Mount And Blade Warband Kadeş Savaşı Modu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

salihbaba32

Recruit
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Taleworlds De Henüz Yeniyim Oyüzden Yanlış Yere Konuyu Açtıysam Kusura Bakmayın

Herneyse

Daha Önce Mod Yapmaya Uğraştım Lakin Hep Pes Ettim Bizim Türk Modlarının Çoğu Selçuklu Veya Osmanlı Temalı Olması Nedeniyle

Bende Farklı Bir Mod Yapıyım Dedim Buda KADEŞ SAVAŞI MODU OLUCAK

Neler Barındıracak Hiçbir Fikrim Yok Osp Ve Kodlamalardan Oluşucak Mod Yarıda Kesilirse Devr Edebilirim

Ama Modda Şuana Kadar Kulanılmayan Savaş Arabası Gibi Yenilikler Barındıracak MÖ Tarihte Geçiçek Henüz MÖ Tarihli Bir Mod

Görmedim Bu Yüzden İlginç Olabileceğini Düşündüm Mod Anadolu Ve Suriye Orta Asya'Da

Geçiçek Ama Suriye Ağırlıklı Olucak Benden Piramit VS Yapmamı Beklemeyin Acemiyim Fazla Deneyimim Yok Oyüzden Tecrübelli

Arkadaşlar Yorumlarını Ve Yardımlarını Esirgemese Sevinirim Mod Büyük İhtimalle Biz Ölmeden Çıkacak  :mrgreen:

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,368451.0.html

4- İlk olarak, yapacağınız modlar için, ufak bir senaryo veya bir fikir ile mod başlamıştır diye düşünüp, konu açmayın. Hele de moda daha yeni başlamışken, elinizde sadece 2-3 tane model, birkaç osp kod varken. Senaryonuzu, neler yapacağınızı ve yaptığınızı, ekibinizi ve hatta modunuz ile ilgili, oyun içi göz dolduran birkaç ekran görüntüsünü tasarlamadan, mod konusu başlatmak yasaktır.

Eğer bir mod yapma hevesindeyseniz, konunuzun yukarıdakiler dahil, aşağıda verilen linkteki gibi, belirli kriterlere sahip olması zorunludur:
Örnek Mod Sayfa Tasarımları
Bu kurala uymayana ceza verilecektir. Tekrarı halinde ceza arttırılabilir.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom