Napolyon Savaşları - Oyuncu ve Alay Sohbeti!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
en eski oyunculardanım. adama akıllı ilk 1errcde oynadım.(kordon) sonra en sonda 32ndbl(yıldırım)'de oynadım. sonrası dalgasına falan filan işte... kişisel görüşüm:
NW_TR'nin en iyi alayı?: Luz1 cemaati
NW_TR'nin en iyi oyuncusu?:Luz1
NW_TR'de en sevdiğiniz alay?:Luz1 tarikatı
NW_TR'de en sevdiğiniz oyuncu?:Luz1
NW_TR'nin en sevdiğiniz dönemi?:Luz1
NW_TR'de en sevdiğiniz alay lideri?: supreme leader Luz1
NW_TR'de en başarılı bulduğunuz alay lideri?:Luz1
NW_TR'nin en iyi-başarılı subayı?:Luz1
NW_TR'nin en iyi-başarılı astsubayı?:Luz1
oyumu sherlock holmes tarafında kullanıyorum.
Gördüğüm en kötü community : Napolyon Savaşları TR communitysi. ha dota 2 communitysde varda onları gene yönlendirebiliyorsun oyunda. bannerlord forumunda NW ile kaşarlanmış olan arkadaşlar konu açınca insan bi kıllanıyo bannerlord forumu da kapanır mı diye. :/ O yüzden benden uzak dursun diyorum. nw oynayan türk kardeşlerim kusruma bakmayın. lol.

Lol lmao damn bruh

NW_TR'nin en iyi alayı?: YILDIRIM'ın olduğu alay
NW_TR'nin en iyi oyuncusu?: YILDIRIM
NW_TR'de en sevdiğiniz alay?: YILDIRIM'ın olduğu alay
NW_TR'de en sevdiğiniz oyuncu?: YILDIRIM
NW_TR'nin en sevdiğiniz dönemi?: YILDIRIM'ın olduğu dönem
NW_TR'de en sevdiğiniz alay lideri?: YILDIRIM
NW_TR'de en başarılı bulduğunuz alay lideri?: YILDIRIM
NW_TR'nin en iyi-başarılı subayı?: YILDIRIM
NW_TR'nin en iyi-başarılı astsubayı?:
YILDIRIM

NW_TR'nin en iyi alayı?: götüm
NW_TR'nin en iyi oyuncusu?: götüm
NW_TR'de en sevdiğiniz alay?: götüm
NW_TR'de en sevdiğiniz oyuncu?:götüm
NW_TR'nin en sevdiğiniz dönemi?: 2016 sonrası götüm gibi
NW_TR'de en sevdiğiniz alay lideri?:götüm
NW_TR'de en başarılı bulduğunuz alay lideri?:götüm
NW_TR'nin en iyi-başarılı subayı?:götüm
NW_TR'nin en iyi-başarılı astsubayı?:
götüm

yorumları görünce benimkiler daha mantıklı geldi :smile:

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bu konuya sadece GÖTÜM le gülüyorum :smile:

Sana zorla yaz diyen mi oldu? Invite konusundaki leş yeteneğini mizah seviyene de yansıtmışsın.

Last edited:
en eski oyunculardanım. adama akıllı ilk 1errcde oynadım.(kordon) sonra en sonda 32ndbl(yıldırım)'de oynadım. sonrası dalgasına falan filan işte... kişisel görüşüm:
NW_TR'nin en iyi alayı?: Luz1 cemaati
NW_TR'nin en iyi oyuncusu?:Luz1
NW_TR'de en sevdiğiniz alay?:Luz1 tarikatı
NW_TR'de en sevdiğiniz oyuncu?:Luz1
NW_TR'nin en sevdiğiniz dönemi?:Luz1
NW_TR'de en sevdiğiniz alay lideri?: supreme leader Luz1
NW_TR'de en başarılı bulduğunuz alay lideri?:Luz1
NW_TR'nin en iyi-başarılı subayı?:Luz1
NW_TR'nin en iyi-başarılı astsubayı?:Luz1
oyumu sherlock holmes tarafında kullanıyorum.
Gördüğüm en kötü community : Napolyon Savaşları TR communitysi. ha dota 2 communitysde varda onları gene yönlendirebiliyorsun oyunda. bannerlord forumunda NW ile kaşarlanmış olan arkadaşlar konu açınca insan bi kıllanıyo bannerlord forumu da kapanır mı diye. :/ O yüzden benden uzak dursun diyorum. nw oynayan türk kardeşlerim kusruma bakmayın. lol.

Sherlock Holmes dedin kalbimi çaldın..

Flaming

Sana zorla yaz diyen mi oldu? Invite konusundaki leş yeteneğini mizah seviyene de yansıtmışsın.
Sen ne diyon lan değişik kendi fikirlerimizi belirtiyorduk hani ne bu sinir bebeğim biraz gerilmişsin sanki seni daha doğru düzgün tanımıyorum muhattapım bile değilsin işine bak tanımadığın insanlara laf sokma çabasına girme tartışmaya girmeye değecek bir insan olduğunu düşünmüyorum (n) tanımadığın insanlar hakkında yorum yapmanı da tavsiye etmiyorum dediğim gibi gereksiz tartışmaya girmeyeceğim ne diyosan haklısın konudan kaçmak en iyisi muhattapa almaya değmez :xf-tongue:

Sen ne diyon lan değişik kendi fikirlerimizi belirtiyorduk hani ne bu sinir bebeğim biraz gerilmişsin sanki seni daha doğru düzgün tanımıyorum muhattapım bile değilsin işine bak tanımadığın insanlara laf sokma çabasına girme tartışmaya girmeye değecek bir insan olduğunu düşünmüyorum (n) tanımadığın insanlar hakkında yorum yapmanı da tavsiye etmiyorum dediğim gibi gereksiz tartışmaya girmeyeceğim ne diyosan haklısın konudan kaçmak en iyisi muhattapa almaya değmez :xf-tongue:

Uyarı 3 aldın yarın yüksek askeri şuraaya çıkarılacaksın

Flaming

Bu yazdıkların ne ya spastik herif? Kendi düşünceni belirt dedim, bana kendi aklınca dolaylı yoldan hakaret edebileceğini söylemedim. O ufak beyninle bana laf sokabileceğini falan mı düşünüyorsun bakayım seni küçük 82'li seni xd yallah kendi çöplüğüne. Ah pardon.. unuttum artık yoksunuz di mi.. :grin:

Last edited:
Hakaret
Bu yazdıkların ne ya spastik herif? Kendi düşünceni belirt dedim, bana kendi aklınca dolaylı yoldan hakaret edebileceğini söylemedim. O ufak beyninle bana laf sokabileceğini falan mı düşünüyorsun bakayım seni küçük 82'li seni xd yallah kendi çöplüğüne. Ah pardon.. unuttum artık yoksunuz di mi.. :grin:
Cevap vermiyim diyorum dayanamıyorum hala 82 li o lu bulu muhabbeti yapmaya çalışıyorsun çapsız herif? ulan ne beni tanıdığın var ne 5 dk iki konusmuslugumuz var burda boş boş konuşuyorsun 82 nin amına koyayım ben orda yıllarca bulundum arkadaş edindim bazıları ile gerçekten buluştum bazıları ile hala konuşuyorum 82 yok diyor ulan iyiki yok senin gibi çapsızlar bu oyuna türiyeli kaç yıl oldu keşke o zaman direk kapansaymış konuyu tartışma ile meşgul etmeyelim steamden ekle tartışalım burdan boş boş yazmanın bir olayı yok dediğim gibi en iyi alayın ve oyuncunun da götüm olduğunu düşünüyorum ? küçük 88 ah pardon 98 li

Cevap vermiyim diyorum dayanamıyorum hala 82 li o lu bulu muhabbeti yapmaya çalışıyorsun çapsız herif? ulan ne beni tanıdığın var ne 5 dk iki konusmuslugumuz var burda boş boş konuşuyorsun 82 nin amına koyayım ben orda yıllarca bulundum arkadaş edindim bazıları ile gerçekten buluştum bazıları ile hala konuşuyorum 82 yok diyor ulan iyiki yok senin gibi çapsızlar bu oyuna türiyeli kaç yıl oldu keşke o zaman direk kapansaymış konuyu tartışma ile meşgul etmeyelim steamden ekle tartışalım burdan boş boş yazmanın bir olayı yok dediğim gibi en iyi alayın ve oyuncunun da götüm olduğunu düşünüyorum ? küçük 88 ah pardon 98 li

Bulunduğun klanların liderleri de türkçeyi bilmiyordu o yüzden yazım hatalarını görmezden geliyorum. Bazı insanların Napoleonic Wars'ı toxic görmelerinin sebebi muhtemelen senin gibilerinin oraya buraya durduk yere saldırıp olayı kavga seviyesine getirmesi olabilir. Bu konuya yorum yapmak zorunda değilsin. Ya adam akıllı kendi fikirlerini belirt ya da hakaret içeren iqless yorumunu kendine sakla. Bu denli egolu olmana da şaşmıyor değilim. Bulunduğun konum çok mu yüksek de diğer insanları aşağılamaya çalışıyorsun? Sanırım tek başarın invite gittiğin maçta yakalandığın için özür dilemek. Tartışmak istiyorsan bende eklisin, burada yorumları okuyan insanları kendine güldürme.

iki gun once ana baci sovdunuz native konusunda ban yedi bazılarınız burda kufur bile edilmedi skxkwkdkwkd high skill olan sizsinizz

Flaming
Bulunduğun klanların liderleri de türkçeyi bilmiyordu o yüzden yazım hatalarını görmezden geliyorum. Bazı insanların Napoleonic Wars'ı toxic görmelerinin sebebi muhtemelen senin gibilerinin oraya buraya durduk yere saldırıp olayı kavga seviyesine getirmesi olabilir. Bu konuya yorum yapmak zorunda değilsin. Ya adam akıllı kendi fikirlerini belirt ya da hakaret içeren iqless yorumunu kendine sakla. Bu denli egolu olmana da şaşmıyor değilim. Bulunduğun konum çok mu yüksek de diğer insanları aşağılamaya çalışıyorsun? Sanırım tek başarın invite gittiğin maçta yakalandığın için özür dilemek. Tartışmak istiyorsan bende eklisin, burada yorumları okuyan insanları kendine güldürme.
burda kimse kendini birinden yüksek göremez kıçı kırık bir oyun oynuyoruz şurada egolu olduğuma dair kanıya nereden vardığını da merak ediyorum bi de şurada beni tanımayanlar yorum yapıyor ya sen kimsin ustam daha sesini bile duymamışım neye göre olaya dahil oluyorsun anlamış değilim egolu olduğum konusuna nereden varman merak uyandırıcı şurada boktan püsür bir oyun oynuyoruz seni tanımasamda çevrenizdeki kişileri az çok tanırım selam yazsam anama bacıma sövecek insanlar ile birliktesiniz tartışmaya girmek bile istemiyorum bu yüzden bence burda konuyu kapatıp uzatmamak en mantıklısı gereksiz kırmayalım birbirimizi yoksa biliyorum bunu sonu kavga ile biter kavga dediğimde kıçı kırık 2 mahlukatın mikrofonu ağzına sokup birbirine sövmesi veya yazışarak küfürleşmek bu ortamın olayı bu zaten neyse ben daha fazla yorum yapmayacağım hadi iyi oyunlar iyi forumalr size

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom