NFS - World

Users who are viewing this thread

Eski bir oyun ama halen daha zevkle oynanıyor. Geçenlerde WalkingSun'un isteğiyle başladım, can sıkıntısına birebir gelebiliyor bazen. Forumda da bir konusunu açıp forumca etkinlikler düzenleyebiliriz diye düşündüm. Tabi bir etkinlikte sürücü sınırı 8 ile kısıtlanmış. Neyse eğer katılım olursa beraber oynayabiliriz, WalkingSun yalnız kalmasın. Halen daha oynayanlar veya yeni başlayanlar varsa oyundaki ismini buraya yazabilir.

Oyun hakkında bilgi vermeme gerek yok, sitede oyunun temelini içeren bir kılavuz mevcut. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oyunun boyutu 2 GB'ı aşmıyor sanırım kotalılar için sıkıntı yaratmaz. Ayrıca tamamen Türkçe seçeneği mevcut olup rahatlıkla oynayabilirsiniz. Arkadaş listesi olayı olduğu için oyunda birbirimizi ekleyerek rahatlıkla oynayabilir, konuşabiliriz. Ücretsiz ve üyelik açması da basit, bu kadar.

Oyundan Fotoğraflar
6kP

Sürücüler

Negatrm = NEGATRM

Walkingsun = TWBALKES

Airami = AIRAMI

.

.

.

.

.

Not

Beraber oynayabilmek için oyun çalıştırıcı ekranında iken köşede Shard yazan kısımda Chicane - EU sunucusu olmasına dikkat edin, aynı zamanda hesabınızı da bu sunucuda açmanız gerekir.

Airami said:
Yaklaşık 2 sene evvel arkadaşla baya bir oynamıştık, yine indirebilirim oyunu :grin:
İndirmekten zarar gelmez, forumca oynarız bu sefer.

Erozbey said:
Güzel mi oyun? Eski NFS oyunlarının tadını veriyor mu?
Yanlış hatırlamıyorsam Most Wanted ve Carbon oyunlarının haritası üzerine yapılmış. Online hali de zevkli. Hileciler olmasa çok güzel olur hatta.

Erozbey said:
O zaman son soru. Sorulması gereken en en en önemli soruyu soruyorum sana. Ford Mustang var mı?
Var tabiki ^^. Galiba tanınan bütün markalar var.
Oyuna gelecekler varsa grup oluşturabiliriz :razz:
Chicane-eu Serverinde oynuyoruz.

Edit: Co-op gerçekten çok iyi duruyor.

Server hataları internetten kaynaklanıyor.

Harly Davidson said:
boşverin zaten hileleri çok kolay yapılabilen bi oyun 1 günde en güzel arabalar falan alınabiliyor.

Hileyle oynayan anlaşılır, ona göre bakarız çaresine.

Chicane-EU sunucusunda oynuyoruz. Hangi sunucu da profil açarsanız sadece o sunucu da kullanabilirsiniz.

Flecha said:
Cidden merak ettim bir yarış oyununda nasıl hileler oluyor ? Sonsuz NOS, sonsuz para falan mı ? Veya ekstra beygir falan var herhalde.
Hayır para hilesi diye birşey olamaz. Sadece anlık birkaç küçük trainer.

Hilelerin çoğu tırt ama bir iki tane sağlam olan var. Mesela birisi araba hilesi diğeri ise arabayı Rhino gibi kullanmanı sağlayan bir hile. Beceren beceriyor ama kendini çok belli ettiği gibi oyununda bokunu çıkarıyor.

Negatrm B. said:
Hilelerin çoğu tırt ama bir iki tane sağlam olan var. Mesela birisi araba hilesi diğeri ise arabayı Rhino gibi kullanmanı sağlayan bir hile. Beceren beceriyor ama kendini çok belli ettiği gibi oyununda bokunu çıkarıyor.
:razz:

Back
Top Bottom