YUG tim u 2018?

Users who are viewing this thread

Pozdrav svi!

Zadnja tri mjeseca palio sam Wb manje od broja prstiju jedne ruke puta pa nisam upućen puno. Koliko ja znam, nije jasno hoće li biti NC18 turnira, čini mi se da je najveći problem izostanak ljudi koji su voljni voditi taj turnir.
Znam sigurno samo da su već formirane neke repke sa punim rosterom, neke čak već mjesecima sudeći po steam grupama. Ako znate nešto više, recite molim lijepo.


Evo mog razmišljanja ako bude NC18 turnira za stvarno, poduži tekst.
Osobno imam veliku želju ići sudjelovati, ali ne pod svaku cijenu kako nam ne bi se ponovila prošla godina.
Dva uvjeta mi se trebaju ispuniti da bih uopće hitio sudjelovati. Prvi je taj da imamo minimalno 10 zainteresiranih igrača, i to veterana.
A drugi uvjet je teže ostvariv, a to je više ugodniji sustav natjecanja za nas. Godinama je uobičajeno da sustav natjecanja bude takav da mi kao tim iz najslabijeg pota u prvom meču igramo sa protivničkim timom iz najjačeg pota, a u drugom meču sa timom druge jakosti itd., u grupnoj fazi.

Meni danas nema smisla trošiti naše vrijeme na takav format, jer znamo, ne lažimo se, da nam ne bi bilo zabavno u ovakvom formatu, realnost je takva.

Scenarij bi bio ovakav:
1.meč - poraz 0-12, možda uz sreće ukradimo jednu dvije runde.
2.meč - isto kao za 1.meč
3.meč - vjerojatno se odjavljujemo sa turnira i to ako nismo već to napravili prethodni tjedan

Mene to uopće ne zanima, imam pametnija posla za raditi. Niti ne bih išao čak ni onda ako ponude NCB poslije grupne faze, jer što garantira da ostali timovi našeg razreda ne budu već bili odjavljeni sa turnira, pa da ispadne da nemamo sa kime igrati u NCB.

Išao bih samo ako se promijeni sustav natjecanja tako da recimo, 8 prethodno najslabije plasiranih timova prvo se natječu u kvalifikacijama za 2 ili 4 mjesta za glavni turnir, ovakvo što ili sl. bi bilo nam puno zabavnije nego po uobičajenome. Bojim se da za takvo što NC voditelji neće imati sluha sudeći po prošlim izdanjima.


Hipotetski, ako čudom ćemo ići na NC18, ja bih bio voljan raditi sve ono kao u onom NC2016, i u odnosu na prije unio bih jedan novitet, tipa privatnog klan foruma. Isprobao sam jednu aplikaciju za tu svrhu, smatram da bi nam koristila puno, imali bismo više komunikacije i manje vremena bismo trošili na nebitne stvari, ajd barem da isprobamo to na tjedan dana pa odlučimo hoćemo li to nastaviti koristiti, mislim u 2018. godini smo, što to ne koristimo uopće...


Rekao sam svoje, zanimaju me vaša razmišljanja.
 
Ne znam, ja sam iskreno za, ali s'tim što neću uvek dolaziti. Sećam se tog NCa 2016te, ili dal beše 15te. Atmosfera koja je tu međ' nama vladala bila je, cak i dan danas, posle tih nekoliko godina, nenadmašiva. I to blago rečeno. Nismo oćekvali pobede, ali smo dolazili, naravno govorim u svoje ime. Što se svih ostalih NC-ova tiče, meni ni jedan nije bio kao taj ali su imali svoje čari.

U svakom slučaju, ako budemo imali tim ja ću rado sudelovati. Ne očekujem ni jednu pobedu, ali na mene možete računati. Nadam se da će se situacija popraviti s dolazkom Bannerlorda. Mada ni ne mora, fućka mi se. Bitna je zabava, a nju imam i ovako. Toliko od mene.

Šoks predpostavljam da misliš na "Discord"?
 
Arglaxx said:
Bilo bi mi drago da nam se pridružiš, gledao sam te na kompetitivnoj sceni, često si mi se pridružio u pohodu na serverima, brzo si mi rekao da bi htio na NC.
I naviknut si na tempo u kompetitivnom okruženju, dobro bi nam došao :grin:
 
Gle ovaj navod u threadu glasina https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,370922.msg8857790.html#msg8857790

Tournament Announcement: NC will be hosted in February by Charlini and Scar. It is set to be played in the 5v5 format.

Neznam što bi rekao :neutral:
 
PLAYER_TRANSFERS said:
Removed the NC rumour.
Podiglo previše prašine :razz:

Prošle godine bio sam na jednom 5v5 turniru u timu sa poljacima i rusom, puno sam uživao tamo. Rado ću sudjelovati u 5v5 opet.
Sačekajmo službenu objavu o tipu NC-a i pravila, bilo bi dobro da to naprave što prije...
 
BNS Marko said:
Mislim, sad ce 2. mjesec. Postoje li ikakve provjerene informacije da ce uopce biti NC-a?

Sa moje strane neznam ništa provjereno, znam samo ono što se piše po forumima.

I postoje kreirane steam grupe od drugih repki, to mi je jak znak. Fali ljudi koji imaju volje hostati NC. Neznam ništa više.
 
Back
Top Bottom