Orta Asya M.S 900 MOD

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Kapı_Kulu

Banned
Açıklama:
Karahanlı Devleti, İslamiyet'i tam anlamıyla kabullenmiştir. Artık halk karşı çıkmıyordur. Bu sırada Şilla(Kore) Devlet'i Çin altında eziliyordur. Çin, Türklerin uzun zamandır devlet kurmamasını hayra yormuş iken Karahanlı Devlet'inin çoğu ülkeyle dostça yaşadığını ve gittikçe güçlendiğini görerek ürkmeye başlamıştır.

Mod başlıktaki gibi milattan sonra 900'de Asya'da geçiyor....

Gruba Alım Açıktır!!! 

Ekip:
Modellemeci:Kapı_Kulu, Bloody_Mary, grkngr
in-game:sultan_mehmet_han
kodlama:grkngr
kaplama:grkngr

Resimler eklenecek bir hata oldu eklerken yoksa hazırda var bir sürü resim.  :oops:

zlfikar.jpg
emirb.jpg
katanar.jpg
64026815.jpg
adrh.jpg
OSP
catsoks.jpg
balkyu.jpg
OSP
sademzrak.jpg
mzrak.jpg
balta.jpg
Bunlar modellerin çeyreği bile değildir. Sadece boş bir mod olmadığını göstermek ve kurallara uymak için koydum.

tc3bcrkordusu.jpg

courage said:
Yok. Bahsettiğim dizi adıydı. Türkçe olarak Denizler İmparatoru diyeyim, daha anlaşılır olur belki.

Ablam izliyordu. Bir kaç kere gördüm ama :grin: Onda bir kurgu havası sezdim. Koreyi anlatıyordu tek birde Çin'in eziyetlerini.

a4 said:
eroz yine dupe açmış.

mod konusu açmak içün kurallar var okuyun bi zahmet.

Ya modelleri ekliyordum biliyorum kuralları. Ama linkide kabul etmiyor resim koyunca da bozuk gösteriyor ona uğraşıyorum.

Elrohir Oronrá said:
a4 said:
eroz yine dupe açmış.

Bu kural biraz saçma olmuş. Adam yeni başladıysa ve ekibinde kimse yoksa nasıl duyuracak modu ?

Beni koruduğun için sağ ol ama o kadarda saçma bir şey değil. Birisi gelip de birkaç yazı yazıp mod açmasını engellemek istiyorlar. Bu arada her türlü yardıma açığız. Bekleriz ekibe :smile:

Elrohir Oronrá said:
a4 said:
eroz yine dupe açmış.

Bu kural biraz saçma olmuş. Adam yeni başladıysa ve ekibinde kimse yoksa nasıl duyuracak modu ?

Yeri burası değil ama; o kurallar koyulduğu sıralarda, mod geliştirmede "spam mod manyaklığı" vardı. Eh, bizde böyle bir önlem alma yoluna gittik. Şuan durum gayet iyi. Mod yapımına girişenler ekibini de kuruyor, çalışmalarını yapıp paylaşıyor da. :smile: Eski haline göre çok daha güzel.

Kapı_Kulu said:
a4 said:
eroz yine dupe açmış.

Ya modelleri ekliyordum biliyorum kuralları. Ama linkide kabul etmiyor resim koyunca da bozuk gösteriyor ona uğraşıyorum.

http://imageshack.us/ sitesine gir. Yüklemek istediğin resmi seçip upload et ve img kodu içine koy. Aşağıdaki gibi olacak. :smile:
Code:
[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2012/sh22881000.jpg[/IMG]

Deli Paşa said:
Elrohir Oronrá said:
a4 said:
eroz yine dupe açmış.

Yeri burası değil ama; o kurallar koyulduğu sıralarda, mod geliştirmede "spam mod manyaklığı" vardı. Eh, bizde böyle bir önlem alma yoluna gittik. Şuan durum gayet iyi. Mod yapımına girişenler ekibini de kuruyor, çalışmalarını yapıp paylaşıyor da. :smile: Eski haline göre çok daha güzel.

Kapı_Kulu said:
a4 said:
eroz yine dupe açmış.

http://imageshack.us/ sitesine gir. Yüklemek istediğin resmi seçip upload et ve img kodu içine koy. Aşağıdaki gibi olacak. :smile:
Code:
[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2012/sh22881000.jpg[/IMG]

Yok zaten hepsini oradan upload ediyorum. İmageshack'ta resmin yanında share it ile yapınca düzeldi.

sultan_mehmet_han said:
Sen beni modellemeciye de yaz da Camii falan yaparım :wink: .

Ahh :grin: Senin camilerin tamam yazıyorum ama model yönünden sıkıntı az :grin: saraylar falan yapalım güzel olur.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom