Mount & Blade Yönetimine

Users who are viewing this thread

Lan olm Crack bulmuşlar bile lan her oyun indirme sitelerinde yayınlamışlar bide utanmada ismi lazım değil sitelerin a..... itleri hangi ara yaptılar ayrıca içiniz rahat olsun bu itler multiplayere giremeyecekler(ben denemedim öyle sanmayın net cafede denedik) sadece single oynanabiliyor a... yha yeter artık hileciliği ne kadar çok seviyomuşuzda haberim yokmuş

Grimmjow said:
Lan olm Crack bulmuşlar bile lan her oyun indirme sitelerinde yayınlamışlar bide utanmada ismi lazım değil sitelerin a..... itleri hangi ara yaptılar ayrıca içiniz rahat olsun bu itler multiplayere giremeyecekler(ben denemedim öyle sanmayın net cafede denedik) sadece single oynanabiliyor a... yha yeter artık hileciliği ne kadar çok seviyomuşuzda haberim yokmuş

Hayatında hiç korsan almadın yani  :grin:

Searcy said:
Kleidophoros said:
Len düdükler, sanki birinizin evinde 3 tane orjinal oyun var da şimdi burada ağlıyorsunuz "Armağan cracke çözüm bulsun!" oldu canım, dünya barışı da yapsın mı?

kleidophoros kimse "Armağan cracke çözüm bulsun!"  gibi bişi sölemedi. Hem söylesekte niye düşük bütçeli bir firmanın cracke çözüm bulamıcağını düşünüyorsunki?
fenerbahçenin şampiyonlar ligi şampiyonu olmasını istemek gibi birşey
ihtimal olsada    swh

E uygun cezalar verilse yapmazlar zaten.Uygun cezalar verilse hem oyun fiyatları 20tl gibi olurdu.Hem de orjinal almış olurduk.Ama bir korsan cdci bulununca sadece cdleri alınıp imha ediliyor.Birde geceyi nezarette geçirir o kadar.

Oguzhan_98 said:
E uygun cezalar verilse yapmazlar zaten.Uygun cezalar verilse hem oyun fiyatları 20tl gibi olurdu.Hem de orjinal almış olurduk.Ama bir korsan cdci bulununca sadece cdleri alınıp imha ediliyor.Birde geceyi nezarette geçirir o kadar.
bir gece nezarettemi oh oh nerden okuyorsun bunları

git allah aşkına burada korsan cd satan yerlerde afişler var. "oyun bulunur" "xxx geldi diye" görevliler bile oradan alışveriş yapıyorlar. türkiyede zor o nu yapması. yapmaya yaparlar ama yapmıyorlar. birde ben kutulu versiyonu aldım. kullanma kulavuzuüzerindeki serialle 2 bil. yükleme yapabilirmiyim? (2 bilgisayarda benim. biri laptop biri masaüstü. şuan masa üstünde yüklü)

Bu afedersiniz "şerefsiz" crackçiler daha oyun çıkmadan crack yapmışlar ya.İnşallah Multiplayer bölümleri çalışmıyodur ki o zaman warbandın tadı çıkmaz.

ben daha oyunu alamadım ama demo olarak oynuyorum 6 lwl im :grin: 8 lwl olunca deneme bitiyor, gelsin artık oyun denizliye, yeter artık ya :sad:

oyun gerçekten çok güzel ancak bazı yerler ingilizce kalmış, gezgin aşık mıdır nedir onla olan konuşmaların küçük kısmı inglilizce

1.102 de ingilizce yerlerin çoğu düzeltilmiş ancak bu seferde bazı hatalar ortaya çıkmış. Armağan abi ve ekibine yine uzun bir güncelleme süresi çıktı :grin:

Noventa said:
Zaten o kırıyor çoğu oyunu belki şu alex salağının verdiğini ile o  yapmıştır
Ayrıca AC II hala kırılmadı sadece servere saldırmışlar orjinaller de bir süre  gireememiş (Not ayrıca çok başarılı 1 nisan şakası yapmışlar ac 2 crack diye :lol: )

Bu arada şuan Ubisoft serverlarına saldırılmasının sebebi , orjinal alanların tepkisini çekerek Ubisoft'u offline bir patch çıkarmaya zorlamak olabilir  :roll:

Cioss said:
Bencede kırılmalara karşı anti-Crack yapsalar iyi olur. Babamdan okadar para sökecem sonra buum.
Ayrıca Key-Gen tarzzı bir şeyler yaparlarsa multiyide kırarlar gibime geliyor. Yazık olmasın şimdi o liralara.  :sad:
Merak etme babandan söktüğün o paralrla birilerinin alınterinin karşılığını veriyorsun.Doğruyu söylemek gerekirse M&B di bende crack li oynadım ama oyungezerden aldığım full versyonu bile benim içimi rahatlatmadı şimdi gittim ve orjinalini aldım ve o kadar mutluyum ki en azından vicdanım çok ama çok rahat.Ayrıca o verdiğin paralar sana yol su elektrik olarak geri dönecek bunu unutma.

Merak etme babandan söktüğün o paralrla birilerinin alınterinin karşılığını veriyorsun.Doğruyu söylemek gerekirse M&B di bende crack li oynadım ama oyungezerden aldığım full versyonu bile benim içimi rahatlatmadı şimdi gittim ve orjinalini aldım ve o kadar mutluyum ki en azından vicdanım çok ama çok rahat.Ayrıca o verdiğin paralar sana yol su elektrik olarak geri dönecek bunu unutma.
[/quote]

bizim burayada bi çeşme yaptırsa Taleworlds iyi olur :grin: şaka bi yana haklısın valla Türküz felan kurallar çiğnenmek içindir derizde Türk Malına sahip çıkmak lazım sonuçta bu bit TÜRKÜN oyunudur.

Kleidophoros said:
Len düdükler, sanki birinizin evinde 3 tane orjinal oyun var da şimdi burada ağlıyorsunuz "Armağan cracke çözüm bulsun!" oldu canım, dünya barışı da yapsın mı?
Bre zibidi, benim evimde kırkyedi tane orijinal oyun var, ağlamak ne kelime iftihar ederim. ve evet mümkünse Armağan crack'e çözüm bulsun; nedir yani masumane bir istek. hatta dünya barışı da yapsın (nasıl yapılıyorsa artık, ya da bu nasıl bir Türkçe ise).

birileri hala ubisoft diyor ya bittim ya
ne kadar zarar ettiklerini annem bile biliyor o derece

birde nedir bu Mount&Blade'i orjinal alayım gerisini salla  bu zihniyette güzelmiş
ondan sonra uğraş oblivion ve bilimum oyunları oynarken lan bunun türkçesi ne demek diye

Benim crack için çözümüm bilgisayarın ekran görüntüsünün "admin"lere gitmesi, o zaman sorun çözülür. Admin bakar, crack görünüyor mu, görünüyorsa şöyle Sony'nin yaptığı gibi bir rootkit'i yapıştırır, görünmüyorsa alır oyuna.
Ya da o kadar sık yama atılır ki Razor vb. daha birini yaparken yaması gelir.

TheFlexibel said:
birileri hala ubisoft diyor ya bittim ya
ne kadar zarar ettiklerini annem bile biliyor o derece

birde nedir bu Mount&Blade'i orjinal alayım gerisini salla  bu zihniyette güzelmiş
ondan sonra uğraş oblivion ve bilimum oyunları oynarken lan bunun türkçesi ne demek diye

Sanki Ubisoft iyi yaptı dedim ben

Sadece Ubisoft serverlara saldırılmasının muhtemel sebebini söyledim  :roll:

Arkadaşlar ben Mount & Blade 1.011'i crack ile oynadım haksızlık yaptığımı düşünüyorum ve pişmanım..Ancak abimle para biriktiriyorum Warband'ı para ile alıcam :smile:

Back
Top Bottom