Ruhunuzdaki Müzikler

Users who are viewing this thread

SephirothTR

Banned
Bu konuya cidden ruhunuzu temsil eden müzikleri atın :grin: istediğiniz herhangi bir müziği veya bikaç müzikte atabilirsiniz.ara ara bende koyacağım tabiki :grin: iyi forumlar

SephirothTR said:
istediğiniz herhangi bir müziği veya bikaç müzikte atabilirsiniz.ara ara bende koyacağım tabiki
müzik de, ben de, tabii ki*

Shostakovich. Hep hayatımı temsilen bir parça aramıştım, ilk başlarda Shostakovich'in 1.Senfonisi gibi gelmişti, ama adama olan aşkım kabardıkça ve lise bittikçe, hem ailemde hem de kendi hayatımda her şeyi yerle bir eden ve tamamen kendi kendime bırakan olayların ardından, Kino'nun Sasha'sının, Louise Attaque'nin Lea'sının da ardından, evet, benim hayatım tam olarak böyle devam ediyor, ruhum, her gün, her akşam, her eve geldiğimde, her gece yastığa başımı koyduğumda yarın olacakları düşündüğümde böyle geçiyor:

Klasik müzik rahatlatıcıdır? Ahahahahahahahahahahahahahah....

Valla kardeşim açıkçası oldukça güzele benziyor.Benim benim ilgi alanlarım yabancı pop ve alternatif rock.Bence herkesin kendi ruhunu yansıtan müzik yada müzikler olmalıdır.Tabiki zevkler tartışılmaz,zaten bu yüzden bu konuyu açmak istedim;özgürce paylaşım için.iyi forumlar

Baktığınız zaman, ortada müzik olarak başarılı bir ton yok aslında. Herkesin ısınacağı, kendine yakıştıracağı bir müzik de değil pek. Ama çoğu zamanımı boş oturmakla geçirdiğim için, sessiz bi kafa karmaşıklığına girdiğim zamanda bununla ısınıyorum.

Gençler saolun ama bir anda 2-3 şarkı değil ara ara 1 tane şarkı atın :grin: tamam? bu arada dwarf yalnız değilsin bro :grin: into the nothing candır :smile: bu arada kierra kardeş valla ben numb ı nekadar dinlediğimi bile hatırlamıyorum milyon kere desem abartısız :grin: gereksizinsan arkadaşım valla ben nezaman kafam dalgın olsa metallica ile kendimi buluyorum.tekrar konuya ilginizden teşekkürler arkadaşlar,bu arada lütfen ara ara herhangi 1 şarkı atın ama farklı olsun tabiki;bikerede bikaç şarkı atmazsanız çok sevineceğim.iyi forumlar

Dvorjak çok hoştur, çok görkemli bir havası var ki benim de en sevdiğim kısmı bu zaten.

Mecidiye Marşı, ilk okuduğunuzda biraz saçma gelebilir ama klasik mehter marşı değil, batılı enstrumanlar ile yapılmış çok hoş bir marş.

Bunların dışında Yavuz Çetin'in "Yaşamak istemem" şarkısı da çok hoştur.

Back
Top Bottom