Proje hakkında sizlerin düşünceleri

Users who are viewing this thread

deJAvu

Sergeant Knight
Merhaba arkadaşlar ben berkay benim bir blog um var daha yeni başladım orada kendi yazdığım 2 tane hikayemi sürdürüyorum ve ayrıca aklıma bir fikir geldi. İlk olarak bu fikir olabilir saçma degil gibi beni tatmin eden yorumlar görebilirsem aynı uygulamayı forum da da devam ettirmek istiyorum. Ben kitap okumayı çok severim ve bu yüzden blog'um da okuduğum kitapların özetlerini çıkartacağım ve öyle üniverstetlilerin tez hazırlarken kullandıkları cümlerler kurmadan nasıl yani ? şöyle örneğin bir özet ödeviniz var ve bende o kitabın özetini çıkartacağım, öğretmenler genellikle internet ten almayın anlarım gibi bir cümler kurarlar heh işte bu sorun ortadan kalkacak yani kısacası kendi cümlelerimle özet çıkartacağım ve sizlerde isterseniz bundan yararlanabileceksiniz. Ayrıca öyle az buz da değil her türden fazla bir şekilde özet çıkartacağım. Özetlerin hepsi spoiler içinde ve düzen halinde olacak ayrıca yazım hatalarına da özen göstereceğim ki sizde copy paste yapabilin :smile: öncelikle kendi okuduğum kitapların özetleri gelecek sonra da istersniz sizin istediğiniz kitap özetleri de çıkartabilirim. Forum üyeleri bu tür şeyleri pek sevmiyor biliyorum ama sizlerden ricam lütfen dalga geçmeden trollük yapmadan olumlu yada olumsuz da olsa ciddi ciddi yorum yapmanız böyle bir uygulama yada proje nasıl değerlendirirseniz değerlendirin yapıla bilir mi saçma mı olur yoksa okuyan olmaz mı ? Yapmalımıyım, yapmamalı mıyım ? Nedenleri ile birlikte cevap ve yorumlarınızı bekliyorum...

Haklısın bende böyle düşünüyorum ama belki böyle yaparak bir kişiye de olsa kitap okumayı sevdirebiliriz ve bazen insanların zamanı kalmıyor özet için yada bilerek bırakanlar oluyor yada her neyse : )

Ayrıca bunu yaparken hem ben sıkılmam hem yeni kitap okumuş olurum hemde bişilerle uğraşmış olurum.

Yorumunuzun yanında kesin bir cevap da verirseniz sevinirim olabilir olmaz ve nedeni ile birlikte. Şu an başlamıyorum zaten sadece sizin fikirleriniz alacağım...

Back
Top Bottom