Nations Cup 16 YU tim -

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Erminas

Section Moderator
Ko je zainteresovan za igranje u NC16?
Ako bi pravili neki tim to bi bio skup igraca is ex YU drzava. Dakle Srbija, Hrvatska, Slovenija, Bosna i Hercegovina, Makedonija i Crna Gora.
Ako bismo uspeli da napravimo tim ocekivanja (sto se rezultata tice) realno ne bi trebalo da budu velika, vec bi prioritet bio na druzenju i ucestvovanju u samom takmicenju.
Uspeh bi po meni bio da se ne preda (default win) nijedan mec, a ako dodje i koji dobar rezultat tim bolje.

Kapitena, organizatora i sve ostalo bi birali kasnije kad se tim okupi pa da svi mogu da glasaju ili daju predloge.

Ja i Smiley smo zainteresovani da igramo :razz:
Ko je jos za?

NC pocinje sledeceg meseca. Verovatno oko 18/01/16

PS. Eto Iru napravi ja thread :party: 

Zainteresovani igraci [20]:
-Iruvatar
-Erminas
-Smiley
-Sherlock
-Fletcher
-Andrix
-Saber Rider
-GreenStalker
-Strahinja
-Momcilo
-Knezevic
-Shoxi
-Diamond
-Tole
-Gannicus
-Perpzije
-Drvenisporet
-Varadin
-Krhman
-Nikola_Crni
-
-

Moto tima:

Ovde smo svi da se druzimo i zabavljamo u igri koju svi volimo. E sad ako je neko ovde da pravi probleme moze slobodno da se i ne prijavljuje. Bolje to nego da ga izbacujemo kasnije. Svima se ustedi vremena i zivaca:p
Takav je bio moto naseg tima u 2012, pa ne vidim sto bi sad bio drukciji.

http://steamcommunity.com/groups/NC2016YUGA
Steam grupa !
Dodajte me na steam-u http://steamcommunity.com/id/dof_erminas ne bi li vas pozvao u grupu
 
Ja sam za, mislim da si istaknuo nesto sto je jako vazno. Sanse da ista napravimo su jako male, ali bas zato trebamo okupiti ekipu, mozda nemamo toliko odlicnih igraca i iskustva(ja barem) ali treba barem da idemo. Ipak je to Nations Cup, i sto je vise zemalja jace je natjecanje i zabavnije svima. I da bude 16-0 svaki mec, ne trebamo predati nego pokazati da smo dosli podrzati natjecanje najdraze nam igre.
Imamo sigurno dovoljno kvalitetnih igraca da nas ne posrame, samo ove godine kapetan mora biti netko kompetentan i trebamo vjezbati, vjezbati i vjezbati. Imate moju podrsku  :grin:
 
Imam jedno 5-6 vjerojatno dovoljno dobrih legionara ako nam zatreba ljudi.

Ali trebaju ljudi kao Shoxi, Momchilo, Varadin, yami i tako ti kompetitivni igraci.
 
Momchilo mi je rekao da je za, Varadin nazalost ne (nadam se da ima prostora za ubedjivanje tu :smile:)
I Shoxi je rekao da je za ako nas bude dovoljno, ja bih voleo da mislim da ce nas biti dovoljno :grin:

Edit: Yami mi nije odgovorila nista EditEdit: Yami obavestena
 
Super!
Update-ovao sam OP take da mozete da vidite koje zainteresovan da igra.
Realno ce nam trebati barem 12 aktivnih igraca, ali sto vise to bolje naravno.
 
Dodao sam sve vas, i super je videti da ima mnogo igraca is ex YU :razz:

Nego evo malo pravila kojih bi svi trebalo da se pridrzavamo :razz:
Ovde smo svi da se druzimo i zabavljamo u igri koju svi volimo. E sad ako je neko ovde da pravi probleme moze slobodno da se i ne prijavljuje. Bolje to nego da ga izbacujemo kasnije. Svima se ustedi vremena i zivaca:p
Takav je bio moto naseg tima u 2012, pa ne vidim sto bi sad bio drukciji.

Kad nas se jos malo prijavi trebalo bi da se okupimo i izaberemo kapitena, organizatora, etd...
 
Pomogao si pokreniti stvari, preuzeo inicijativu I imas najvise kompetitivnog iskustva I kontakata ovdje. Eto odmah te predlazem za kapetana, mislim da ce se svi sloziti da boljeg izbora nema I bilo bi po mome misljenju suludo postaviti nekoga tko ne zna stvari.
Naravno, ako imas vremena.
 
Sherlock Holmes said:
Pomogao si pokreniti stvari, preuzeo inicijativu I imas najvise kompetitivnog iskustva I kontakata ovdje. Eto odmah te predlazem za kapetana, mislim da ce se svi sloziti da boljeg izbora nema I bilo bi po mome misljenju suludo postaviti nekoga tko ne zna stvari.
Naravno, ako imas vremena.

Slazem se :grin:
 
Zapravo je Iru sve pokrenuo:p
Tako da cela zahvalnost treba da ide njemu, kao i svima vama koji ste se vec odazvali:smile:

Sto se slobodnog vremena tice nisam siguran. Mozda ce sve biti ok, a mozda ce i sama organizacija NC-a traziti vise vremena nego sto cu imati.
U mecevima ja mogu da vodim to mi nije nikakav problem, ali oko organizacije treninga/prijateljskih meceva bilo bi bolje da neko drugi to radi ako je moguce:p

Dodao sam Momcila u prvu poruku:razz:
 
Erminas said:
Zapravo je Iru sve pokrenuo:p
Tako da cela zahvalnost treba da ide njemu, kao i svima vama koji ste se vec odazvali:smile:

Sto se slobodnog vremena tice nisam siguran. Mozda ce sve biti ok, a mozda ce i sama organizacija NC-a traziti vise vremena nego sto cu imati.
U mecevima ja mogu da vodim to mi nije nikakav problem, ali oko organizacije treninga/prijateljskih meceva bilo bi bolje da neko drugi to radi ako je moguce:p

Dodao sam Momcila u prvu poruku:razz:

Mozda Iruvatar da vodi organizaciju a ti da vodis meceve?
 
Ja sam za, Erminas ce mozda, verovatno, biti prezauzet (DoF, WWC, Admin NC). Samo sto ja pojma nemam sto bi trebalo da radim, tako da me slobodno uputite gde mogu da kupim "Organising a Warband NC Team For Dummies" i nemamo problema :grin:
Ako jos neko ceni da bi mogao da bude organizator ili da moze da pomogne neka se javi !

Kao sto Erminas rece, divno je videti da odziva ima :smile:

 
momcilo94 said:
Erminas said:
Zapravo je Iru sve pokrenuo:p
Tako da cela zahvalnost treba da ide njemu, kao i svima vama koji ste se vec odazvali:smile:

Sto se slobodnog vremena tice nisam siguran. Mozda ce sve biti ok, a mozda ce i sama organizacija NC-a traziti vise vremena nego sto cu imati.
U mecevima ja mogu da vodim to mi nije nikakav problem, ali oko organizacije treninga/prijateljskih meceva bilo bi bolje da neko drugi to radi ako je moguce:p

Dodao sam Momcila u prvu poruku:razz:

Mozda Iruvatar da vodi organizaciju a ti da vodis meceve?
Da tako nesto sam ja imao u planu:p
Ali kao sto Iru kaze ako je neko spreman i veruje da moze da pomogne neka samo kaze. Ja cu pomagati koliko mi vreme da.

Sto se zadatake tice, kao organizator bi trebalo raditi sledece:
Pre nego sto NC pocne
  • Napraviti nas topic na NC sub-forumu. Taj sub forum bi trebalo da bude napravljen za dan-dva kada se ova admin drama oko NC razresi.
  • Informisati jos vise ljudi o NC i videti ko je zainteresovan.
  • Okupiti sve i poceti sa treninzima i prijateljskim mecevima.
  • Naci TS i server gde mozemo da igramo kad nam je volja. Ovo ostavi meni jel imam sve spremno:p
  • S vremena na vreme update-ovati OP naseg topic-a na sub-forumu i finalizirati roster za takmicenje
  • Have fun!
Tokom samog NC
  • Pratiti NC topic-e koji nas se ticu. Dakle pravila, roster, tabele, mecevi
  • Organizovanje oficijalnih meceve. To ostavi meni:smile:
  • Organizovanje pripremnih meceva i treninga
  • Okupljanje ljudi na TS i server pre pocetka meceva
  • Win! Ili barem uzivati u pokusaju da se pobedi:p

PS. Dodao sam Knezevica. Za sada nas je 11.
 
Bok svima. Ja sam za, nas je 12 sada :razz:

Edit:
Predlažem da prva zajednička druženja budu zabavnog sadržanja recimo Full Invasion II, Paintball mod i sl., a za poslije vidjet ćemo, to je samo ideja, može biti bilo što uključuje zabavu.

Možemo početi ovako, Erminase, predlažem da otvoriš novi poll sa pitanjem bi li sljedeći tjedan mogli odvojiti vrijeme za zajedničko druženje i ako da, u kojem danu/danima? Sa sedam opcija (od ponedjeljka do nedjelje) i sa 7 vota, onda svatko glasuje za samo jedan ili više dana. Ako će biti dosta interesa, na osnovu poll-a možemo organizirati druženje na dan sa najviše glasova, u 19:00, 19:30, 20:00? Pola sata ili sat vremena i to je to. Znači novi poll svaki tjedan ako se slažete, to će puno pomoći u organizaciji druženja.

Slažem se da Erminas bude kapetan, što ne znači da on mora obaviti sve.

Što se tiče zadataka, imam volje da pomognem, ove stvari mogu napraviti:
- mogu ja otvoriti NC sub-forum i ažurirati ga redovito
- personizirani bannerpack za naš tim samo ako ga hoćete
- u slučaju kada naši organiziratori nisu u mogućnosti mogu ja dogovarati službene mečeve

Za sada je to sve što mi pada na pamet.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom