Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Zaman fazla hızlı ilerliyor oyunda, 2-3 saattir oynayanlar 1 yıl zaman geçirmiş gibi oldu oyunda. Bu hesaba göre 48 saat aralıksız oynansa aşağı yukarı 15 yıl geçmiş olacak oyunda...

O kadar yılın ardından heves kalmaz diye düşünmüştüm ama kalmış, aldım, indirdim, oynadım, performans kötü durumda, minimum ayarlarda dahi 1v1 dövüşte stutter yaşıyorum. İade ettim, daha iyi bir optimizasyonla görüşmek üzere bannerlord :sad:

Heyecanıma hakim olarak birşeyler karalamaya çaalışacağım. Ana menüyü açtım ve uzunca bir süre bekledim, o harika epik müziği hissettim. Giriş kısımları çok hoş olmuş, aile geçmişi vs. Ve devamında başlayan quest da hoş. Güzel bir lore bizi bekliyor gibi tüm taraflardan o imparatorluğu yıkıma sürükleyen savaşı dinliyoruz.
Ama çok sıkıntılar var... Ani fps dropları yaşıyorum. Yer yer oynanmayacak hale geliyor. Gtx 1650 i5 9. nesil be 8gb ram, notebook un fan temiziğini vs yeni yaptırdım. Tüm bunlara rağmen performans sıkıntılıysa bu oyun iyi optimize değil mi demek?
Ve son olarak turnuvalarda her vuruşumda ahalinin tezahüratı...

Arkadaşlar peki bannerlord korsancılığa karşı nasıl bir önlem aldı? crackwatch sitesinde bir iki güne kırılacak deyip mutlu olan haysiyetsizleri gördükçe inanılmaz sinirleniyorum. Gerçekten bannerlord bu kadar kolay kırılabilir mi? korsancılığa karşı nasıl korunuyor

Arkadaşlar peki bannerlord korsancılığa karşı nasıl bir önlem aldı? crackwatch sitesinde bir iki güne kırılacak deyip mutlu olan haysiyetsizleri gördükçe inanılmaz sinirleniyorum. Gerçekten bannerlord bu kadar kolay kırılabilir mi? korsancılığa karşı nasıl korunuyor
Korsancılığı siz niye dert ediyorsunuz. Bunu firma düşünsün. Biz hakkını teslim edip keyfimize bakacağız.

Heyecanıma hakim olarak birşeyler karalamaya çaalışacağım. Ana menüyü açtım ve uzunca bir süre bekledim, o harika epik müziği hissettim. Giriş kısımları çok hoş olmuş, aile geçmişi vs. Ve devamında başlayan quest da hoş. Güzel bir lore bizi bekliyor gibi tüm taraflardan o imparatorluğu yıkıma sürükleyen savaşı dinliyoruz.
Ama çok sıkıntılar var... Ani fps dropları yaşıyorum. Yer yer oynanmayacak hale geliyor. Gtx 1650 i5 9. nesil be 8gb ram, notebook un fan temiziğini vs yeni yaptırdım. Tüm bunlara rağmen performans sıkıntılıysa bu oyun iyi optimize değil mi demek?
Ve son olarak turnuvalarda her vuruşumda ahalinin tezahüratı...
Optimizasyon yok demek

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom