Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bannerlord tutarsa merak etmeyin terör örgütü kuracak kadar paraları olacak ki inşallah tutacak gibi duruyor onları görecek diğer girişimcilerde atılacak oyun işine yeni stüdyolar yeni ekipler yeni türk yapımı oyunlar ve gelsin türkiyeye paralar gelişsin oyun sektörü vuhuu. Bannerlord a kaç yıldır emek harcıyorlar ortalama 50 kişilik bir ekip ile boru gibi bi oyun beklemiyorum. (Vik.C. gibi. ki o DLC idi ama olsun sonuçta boru imiş  :facepalm: )

Harly Davidson said:
Bannerlord tutarsa merak etmeyin terör örgütü kuracak kadar paraları olacak ki inşallah tutacak gibi duruyor onları görecek diğer girişimcilerde atılacak oyun işine yeni stüdyolar yeni ekipler yeni türk yapımı oyunlar ve gelsin türkiyeye paralar gelişsin oyun sektörü vuhuu. Bannerlord a kaç yıldır emek harcıyorlar ortalama 50 kişilik bir ekip ile boru gibi bi oyun beklemiyorum. (Vik.C. gibi. ki o DLC idi ama olsun sonuçta boru imiş  :facepalm: )

Viking Conquest tam bir fiyaskoydu, hem Taleworlds için hem de Brytenwalda ekibi için.

Arkadaşlar oyunda npc ler ölümlü mü olacak?? Ölünce yerlerine çocukları geçebilecek mi? Veya esir düşünce geçici olarak çocukları orduyu devralabilecek mi?? Konuyla ilgili bilgisi olan var mı acaba??

Adamın elbisesine ipek dokusu bile vermişler resmen. Kolundaki parlaklıktan çok net anlaşılıyor. Yapım aşamasında ama yine de söylemek gerek sakal pek hoş durmuyor birde ten rengi ve parlaklığına ayar çekilmesi gerek.
Diğer oyunsal seçeneklere diyecek laf yok zaten. Allah yardımcıları olsun.(F.Terim) Her şey yolunda gider de oyun hayırlısıyla çıkar umarım.

Deli Kurt said:
Beyler developer konuda tum isteklerimizi yazalim hemen :grin:

soru1: ne zaman cikar? suan hangi asamada?

Zor sordun, adam kaçtı :neutral:

Edit: Taleworlds'ü ziyaret etmemiz mümkün mü?

dragos said:
Deli Kurt said:
Beyler developer konuda tum isteklerimizi yazalim hemen :grin:

soru1: ne zaman cikar? suan hangi asamada?

Zor sordun, adam kaçtı :neutral:

Edit: Taleworlds'ü ziyaret etmemiz mümkün mü?
Ziyaret etsen bile çıkış tarihini söyleyeceklerini sanmıyorum. Ayrıca oyundan görüntü vs. almana da izin vermezler heralde

Görüntü değil biraz ekstra bilgi alsam yeter. Ya da bir göz ucuyla baksam şöyle oyuna :iamamoron:

Writer&Director said:
Gözünüzü seveyim artık durun arkadaşlar; tartışma zemini istiyorsanız 'bannerlord için öneriler' başlığına gidin.
Lütfen; başlık amacından sapmasın, biz de her seferinde bilgi var sanıp bakmayalım başlığa.

Yeni bilgi yeni blogla gelir, o zaman da başlık blog 11 diye güncellenir zaten. Bannerlord hakkında tartışılması en uygun başlık burası, öneri başlığı öneri de bulunmak için adı üstünde.

Aksine öneri konusunda sadece öneriniz neyse onu yazıp çıkmanız gerekiyor. Oyun hakkındar tartışmanız gereken bir şey varsa burdan yapın fakat oyun bir tülü çıkmadı muhabbeti spam olarak değerlendiriliyor, onu da bilin.

Dies Irae said:
Aksine öneri konusunda sadece öneriniz neyse onu yazıp çıkmanız gerekiyor. Oyun hakkındar tartışmanız gereken bir şey varsa burdan yapın fakat oyun bir tülü çıkmadı muhabbeti spam olarak değerlendiriliyor, onu da bilin.

Seneler seneler ve seneler geçti. Hala Türk moderatörlerin tavırları değişmedi şu forumda :grin: buraları özledim :smile: Dört gözle çıkmasını ve satın almayı bekliyorum. Umarım çıkmasına az kala sistem gereksinimlerini yayınlarlar

Caugar said:
Dies Irae said:

Seneler seneler ve seneler geçti. Hala Türk moderatörlerin tavırları değişmedi şu forumda :grin: buraları özledim :smile: Dört gözle çıkmasını ve satın almayı bekliyorum. Umarım çıkmasına az kala sistem gereksinimlerini yayınlarlar

cok doğru  :grin: :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom