Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

maplerde hala kar var KAR
Kesinlikle çok doğru, maplerde daha sık güncellemeler yapılması daha iyi olur, kar olması bence de pek iyi değil çok hoş gözükmüyor. Saat ile ilgili oynamalar yapılabilir, ovsk limanının gece ve karlı olan hali bence iyiydi, bizzat deneyim etmemiş olmasam da çok iyi gözüküyormuş. Gece haritalarının çoğalması daha iyi olabilir.

Kesinlikle çok doğru, maplerde daha sık güncellemeler yapılması daha iyi olur, kar olması bence de pek iyi değil çok hoş gözükmüyor. Saat ile ilgili oynamalar yapılabilir, ovsk limanının gece ve karlı olan hali bence iyiydi, bizzat deneyim etmemiş olmasam da çok iyi gözüküyormuş. Gece haritalarının çoğalması daha iyi olabilir.
Rastgele olarak karlı yağmurlu gece vs diye gelse haritalar 10 numara olur ama bunlar "ağa noel geldi kar yapalım güzel olur" mantığında eklediler bu karlı north town vs falan unuttular mı ne olduysa hala karlı oynuyoruz bıkkınlık geldi güzel olsalar yine eyvallah ama güzelde değil karlı versiyonları (liman hariç orası güzeldi).

Rastgele olarak karlı yağmurlu gece vs diye gelse haritalar 10 numara olur ama bunlar "ağa noel geldi kar yapalım güzel olur" mantığında eklediler bu karlı north town vs falan unuttular mı ne olduysa hala karlı oynuyoruz bıkkınlık geldi güzel olsalar yine eyvallah ama güzelde değil karlı versiyonları (liman hariç orası güzeldi).
Evet güzel gözükmüyorlar bence de. Özellikle duel haritasında adamın hareketlerini algılamak inanılmaz zorlaşıyor grafikler düşükse hele :grin:
Düzenleme getirmeleri gerekiyor, en basiti de biten maçtaki seçilen harita ve sınıfların diğer oylamada sunulmaması bence gelmesi gereken en önemli şeylerden birisi.E
Edit: harita neyse de, oynanılan sınıfların kesinlikle diğer oylamada gelmemesi gerekiyor bence

Tam sürüm çıksın diyoruz da, tam sürümden sonra da bunun bir ton güncellemesi felan var bu arada.

Bu sefer de basiretleri açılır tam sürümle paso güncelleme (10kb'lik boyutta) atmaya başlarlarsa hiç şaşırmam.

Tam sürüm çıksın diyoruz da, tam sürümden sonra da bunun bir ton güncellemesi felan var bu arada.

Bu sefer de basiretleri açılır tam sürümle paso güncelleme (10kb'lik boyutta) atmaya başlarlarsa hiç şaşırmam.
benim korkumda o.tam sürümü büyük ihtimalle çok ertelemezler artık,çıkarırlar.ama adı tam sürüm olur,bu şekilde devam eder daha bi süre bence.

Beyler basit ama oyuna bayağı renk katacak bir mod önerim var , modcular için kolay olacaktır.

Beedle the bardcore adında bir spotify sanatçısı var , YouTube kanalı da var sanırım. Amerika'da klasikleşmiş rap şarkılarının beatlerini ortaçağ temasıyla yeniden yapmış , bizim oyuna aşırı uyacak şekilde çoğu müzik. Bence alıcısı da çok olabilir , kanal sahibiyle anlaşırsanız izin vereceğini düşünüyorum. Kendim yapardım ama modlamayı bilmiyorum, ilgisi olan modcu bir arkadaş bu kanaldaki müzikleri bannerlorda müzik modu olarak ekleyebilir.

Tam sürüm çıksın da ps4'e de gelsin oyun.
Edit: Tam sürüm pc, xbox, ps'ye gelecek. Bi yandan oyunu xbox ve ps'ye portlamayla uğraşıyorlardır. Onları da hazır edince tam sürüm çıkacaktır.

Tam sürüm çıksın da ps4'e de gelsin oyun.
Edit: Tam sürüm pc, xbox, ps'ye gelecek. Bi yandan oyunu xbox ve ps'ye portlamayla uğraşıyorlardır. Onları da hazır edince tam sürüm çıkacaktır.
oyunun pc versiyonunda hala kol desteği yok. bana çok uzak gibi geliyor ps ya da xbox çıkışı :sad:

Yarışma düzenleyip oyuna ekleyecekleri 4 NPC'ye ne oldu? İnsanlar o kadar uğraştılar. Eklendi de haberimiz mi yok yoksa 1.5 senedir 4 adet NPC'yi oyuna ekleyemediler mi?

10 aralık 2021'de, 1.7.0 ile eklendi.
Added the Character Portrait Competition winner faces to the game. You can see them wandering the lands of Calradia under the names of Ghuzid (Battle Hardened), Satros (Philosopher), Minarvina (Sidekick), and Tyliana (Machiavellian).

Back
Top Bottom