multiplayer modundaki ince nokta

Users who are viewing this thread

g4nnicus

Recruit
iyi günler sevgili arkadaşlar. bir süredir multiplayer modunda beni üzen bir nokta var ki rakiplerimin beni rahatlıkla yere sermesi. elimde 106 hızlı kılıç var, karşımdaki adamın elinde balta var. ben ondan daha önce de savursam, aynı anda da savursak o adamınki bana daha çabuk ulaşıyor. anlamadım gitti. rakibin elinde ne olursa olsun bana daha çabuk ulaşıyor darbesi. nedir bu olay aydınlatırsanız cok sevinecegim?

ping'in yüksekliğinden olabilir. Benim internetim 24 mbps olmasına rağmen 300 pingle falan oynuyorum.

Aeglos said:
ping'in yüksekliğinden olabilir. Benim internetim 24 mbps olmasına rağmen 300 pingle falan oynuyorum.

pingle alakalıysa yandık demektir internetim 4 mbit ve 3 kişi kullanıyoruz.  :roll:

kalkanın içine içine yaklaştırarak vuruyorlar. bir kere vurdum mu üçüncü vuruşa kadar seri şekilde gider o. yavaşlayana kadar kalkan tutacaksın ya da sen de öyle vurmayı öğreneceksin.

Aynen ya. Oldum olası M&B multide dayak yiyorum biraz taktik verin.

@g4nnicus Fazla pingtendir.
@Gorzil Dediğin spam.
@Deli Kurt Taktik yok oynaya oynaya öğrenirsin uygulamasız genelde hiçbir fikirin etkisi olmaz.Ayrıca modcu olduğundan dolayı singleplayer ile fazla haşır neşirsindir.Singleplayer genelde insanı köreltir.

Back
Top Bottom