Rodok mu ? Nord mu ?

Sizce?

• Rodoklar

Votes: 79 35.6%
  • Nordlar

Votes: 109 49.1%
  • Her ikisi de

Votes: 34 15.3%

• Total voters
    222

Users who are viewing this thread

Rodoklar atlılara karşı nordlardan daha iyi ve kuşatma savunmasında daha iyi. Ancak Nordlar ile rodoklar meydan muharebelerinde nordlar daha üstün gelir. Çünkü büyük kalkanları var. Yakın muharebeye girene kadar bu kalkanlardan dolayı çok fazla kayıp olmaz. Ve yakın dövüşte ise nord alır. Kuşatma durumunda ise ne olacağını bilemiyorum. Kuşatmalarda Nordlar saldırıda Rodoklar savunmada iyi. Yinede nordlar genel olarak daha iyidir.

Edit: MP den bahsediyorsak iyi bir taktikle rodok daha iyidir düşüncesindeyim. Arbaletler ile her türlü taktik yapılır :smile:

Edit 2: Savaşı yöneten sen isen iyi bir taktikle rodok olarak norddan üstün hale gelebilirsin. Ama AI'de bunu göremedim ben.

Öncelikle rodok arbaletçileri kalradyanın en iyi okçuları tartışmasız. rodok çavuşlarıda fena değil ama nedense nordlar benim herzaman sempatimi kazanmıştır zırhlarını çok beğenirim ama nordlarla rodok kalesi kuşatıyorsan ve rodoklarda keskin nişancı sayısı fazla ise nordların hiç şansı yok kaleye giremeden avlanırlar meydan muharebesinde ise nordları biraz daha fazla üstün görürüm denedim çünkü 150 kişilik tümü rodoklardan oluşan ordumla çoğu nord kahramanlarından oluşan orduyu çok zor yenmiştim zaten nord kahramanlarının çoğunu ben indirdim ama buna rağmen çok sayıda adam kaybetmiştim zorluk %111 di kısacası nordok :grin: rodokların okçularından nordların piyadelerinden vazgeçmem :wink:

Ben Nord diyorum . Okçuları iyi olmasada kahramanlar işi bitiriyor . Atlılarla kahramanlara saldırıyordum en son kafamda bir balta vardı . Birde Rodok Çavuş ları o kadar güçlü değiller . Rodokların bir arbeletçileri iyi . Ayrıca bir Rodok askerini Rodok Keskin Nişancısına terfi etmek zor .

Karışık yap.Rodok Keskin Nişancısı ve Nord Kahramanı ile Kalradyayı fethedersin.Al işte sana bir nordok ordusu.Krallığının adınıda Nordok Krallığı koyarsan tam olur :grin:

kuşatma savunmasında en iyi rodok. özellikle mpde. kuşatma saldırısında en iyi olan tarafta nordlar, çok iyi rush yapıyorlar. ama maydan savaşında (mp) bir birlerine çok yakınlar. sp de nordlar daha güçlü.

en iyisi karışık yapmak. kahraman + keskin nişancı

Rodok lar kundaklı yaylar konusunda uzman ve çavuşlarıda çok güçlü,Nord larında piyadeleri çok güçlü ama okçuları o kadar değil bence, o yüzden rodok

bence rodoklar çünkü daha düşman gelemeden arbeletçiler çoğunun işini bitir ondan sonra çavuşlar saldırır savaşı kazandın :wink: :grin:

Allahın Aşkına 10 nord kahramanı aldım gitim roddoka 50 kişilikbir lordasavaş açtım3kişi öldü 1 kişi bayıldı onların kayıpları HEPSİ ÖLÜÜ
:cool: :cool: :cool:

zazayew said:
Allahın Aşkına 10 nord kahramanı aldım gitim roddoka 50 kişilikbir lordasavaş açtım3kişi öldü 1 kişi bayıldı onların kayıpları HEPSİ ÖLÜÜ
:cool: :cool: :cool:
Zorluk seviyesi ne oyunda?

Back
Top Bottom