Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Korsancılığı siz niye dert ediyorsunuz. Bunu firma düşünsün. Biz hakkını teslim edip keyfimize bakacağız.
Çünkü oyun bizim oyunumuz ve oyun bugün codex tarafından kırıldı diyorlar. Adamlar 8 sene emek verdi bu oyuna 1 günde kırılması için mi neden bu kadar basit ve koruma olmadan saldılar piyasaya oyunun olması gereken satışları 10sa 2 olacak 1 olacak bu kadar kolay kırılmamalıydı

Abi gerçekten bu korsan muhabbetine yapılabilecek bir şey yok mu? Biraz korsan sitelerini gezdim acayip sinir oldum. Yabancı siteleri geçtim tam tersine bizim insanımız daha çok yüklenmiş bu oyunun korsanına. Bir de reklam gibi FULL TÜRKÇE falan yazmışlar sinirden zıplıyorum şu an.

Lisedeydim, lise bitti üniversiteye başladım, derken üniversite bitti, iş buldum 2 yıldır çalışıyorum ve nasipse bu yıl evleniyorum. Bunların hepsi bannerlord beklerken gerçekleşti. Hazır coronadan dolayı evdeyiz hemen steamden aldım indiriyorum, belki eskisi gibi ömrümü harcayamam oyuna artık ama tekrar bir heves geldi. Bu gece uyku yok belli ki :smile:

Abi gerçekten bu korsan muhabbetine yapılabilecek bir şey yok mu?
Steam DRM dışında düzgün bir koruma en azından süreci yavaşlatır. Daha ucuza satılırsa da ciddi anlamda korsan muhabbetini azaltır. Bunun dışında yapılabilecek bir şey yok. Sayfaları tek tek şikayet etsen de bir şey değişmez yani maalesef

Arkadaşlar peki bannerlord korsancılığa karşı nasıl bir önlem aldı? crackwatch sitesinde bir iki güne kırılacak deyip mutlu olan haysiyetsizleri gördükçe inanılmaz sinirleniyorum. Gerçekten bannerlord bu kadar kolay kırılabilir mi? korsancılığa karşı nasıl korunuyor

Korsana karşı koymak kolay bir şey değil.Sürekli online olman gereken bir yöntemi bile çok rahat kırıyor insanlar artık.Bunu yapanlarda oynamak için değil sırf eğlencesine kırıyor ve bunun önüne geçmek neredeyse imkansız.M&B gibi AA oyunları bu durumdan daha çok etkileniyor çünkü insanlar oyuna para verecekse AAA oyunları tercih edip daha küçük çaplı oyunları korsan oynuyor.

arkadaşlar taleworlds'un sitesinden satın aldım oyunu, steam'de aktifleştirdim. atölyeden bir moda abone olduğumda otomatik yüklenir mi?

son beş saat.. optimizasyon sıkıntısı var mı oyunda? i5-9300H ile GTX 1650 4GB ile kasar mı acaba normalde origins vs full ayarlarda oynuyorum.

crack gibi kötü hissettiren haberler can sıkıcı olsa da steam ilk 3 e girmemiz harika bişey

taleworlds sen bu ülkenin gururusun kral

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom