oyuna hasretim a dostlar!

Users who are viewing this thread

gkhn

Recruit
öncelikle tüm forum sakinlerine merhaba der ve selam ederim. efenim öncelikle forumda aktif biri olmadığımı belli edeyim yani şöyle söyleyeyim ki en son aylar önce girmişimdir. o da bir kaç dakika sürmemiştir. hikayem ise şöyle ki bu oyunu yıllar öncesinden biliyorum ki çok oyun oynamayan yani oyunlarla fazla vakit harcayan bir yapım yok ama bir çok oyunu da denemiş oynamışımdır fakat bu oyunda ne hikmetse artık muhteşem bağım oldu. ilk başlarda sadece tekli oynardım sonrasında yedi sekiz ay önce dnr da dolaşırken bu oyunu gördüm üçlü bir paket yapmışlar ve fiyatı da uygundu kaçırmayayım dedim ve aldım. biraz da çoklu oynayalım dedim anlayacağınız. aldığım ve kurduğum ilk günden bu yana oyuna olan bağlılığım gitgide artarak bugüne kadar geldi. ben bir üniversite öğrencisiyim yaşım ise 20. bunu şunun için söylüyorum, oyunda bazı insanlarla tanıştım kimisi on üç on dört yaşlarında ki kardeşlerim kimisi benim akranlarım kimisi ise ağabeylerimdi. buradan hepsini selamlıyorum ayrıca. şimdi bunları niye yazma gereği duyuyorum diye sorabilirsiniz ama hiç bir fikrim yok sadece bu oyunun hiç bitmemiş olmasını ve her girdiğimde oynayan insanların olduğunu görmek isterim. bence bu oyunu oynayanlar tanımış bilmiş olanların ayrı bir şanslılığı olduğunu düşünüyorum. dostlarım yaklaşık bir buçuk ay önce taşındık ve taşındığımız yer yeni olmasından dolayı binada telefon hattı yok e hal bu iken internette yok. o dönemde sevgilim olan hatun kişilikle ayrılmış ve internetin iki ay kadar olmayacağı haberini alınca bir yıkım oldu benim için. ama internetimin olmayacağını öğrenmek daha çok üzdü ne yalan söyleyeyim :smile: neyse lafı fazla uzatmayayım oyunu oynayamıyorum şu aralar ve sanırım yani inşallah önümüzde ki hafta içi internetime kavuşuyorum ve oyuna tekrar girebileceğim. yani içimde bir umut bir heyecan ki sormayın gitsin :smile: umarım döndüğümde tekrar oynamaya başladığımda hepiniz orada olursunuz. hayır yani tamda adama akıllı oynamaya başladığım dönemdi o sıralar. hani klandan insanları alabildiğim kesebildiğim, kuşatmalarda listelerde yukarıyı zorladığım düellolarda sağlam oyunculara karşı yaptığım sağlam mücadelelerin olduğu sağlam dönemlerdi yani baya baya zevk almaya başlamıştım :smile: neyse bitsin bu hasret diyorum artık ve son olarak  hepinize iyi akşamlar,  iyi oyunlar diyorum kalın sağlıcakla arkadaşlar :smile:

bu oyundan,oynamaktan ,oynattırmaktan vazgeçmeyelim :smile:

Çok komik, sanki anlamadın da amin diyorsun. Gayet güzel yazmış sen dalga geçiyorsun. Bakma bu arkadaşa oyunu seven birilerini bulmak her zaman güzeldir, (umarım) yakın bir sürede yeni bir mount and blade çıkacak, yani bıkılmaz bu seriden :grin:

Seher Akıncısı said:
bıkılmaz bu seriden :grin:
Bende warband da öyle düşünüyordum ama öyle olmadı ama aldığım gün sabahladığımı bilirim  :grin:

Seher Akıncısı said:
Çok komik, sanki anlamadın da amin diyorsun. Gayet güzel yazmış sen dalga geçiyorsun. Bakma bu arkadaşa oyunu seven birilerini bulmak her zaman güzeldir, (umarım) yakın bir sürede yeni bir mount and blade çıkacak, yani bıkılmaz bu seriden :grin:
tüm yorumunada şöyle demek istiyorum Haklısın

Seher Akıncısı said:

Dalga mı ? Adam su gibi yazmış düşüncelerini Ne kadar güzel olmuş diyorum sen oradan atlıyorsun  :lol:

Forum ortamı ya adamın en güzel dileklerinin altında bile kavga cıkarmaya çalışın zaten.

Back
Top Bottom