Mount and Blade 2: Bannerlord Secrets & Easter Eggs (Türkçe)

Users who are viewing this thread

Tahmin ediyorum insanlar ne dediğini anlamadığı için yorum yapmamayı tercih etmiş de ben dayanamadım.

Banırlord ve varband nedir arkadaşım ya hiç mi başkasının videosunu izlemedin, nasıl telaffuz ettiklerini hiç mi duymadın...

Hadi İngilizceyi geçtim oyuncu dahi olsa herkes bilemeyebilir eyvallah ama Türkçende bir garip be kardeşim.

Ayrıca 30 sn.lik konuyu 3 dk. yapmışsın. Hatta videoya bile gerek yok bahsettiğin şeyler için bir tane ekran görüntüsü yeter ki sen harbiden gereksiz uzatmışsın, videonun ortasında başlayan 20 sn.lik intro mu olur yahu...

Normal şartlar altında böyle bir videoyu asla sonuna kadar izlemem, zaten senin videoyu da banırlord dediğin anda geri kapattım ama sonra sırf şu isyankar mesajından dolayı tekrar açtım ve sabredip sonuna kadar izledim. (Evet zordu sabretmek!)

---

Ayrıca, konu popülarite kazanmasın diye cevap bile yazmazdım ama dayanamadım yahu, kötünün kötüsü. Üzgünüm.
kardeşim burda insanlarin dilini elestirmek sana kalmadi adam videoyu cekmis koymus merak eden izler izlemek istemeyen izlemez kim nas isterse oyle telaffuz eder zor sabrettim diyosun sabretmeyip izlemeseydim zorlayan yok

aa linç yemişim bugünde. temiz kalpler diyarı :grin: :grin: 2 ci yorum için daha eklemedimdi adamın dediği herşey doğru neredeyse. tamamen çöp gereksiz bilgi . boşuna izlettirince tepki edilmesi normal. kötüsün kötü

aa linç yemişim bugünde. temiz kalpler diyarı :grin: :grin: 2 ci yorum için daha eklemedimdi adamın dediği herşey doğru neredeyse. tamamen çöp gereksiz bilgi . boşuna izlettirince tepki edilmesi normal. kötüsün kötü
İzleme? Zorla izlettirmedim. Paskalya yumurtası ne demek? Sır ne demek? Küçük aklın için söylemek isterdim ama sen gene anlamazsın.

Last edited:
Back
Top Bottom