Psikolojik Danışma Hattı

Users who are viewing this thread

Şu sıralar da sık sık olmak üzere bazen beynimin bana ayrılan kısmını %100 verimli kullanamıyormuşum gibi geliyor. Sanki zihnim bulanık gibi. Size de oluyor mu?  :grin:

Albert112 said:
Şu sıralar da sık sık olmak üzere bazen beynimin bana ayrılan kısmını %100 verimli kullanamıyormuşum gibi geliyor. Sanki zihnim bulanık gibi. Size de oluyor mu?  :grin:
Seçim yaklaşıyor ya, bazı kesimlerin oluyordur. Normal.

YusufPasha said:
Bazen istemediğim halde aşırı durgun oluyorum ve sürekli içimde bir uyuma isteği var ne yapabilirim?
Kardeşim yapacağın şu hafif loş ışık alan bir oda bulacaksın ( kendi odan elbette) sonra ortama Schubert-Serenade açacaksın ve müzik eşliğinde uyuyacaksın.

YusufPasha said:
Bazen istemediğim halde aşırı durgun oluyorum ve sürekli içimde bir uyuma isteği var ne yapabilirim?

Bak paşam, ben sana bir ilaç yazayım onu kullan ama pek fazla kullanma, Sinirlerini yatıştırır fakat aynı zamanda uykunu da getirir, içmeden önce ve yatacağın zamandan önce 1-2 bardak su iç, çok fazla susuzluk yapabiliyor.. Zestat, bu uyku ilacını iç. Git Sağlık Ocağına bunu iste. 5-10 gün kullan, zaten fazla kullanma bünyen alışır.. Uyuma isteğin var ama PC başında oturuyorsun yada bir başka şekilde uykunu kaçırıyorsun varsayalım, eminim ki öyledir, sana verdiğim ilacı iç, gayet iyi gelecektir.. Fazla bu tür Diazem, Uyku ilaçları gibi şeyleri içmek iyi değil bu arada fazla içersen kafayı sıyırırsın.

YusufPasha said:
Kaynağı insülin direnci, diyabet(şeker hastalığı) bile olabilir. Geçen yıl doktor bana insülin direnci teşhisi koyduğu için biliyorum, halsizlik bunun belirtilerinden biri. Sürekli kendimi yorgun hissediyordum. Sağlıkla alakalı tavsiye alabileceğin en son yer, bu forumdur herhalde. En iyisi bir doktora görünmek.

Herkesin tavsiye ettiği ilacı içme. Doktora görün derdini anlat. Başında kepek varsa eczaneden Zetion al. Zetion ilaç değil şampuandır. Kepeği hemen keser. Normal şampuan kullanacağına bunu kullan ben faydasını çok gördüm.

olm niye ilac tavsiye ediyosunuz hemen

YusufPasha said:
en duz sebebi sagliksiz yasiyor olman olabilir. Gunluk 8 saat uyku almiyor olabilirsin, dengeli ve duzenli beslenmiyor olabilirsin, hic hareket etmiyor olabilirsin, gun icinde yeterince sosyallesmiyor olabilirsin. Once bunlarin bi caresine bak bence.

YusufPasha said:

Tarifine göre demir eksikliğine bağlı anemi olma ihtimali çok yüksek. Fakat buradan bir teşhis yapmamız yasak. Bir sağlık ocağına görünüp testlerini yaptırmanı tavsiye ederim.

Kurnαz said:
YusufPasha said:
Kaynağı insülin direnci, diyabet(şeker hastalığı) bile olabilir. Geçen yıl doktor bana insülin direnci teşhisi koyduğu için biliyorum, halsizlik bunun belirtilerinden biri. Sürekli kendimi yorgun hissediyordum. Sağlıkla alakalı tavsiye alabileceğin en son yer, bu forumdur herhalde. En iyisi bir doktora görünmek.
31'i bırak Soner.

Paradox. said:
Kurnαz said:
YusufPasha said:
31'i bırak Soner.
thankyoumario.gif

Back
Top Bottom