[---]Revolution RPG ~ www.revolution-rpg.com

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Esfiex said:
Albert112 said:
"Olooom siz yokken biz vardık beaa siz kimsiniz laann biz en eskiyiz ee haliyle de biz en büyüğüzz olmmmm siz ne anlarsınız lan server açmaktan heeA??ç? Biz sadece gusel sörvır açarız çünkü biz en eskilerdeniz morukaqqq"

tutumundan vazgeç.

Ayrıca söylediklerimden hiçbiri iftira değildir. Zaten attığın postları insanlar gördükten sonra iftira olmadığını anlamakta güçlük çekmeyeceklerdir.

Ayrıca sen anldığım kadarıyla pw ye sadece adminlik yapacağın zaman giriyorsun. Bu yüzden benim sunucularımdan haberin olmaması normal. Zira adminlik şartlarımızdan birisi de 15 yaşından küçük olmamaktı.
Kendin 15 yaşında olduğun için sanırım 15 yaş alt limit şartını koydun? Benim sunucumda açıldığından beri 18'di :sad: Sunucu adı veremiyorsun, profilinde elle tutulur bir rol sunucusunu geçtim direk rol sunucusu yok, tek hayalinizdeki pw sunucusu diye geçmişi 1.5 seneye dayanan bir konu var o kadar. Sen ne ara sunucu açtında bir başarı elde ettin? Aynen sen yokken ben vardım.

Aslında benim sunucunun yaş sınırı da 18 ancak sana 18 yaş altı demek bile hafif bir hakaret olur diye düşündüm. Neyse daha da uzatmayacağım boşuna açmayın derim bu zihniyetle server bir yere varamaz. Good luck.

3-5 tane sunucu var ama sadece tek sunucu ismi vereyim bu kadar merak ettiysen. AvrasyaRPG umarım yeterli olur.

Şunu da belirtmek isterim çok değerli rpg'ci sanal abilerim; AvrasyaRPG denilen sunucu sizin o kokuşmuş sunucunuzu oyuncu bakımından 2'ye 3'e, script bakımından 4'e 5'e katlamıştır.

Ayrıca benim konuma gelecek olursak, emekleriniz boşa gidecek. Ödediğiniz para boşuna gidecek, 200 slot'lu sunucunuzda 3-4 kişi rol yapmaya devam edin. Çünkü o sunucu büyümeyecek, harcadığınız bütün emekler boşuna gideceeek. Ben de böyle Revo'yu 0/200 göre göre, göre göre oturduğum yerden güleceğim :grin:

Aynı şekilde, Albert'e dediğiniz bu yeni yetme roleplayciler; yaklaşık 1 ay boyunca whitelist'li bir sunucu yürüttü. İçerisinde sizin açtığınız bütün sunuculardan daha fazla rol dönen tarzda, scriptleri ise hayal edebileceğinizin çok üstündeydi.

Photogenez said:

Kimseyle sorunumuz yoktu, yöneticilerinizden biri "Revolution'ın kurucularını *****m or*spu ç*cukları beni daha önce banlamıştınız siz" diyerek sunucudan bizi yasaklayarak girmemesi gereken bir topa girdi.

Freyja said:
Aynı şekilde, Albert'e dediğiniz bu yeni yetme roleplayciler; yaklaşık 1 ay boyunca whitelist'li bir sunucu yürüttü. İçerisinde sizin açtığınız bütün sunuculardan daha fazla rol dönen tarzda, scriptleri ise hayal edebileceğinizin çok üstündeydi.

Abisi büyükler konuşurken araya girme, sana bu konuda laf düşmez yani kovuyoruz seni konudan ama yüzsüz kuçu kuçu gibi geri geliyorsun.

Photogenez said:
Esfiex said:
Photogenez said:
Ultimate said:
Albert112 said:
Revo eski başarısını yakalayamaz. Geçmişinde birçok kara leke var. Yine de başarılar.

Gloria'nın kuçu kuçularından biri de geldi, hoşgeldin abisi. Yaptıklarının karşılığında sana Administration Tools mu veriyorlar yoksa Administration Panel mi, kuçuluk rütbeni bilelim.

Glorianın kurucusu benim . Albertın bizimle hiçbir şekilde bağlantısı ve alakası yok , sunucunuz daha açılmadan oluşan bu gloria düşmanlığı neden türedi onuda anlamış değilim ... Eğer size karşı bir hatamız olduysa benimle iletişime geçebilirsiniz . Ek olarak belirtmek istiyorum , steam grubunda yazdığın mesajın bir kısmında haklısın .
Sunucuyu açma fikri aklımızda bile yokken normal bir şekilde oynayalım dedik, sunucuna girdik. Admin anonsundan küfürlerle yönetmeye çalıştığınız oyuncuları gördük, bir süre sonra normal rol yaparken durduk yere slay yedik, etrafta sürekli görünmez dolaşan bir admin var, haklı haksız demeden savaş rolüne giren herkesi kesiyor. Sinirimiz bozuldu, seni de diğer gloria yöneticilerini de arkadaş ekledim, yanıt yok. Oyun içi yöneticilere yazdık backspaceden, direk küfürlü ve genel anonsla cevap, beğenmiyosan oynama a** tarzı, bu sunucuyu tekrar açma sebebimiz biraz da sen oldun. Bunları biz yapsak Revolution rezaleti diye ortalıkta 100 kişi dolaşırdı, neredeler göremiyoruz şimdi. O mesajın bir kısmında değil tamamında haklı.
İlk eklediğinde doğruyu söylemek gerekirse map ya da script konusunda yardım isteyeceğinizi sanmıştım ve yardımda edecektim . Keşke beni steamden eklediğin zaman bu olayları belirtseydin , kesinlikle kalıcı çözümler bulabilirdik . Sunucunuz hayırlı olsun , benim hiç kimse ile alıp veremediğim yok bu camiada albertta bilir . 100 kişilik comminityde 5 serverız bu saatten sonra çok önemi kalmadı zaten ...
Kabul etmedin, nasıl belirtmemi bekliyorsun? Kabul etseydin zaten bu sunucuyu açma niyetimiz bile yoktu. Teşekkür ederiz.

Jake, kemiğini uzaklara attım koş kuçu kuçu.

Esfiex said:
Photogenez said:
Esfiex said:
Photogenez said:
Ultimate said:
Albert112 said:
Revo eski başarısını yakalayamaz. Geçmişinde birçok kara leke var. Yine de başarılar.

Gloria'nın kuçu kuçularından biri de geldi, hoşgeldin abisi. Yaptıklarının karşılığında sana Administration Tools mu veriyorlar yoksa Administration Panel mi, kuçuluk rütbeni bilelim.

Glorianın kurucusu benim . Albertın bizimle hiçbir şekilde bağlantısı ve alakası yok , sunucunuz daha açılmadan oluşan bu gloria düşmanlığı neden türedi onuda anlamış değilim ... Eğer size karşı bir hatamız olduysa benimle iletişime geçebilirsiniz . Ek olarak belirtmek istiyorum , steam grubunda yazdığın mesajın bir kısmında haklısın .
Sunucuyu açma fikri aklımızda bile yokken normal bir şekilde oynayalım dedik, sunucuna girdik. Admin anonsundan küfürlerle yönetmeye çalıştığınız oyuncuları gördük, bir süre sonra normal rol yaparken durduk yere slay yedik, etrafta sürekli görünmez dolaşan bir admin var, haklı haksız demeden savaş rolüne giren herkesi kesiyor. Sinirimiz bozuldu, seni de diğer gloria yöneticilerini de arkadaş ekledim, yanıt yok. Oyun içi yöneticilere yazdık backspaceden, direk küfürlü ve genel anonsla cevap, beğenmiyosan oynama a** tarzı, bu sunucuyu tekrar açma sebebimiz biraz da sen oldun. Bunları biz yapsak Revolution rezaleti diye ortalıkta 100 kişi dolaşırdı, neredeler göremiyoruz şimdi. O mesajın bir kısmında değil tamamında haklı.
İlk eklediğinde doğruyu söylemek gerekirse map ya da script konusunda yardım isteyeceğinizi sanmıştım ve yardımda edecektim . Keşke beni steamden eklediğin zaman bu olayları belirtseydin , kesinlikle kalıcı çözümler bulabilirdik . Sunucunuz hayırlı olsun , benim hiç kimse ile alıp veremediğim yok bu camiada albertta bilir . 100 kişilik comminityde 5 serverız bu saatten sonra çok önemi kalmadı zaten ...
Kabul etmedin, nasıl belirtmemi bekliyorsun? Kabul etseydin zaten bu sunucuyu açma niyetimiz bile yoktu. Teşekkür ederiz.

Jake, kemiğini uzaklara attım koş kuçu kuçu.

Galiba kurucuyu başka birisiyle karıştırıyorsunuz . Photo PG2 benim steamim .

Pegasus ve Avrasya'da yöneticiydim, güzel bir rol ortamı oluşturmuştuk. Ban atmaktan çekinmiyorduk aynı şekilde. Hele ki ban attığımız zaman TS3 gelip tatava yapanlar, forumdan bana küfür edenler tekrar tekrar ban yiyordu. Ayrıca şu an şu konu da neyin tartışması dönüyor merak konusu.

Bence tartışmayı bitirin, kimse bir şey elde etmeyecek. Herkes işine baksın.

Ya ciddi misin sen?

Esfiex said:

Ya cidden intikam almak için sunucu mu açıyorsun sen? Gerizekalı mısın sen birader  :grin: :mrgreen: Ergenvari şekilde communityde dikkat çekme çabaları falan? Şuan sadece şu **** konuna post kasmak için millete salladığını düşünmeye başladım. Yani "ooh değerlensin buralar ilerde kullanırız"
tarzında.

Ayrıca büyük klanların liderlerine karşı böyleysen harcadığın çabalara yazık krşm o sunucu sittin sene dolmaz. Her klan lideri communitynin yüzdelik dilimlerini temsil ediyor. Bir tanesi gelmezse diğerleri de gelmez. Ve özellikle communitynin en kalabalık klanı söz konusuysa.

Ultimate seni tanımıyorum muhtemelen diğerleri de tanımıyor ortalıkta vızıldayan sinek gibisin. Yazdıkların dikkate alınmayınca rezil olduğunu gördüm ve acına bir son vereyim dedim. Seni kaale alıp postta neden yer verdim bilmiyorum ama.

Tavşan dağa dayamış, dağı becerdim demiş.

Albert112 said:
Ya ciddi misin sen?

Esfiex said:

Ya cidden intikam almak için sunucu mu açıyorsun sen? Gerizekalı mısın sen birader  :grin: :mrgreen: Ergenvari şekilde communityde dikkat çekme çabaları falan? Şuan sadece şu **** konuna post kasmak için millete salladığını düşünmeye başladım. Yani "ooh değerlensin buralar ilerde kullanırız"
tarzında.

Ayrıca büyük klanların liderlerine karşı böyleysen harcadığın çabalara yazık krşm o sunucu sittin sene dolmaz. Her klan lideri communitynin yüzdelik dilimlerini temsil ediyor. Bir tanesi gelmezse diğerleri de gelmez. Ve özellikle communitynin en kalabalık klanı söz konusuysa.

Ultimate seni tanımıyorum muhtemelen diğerleri de tanımıyor ortalıkta vızıldayan sinek gibisin. Yazdıkların dikkate alınmayınca rezil olduğunu gördüm ve acına bir son vereyim dedim. Seni kaale alıp postta neden yer verdim bilmiyorum ama.

Tavşan dağa dayamış, dağı becerdim demiş.
Oo klan lideri, oo çok oyuncu diye milleti yalaya yalaya haliniz böyle işte. Adam var rol yok, inan umrumda değil. Attıkları istekleri de kabul bile etmiyorum ben :smile: Bu sunucu kaç senedir açılan bir sunucu, pw nin pk nın kurucularındansın ya bilirsin. İstediğim ortamı göremedim kafam esti açtım. Hadi zekasız, sende ikile minik kuçunun yanına.

Erozbey said:
Konuyu gördükçe iyi ki Bannerlord çıkmamış diyorum.
İlgi çekmeye çalışıp ortaya atlama alakasız yerlerden ikide bir.

Esfiex said:
İlgi çekmeye çalışıp ortaya atlama alakasız yerlerden ikide bir.

Senin konunda yazılan atışmalı iletiler üzerine söylemiştim bunu fakat çocukluğu atlatamamayı geç garip sorunlarının olduğu belli. Neyse, başarılar.

Freyja said:
Şunu da belirtmek isterim çok değerli rpg'ci sanal abilerim; AvrasyaRPG denilen sunucu sizin o kokuşmuş sunucunuzu oyuncu bakımından 2'ye 3'e, script bakımından 4'e 5'e katlamıştır.

Ayrıca benim konuma gelecek olursak, emekleriniz boşa gidecek. Ödediğiniz para boşuna gidecek, 200 slot'lu sunucunuzda 3-4 kişi rol yapmaya devam edin. Çünkü o sunucu büyümeyecek, harcadığınız bütün emekler boşuna gideceeek. Ben de böyle Revo'yu 0/200 göre göre, göre göre oturduğum yerden güleceğim :grin:

Aferim akıllı bıdık sen ne kadar zekisin öyle. Hayır şu zihinleri ciddiye alıp cevap vermek bile koyuyoda bilinen yanlışları düzeltmek lazım. Şimdi kardeşim yok kokuşmuş sunucu falan klavyeye tükürükler saçarak ulumaya gerek yok. Asıl problem ne biliyo musun sana bi insan olarak cevap vereyim. Biz kavgayı iyi yapiyoruzda oturup objektif tartışmayı bi türlü çözmedik, herkes monitörün karşısında kılıcını çeker gibi kelime çekiyo beyninden. Yahu kitle belli benim bu ortamda birsuru arkadaşım var daha önce sampin dibinde rol yapmış biri olarak söylüyorum burdaki kitlenin rolle falan işi yok burdaki oyuncular adam kesmekten keyif aliyolar. Bak dikkat et yöneticileri bile birbirine saldıran bi ortamda mantıklı bi kitle bekleyemezsin. 0 çektiniz demeye gelecek olursak Revolution her zaman kurallara dayalı yönetilen bi sunucuydu forum vs sistemlerini çoğu sunucuda bizden tekabül edip geçiş yaptılar. Bundan rahatsız degiliz bu kitlenin gelişmesi hepimiz icin en iyisi çünkü benim kendini gelistirmeye calisan sunucuyla bi derdim yok. Bak bi kardeşimiz var HakanY adam o kadar cabaliyoki yeni biseyler yapmaya sana yemin ederim takdir ediyorum kendisini. Problem sacma sapan formatlarda acilan sunucuların rabet görmesi. Yahu yeri geldi bizle beraber acilan sunucularda oyuncu yokken biz full çektik yeri geldi simdi biz 0 çekiyoruz. Bunu bi iğneleme olarak kullanma boşuna burdaki insanlar çocuk değil bunu dert edinip yataklara düşmezler. Şimdi, hakkında önyargılı davranmak istemiyorum ama belliki sen bu işlerden pek anlayan birine benzemiyosun o yuzden sen şimdi git abilerin gelsin.

Oynarken pek bahtiyar kalamadığım,hiçbir şey yapmadan ban yediğim,adminlere unban veya banlayan adminle ne diye banladığını görüşmek için ulaşmaya çalışırken ulaşamadığım,adminlerin ilahsal mertebelere yükseldiği bir sunucu(ydu) belki bana öyle rastlamıştır ama pek tatmin etmemişti

Rumil said:
Oynarken pek bahtiyar kalamadığım,hiçbir şey yapmadan ban yediğim,adminlere unban veya banlayan adminle ne diye banladığını görüşmek için ulaşmaya çalışırken ulaşamadığım,adminlerin ilahsal mertebelere yükseldiği bir sunucu(ydu) belki bana öyle rastlamıştır ama pek tatmin etmemişti
Hiçbir şey yapmadan ban yediğinize, kuralları okuyup girip ihlal yapmadığınıza inanıyorsanız hatalı yasaklama olmuştur. Ki genelde bunu yapan admin fark edip anında geri açar veya geçici 1 saatliktir. Adminle ne diye banladığını görüşmek için sitemiz harici bir yerde şansınızı denediyseniz zaten ulaşamazsınız. Kesinlikle discord, ts3, steam üstünden şikayet, talep vb. durumları kabul etmedik, görüşme yapmadık.

Sunucu kapalı arkadaşlar. Geleceği belli değil, artık Warband'da ekip olarak zirveyi yaşadık, zevk alamıyoruz. Oyuncu kitlesi zaten A'dan Z'ye değişmiş. Belki Bannerlord'a, belki güzel bir mod çıkarsa Warband'da devam.

Merhaba, fark ettiğim ilk Türk sunucususunuz. PK modunu indirince ilk bu sunucuya gireceğim. Lakin bu tür modlara pek girmedim. RP konusunda iyiyim. Ama yine de size birkaç sorum olacak:
1. "Sunucudan aniden çıksanız bile hiçbir şeyi kaybetmeyeceksiniz" yazmışsınız. Peki nasıl olacak bu? Yani giren her oyuncu kayıt filan mı ediliyor?
2. Köylü olarak başlayacağız, sanırım. Peki bir krallığı nasıl seçebiliyoruz? Kafamıza göre seçecek miyiz?
3. PK konusunda çok bilgili değilim. Anlamadığım şeyleri adminlere sormam da bir sakınca var mı?
4. Troll davranışlara izin veriliyor mu?
5. Oyun genel olarak hayatta kalma üzerine mi?

Bunları cevaplarsanız, sevinirim. Başarılar...

RoadWarriror said:
Merhaba, fark ettiğim ilk Türk sunucususunuz. PK modunu indirince ilk bu sunucuya gireceğim. Lakin bu tür modlara pek girmedim. RP konusunda iyiyim. Ama yine de size birkaç sorum olacak:
1. "Sunucudan aniden çıksanız bile hiçbir şeyi kaybetmeyeceksiniz" yazmışsınız. Peki nasıl olacak bu? Yani giren her oyuncu kayıt filan mı ediliyor?
2. Köylü olarak başlayacağız, sanırım. Peki bir krallığı nasıl seçebiliyoruz? Kafamıza göre seçecek miyiz?
3. PK konusunda çok bilgili değilim. Anlamadığım şeyleri adminlere sormam da bir sakınca var mı?
4. Troll davranışlara izin veriliyor mu?
5. Oyun genel olarak hayatta kalma üzerine mi?

Bunları cevaplarsanız, sevinirim. Başarılar...
Önceki yazılanları okusaydın iyi keşke

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom