Nations Cup | Milletler Kupası

Users who are viewing this thread

ENKAZCII said:
Wfasa yıllarımı verdim eğer milli takım kurulması gibi bir amacımız varsa tsde bir araya gelip liderimizi orada seçmemizden yanayım. Artık eskisi kadar oynayan yok herkes herkesi tanıyor. Kimin hangi classta ve nelerde başarılı olduğu ortada. Böyle bir uygulama yapılacaksa herkes objektif yaklaşmalı. Demek istediğim 2. milli takım turnuvasındaki gibi liderler sadece kendi taraflarını davet edip karşı tarafa posta koymasın. Milli takımdan söz ediyoruz public bir klandan değil. Kavga dövüş olmadan adam gibi kararların alınmasından yanayım. Lider sadece bir kesimin değil herkesin sıcak baktığı bir kişi olmalı. Bir diğer önerim de adaylardan oluşan steam grubunun kurulup antremanlara hemen başlanması çünkü herkes paslı ve antreman gerekli.

Turnuva olur mu bilmem ama ben buna katılıyorum. Ayrıca kimsenin tanımadığı arkadaşlara da kadroda şans vermek lazım. Geniş katılımlı, karşılıklı sevgi-saygı temelli bir kadro iyi olacaktır. Ama işte turnuva olur mu o pek belli değil.

Fire&Sword ile uzaktan yakından alakam yok ama bu kadar büyük bir topluluğumuz varken herhangi bir etkinlikte yer almamak saçmalık olur.Her maçın kaybedileceği bilinse de bir şekilde takım kurulup, katılınmalıdır.Her maça çıkılıp, aslanlar gibi mücadele ettikten sonra başarı gelmiş, gelmemiş bir önemi yok.Kolay gelsin :smile:

GELSEDE BAŞLASAK :smile:

Her neyse....
arkadaşlar gerekli sayı zaten oluşmuyor ki ,Diğer gruplar başlamışlar bile bırakalım da bu sene başka ülke kazansın :smile:
Ben geri çekiliyorum :smile:

Hey Guys,
I got no idea what is going on in the running discussion but if u want to sign up you have to do that today :smile:
The Magician said:
update of teams entered:
Poland
Germany
Bohemia
Austria
USA
Brazil

This is last day to enter guys
Btw. i would love to see a turkish translation of the post soon to make it fitting with the forum thread :smile:
ty guys

Thank you dear Zymiex,

Son kayıt gününü geç söylediler. İtiraz ettim. 1 hafta olsun dedim en azından. Daha cevap vermediler ama ben mantıklı bir şey söyledim. Doğrusunun o olduğunu göreceklerdir.

1 hafta var gibi düşünün. Kim ne yapacaksa artık oyuncu adayı mı olacak kaptan adayı mı olacak başka bir şey mi olacak ona göre kendini ayarlasın, o da kabul ederlerse. Gerçi kendileri zararlı çıkar.

Katılmamak olmaz, elinizden geleni yaptıkça kimin oynadığının da önemi yok. Kimleri gördük lig içinde oyununu kademe kademe üstlere taşıyan, yeter ki istek ve hırs olsun. (En azından Warbandda böyle.)

Efe Karacar said:
Katılmamak olmaz, elinizden geleni yaptıkça kimin oynadığının da önemi yok. Kimleri gördük lig içinde oyununu kademe kademe üstlere taşıyan, yeter ki istek ve hırs olsun. (En azından Warbandda böyle.)
WF&S'u bilsen böyle konuşmazsın,emin ol.

Bende katılma taraftarıyım oynamak isteyen varsa burada belirtsin, illa ki önce kaptan seçilecek değil 10-12 kişi çıkıyorsa o kişiler aralarında hallederler zaten.

Efe Karacar said:

Çok doğru.

Vakit azalıyor. 1 hafta uzatmayacaklar heralde. Saatlerden bahsediyorlardı. Zaten başlık uzun süredir açık. Bir önerisi, teklifi, isteği olan buradan paylaşsın bir an önce. Konuya daha önce mesaj atanlar da en azından burada olduklarını gösterirse iyi olacaktır. Efe arkadaşımızın dediği gibi elimizden geleni yaptıkça -ki herkesin kendini aşacağına eminim- zaten iddialı oluruz.

Eğer bir imkân varsa da küslükleri, kırgınlıkları bitirelim. En azından nötr hale getirelim.

yunushan19071 said:
Lider olacak biri cıksada Milli takımda oynasak yaşım kücük olmasa ben olacamda herneyse yeterki biri aday olup Milli takımda oynamayı istiorum... :grin:
Biri beni mi çağırdı ?

Şaka bi yana katılın ya. Warbandda 1. olamıyoruz bari bunda alın kupayı

Darth_Yoda said:
ENKAZCII said:
Darth_Yoda said:
Her şey ayarlansa bile oyunun ustası olan oyuncular oynamayı kabul edecekler mi acaba?
Her şey ayarlanırsa ben varım  :grin:
Darth_Yoda said:
Her şey ayarlansa bile oyunun ustası olan oyuncular oynamayı kabul edecekler mi acaba?
:lol:
Sen hayırdır.Hiç görmedim bu oyunda seni ??Senin deyimine göre daha usta olduğunu düşünen varsa seve seve ft7 mi de atarım.Amaç playerlik tartışmak değil milli takım gibi bir konuda ortamı germe.

ENKAZCII said:
Darth_Yoda said:
ENKAZCII said:
Darth_Yoda said:
Her şey ayarlanırsa ben varım  :grin:
Darth_Yoda said:
:lol:
Sen hayırdır.Hiç görmedim bu oyunda seni ??Senin deyimine göre daha usta olduğunu düşünen varsa seve seve ft7 mi de atarım.Amaç playerlik tartışmak değil milli takım gibi bir konuda ortamı germe.
Biz seni gördükte ne değişti sanki bide burda sidik yarıştırmıyoruz. ft7 atarım filan sokak kavgası mı yapiyoruz burda

ENKAZCII said:
Daha fazla çocuklaşmayın kardeşim benden bu kadar.
Bonzai pişmanlıktır.Kardeş neyin kafasini yaşıyorsan söyle anlam veremiyorum çünkü https://www.youtube.com/watch?v=VfFTEB41mDA

[DeathAngel] said:
ENKAZCII said:
Daha fazla çocuklaşmayın kardeşim benden bu kadar.
Bonzai pişmanlıktır.Kardeş neyin kafasini yaşıyorsan söyle anlam veremiyorum çünkü https://www.youtube.com/watch?v=VfFTEB41mDA

İlk olarak tekrar belirtmeliyim ki burası milli takım sayfası kişisel sıkıntılarınızı veya beslediğiniz kini bu sayfada yansıtmayın.Başka nerde yapıyorsanız yapın umrumda da değil.
Bu senin kaçıncı forum hesabın ? Yine banlanacaksın ama banlanmadan önce belirteyim
Seni ne zaman görsem ya millete küfrediyorsun ya da bi tartışmanın içindesin nedir bu hırs sınav stresimi liseli kardeşim ?
Hayır kişiğin umrumda değil bari şu sayfayı mahfetme.Millete tsden küfrediyorsun baban duyup yanına gelince süt dökmüş kedi gibi oluyorsun.Steamdan yabancı oyuncuların annesine küfreden şahsiyetin tekisin.
Tekrar yazıyorum umrumda değilsin kardeşim.Havlayan köpek ısırmaz derler senden korkulmaz o yüzden.
Bu konunun ciddi bir konu olduğunu unutma hakaretlerini başka konu veya sayfalarda sürdürebilirsin.

Back
Top Bottom