[Rebel] Team Rebels

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Yok "Asi"lerin amblemi senin gösterdiğin genel yani kabaca bir amblem aslı bizdekidir :grin: Ama senin gösterdiğinde kullanılıyor.

Teşekkürler güzel maçtı her ne kadar kötü oynasakta :smile:

Elhamra Kıdemli Okçu ve ALix ve SMTRCP Acemi Piyade rütbeleriyle klana dahil olmuştur.

Kalsiyum süvari,Sir Unsopable acemi okçu ve Asassian_Nero kıdemli piyade olarak klana katılmışlardır

Serverimiz açılmıştır - TR_Rebels
Sadece antreman maçlarda ve özel zamanlarda açılır :grin: -Dedicated-

Gil_Galad Usta Piyade olarak klana katılmıştır.Hoşgeldin.

Her Cuma akşamı antreman yapılmaktadır.Manzeret olmadan gelmek zorunludur.

Viking_TR ve Nero pasifliklerinden dolayı çıkarılmış,alpikat kendi isteğiyle klandan çıkmıştır.TheAncient Kıdemli Okçu olarak klana katılmıştır.

Sons of the Emperor kutsal ittifakımız olmuştur.H.olsun =)

Biliyorum uzun zamandır oyuna giremiyorum.Bilgisayarımın bozuk ve tamirde olduğunu söylemiştim,tamirden gelene kadar bir süre daha pasif kalacağım ama en yakın zamanda tekrar aranıza dönmek dileğiyle.Size iyi oyunlar. :smile:

Bu cuma kırım maçı varmış. Benim steam hacklendi arkadaşlar söylemiştir zaten ama maça herhalde gelirim şuan adamlarla irtibattayım. Nolur nolmaz size iyi şanslar  :smile:

Not: Yerimi doldurmak için hemen 2 tane süvari almışlar ya  :grin:
Bu hack siniriyle oyuna bi geri dönüşüm olucak hepsini ben alıcam  :grin:

Beyler bu haftasonu olan maçımız belki iptal olabilir haftasonu turnuva varda.Cumartesi ayarlayabilirsem turnvua maçını veliyle konuşup sizle yapabiliriz.Maçta hepinize başarılar bu arada umarım temiz bir maç olur :smile:

carrier said:
Beyler bu haftasonu olan maçımız belki iptal olabilir haftasonu turnuva varda.Cumartesi ayarlayabilirsem turnvua maçını veliyle konuşup sizle yapabiliriz.Maçta hepinize başarılar bu arada umarım temiz bir maç olur :smile:
Umarım,bu tatsızlıklar sonucu iyi bir maç olur.

CumhuriyeT ve Omerfaruk klana acemi piyade olarak dahil olmuşlardır.

Tatsızlıklar aramızdaki ilişkileri kötüleştirmemeli.Biz kavga istemiyoruz.Umarım sizde istemezsiniz.Barış istiyoruz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom