Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Armagan reis mesaj atmış, bundan sonra çook daha sık bülog yayınlayacağız demiş.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,328541.30.html

Yapay zekayı geliştirmişler.Bu açıdan mükemmel gözüküyor,en çok önem verdiğim noktada bu zaten.

Sadece ticaret sistemiyle bile oynanır.Blog çevirisi için OyunFest'e teşekkürler.

Tek kelime ile MÜTHİŞŞŞ. Bırakın sakala kulağa takılmayı, esas bizi oyuna bağlayacak olan yeniliklere bakalım. Bu yeniliklerin başında takas ticaret gelir. Gerçekten güzel olmuş.
    Oyunda bağımlılığı artıracak diğer etken ise, npc lerin soyunun devamı. Acaba npc ler ölümlü olacak mı ve yerlerine çocuklarından birisi geçebilecek mi??

Taleworlds'a saygı duydum.

Onun dışında ticaret alanı canlanacak, tüccarlık daha aktif hale gelecek, hep bir tüccar olarak başlamıştım oyuna da, artık ticaretten çıkmayabilirim.Bu sistem diplomasi alanına gelirse oyunun stratejik derinliği artacak ve hali hazırda Total War oynamış olan beni sevindirmiş olacak.

Redstone Knight said:
Herkes sakalı falan eleştiriyor ama unutmayın ki Warband'i popüler kılan bir özelliği çok düşük bilgisayarlarda bile çalışmasıydı. Bırakın da biraz kötü olsun, hepimizde gaming PC yok.
Mesela  benim bilgisayarımın özellikleri düşük, eğer uyarsa mutlaka alacağım oyunu. Ama tutmazsa...  :roll:

Karakterin yüzü simetrik gibi duruyor. Alından buruna ve çeneye kadar dik bir çizgi çeksek ikisi birbirinin aynısı gibi duruyor. Bu ne kadar gerçekçi bir yüz çıkartır bilemem tabii.

Tirdezan said:
Bu sistem diplomasi alanına gelirse oyunun stratejik derinliği artacak ve hali hazırda Total War oynamış olan beni sevindirmiş olacak.
Gelecek. Barış antlaşmaları vs. yine bu yolla yapılacakmış, blogda öyle yazıyor.

Cidden içim kıpır kıpır oldu blogu okurken, eğer beklediğim gibi olursa tam olarak hayallerimdeki gerçekçi Orta Çağ RPG'si olabilir Bannerlord.

Böyle grafikelere sahip olan bir oyun En az 1 gb ekran kartı isteyecek bir şey olur muhtemelen. Her ne kadar optimize ediyoruz deselerde, yüksek sistem isteyeceği (en azından bizim gibi bir toplumda maks 6-8 gb ramli pcler satın alabiliyorken) malum bence. Gerçi yapsınlar oyunu gerekirse yeni pc yaptırmaya razıyım.

Mosin Nagant said:
Tirdezan said:
Bu sistem diplomasi alanına gelirse oyunun stratejik derinliği artacak ve hali hazırda Total War oynamış olan beni sevindirmiş olacak.
Gelecek. Barış antlaşmaları vs. yine bu yolla yapılacakmış, blogda öyle yazıyor.

Cidden içim kıpır kıpır oldu blogu okurken, eğer beklediğim gibi olursa tam olarak hayallerimdeki gerçekçi Orta Çağ RPG'si olabilir Bannerlord.

O zaman çok iyi olacak bu.

Ya abi bırakın sakal falan yapmacık olsun ne istiyorsunuz skyrim grafikleri mi?Hepimizde i7 işlemcili bilgisayarlar yok zaten warband bu yüzden çok sattı.
Edit:Adam Armağan abi yorum atınca holy **** demiş kıyamam  :lol:

Caroticus said:
Arkenhes said:
Bence oyun 50 TL olacak, içime doğdu.
Umarım çok ucuz olmaz oyun. Şirketin olabildiğince para kazanıp büyümesini istiyorum.

Niye ucuz olmasın ya? Yerli oyunu da mı dünyanın parasını verip alıcaz? Bize de mi lolo?

Ayrıca Taleworlds iyi para kazanıyor merak etme, baksana adamlar 5 yıldır oyun yapmıyor sence paraya ihtiyaçları var mı? :smile: Bir röportajda bütçenin diğer stüdyolarla kapışabilecek kadar geniş olduğunu söylemişti iletişim direktörü yanlış hatırlamıyorsam.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom