Mod İstek ve Fikirleri

Users who are viewing this thread

ekonomik olarak kralın oyunda ki diğer lordlardan hiçbir farkı yok.  bence kral sahip olduğu yerlerin dışında krallığın sahip olduğu her topraktan belli bir miktar vergi almalı(mesela %20-25 gibi). sonuçta gerçek tarihte böyle oldu...

Dövüş animasyonlarını değiştiren bir mod arıyorum combat animation enhancement  var ama indirme linkleri açılmıyor site kapalı .

Şu Native Expansion üzerinde çalışılması lazım bence.Çünkü mod biraz eksik kalmış gibi gözüküyor.Kara Şovalyeler de köyden toplanabilsin.Bunların acemileri de olsun.Ayrıca Beyaz Şovalyeler de olsun ki Kara Şovalyelere düşman çıksın biraz :grin:

Avatar the last airbenderle ilgili bir mod olabilir mesela kitap tüccarı yerine üstad gibi birşey olsun fırlatmalı silah gibi şeyler versin (atıyorum ateş şekli verilmiş fırlatma şeysi) bu sayede ateş bükmeyi öğrenmiş gibi olalım?

TR-CESURAKINCI said:
şöyle bir anadolu ve avrupa haritasında 13-14.yy anadolu beylikler ve avrupadaki krallıklarla savaşabilecegim bir mod var mı ? :grin: :grin: :grin:
Yüzyıl Ve Devletler Uymayabilir ama Harita Olarak Saltanı Selçuklu Diyorum Türkiye, Asyanın Batısı Ve Avrupa Var.

Bence Sağlam bir Osmanlı Mod(olduğunu biliyorum) ve zombi modu çoğu kişinin ilgisini çeker tabi bunun için yeni animasyonlar gerekiyor :roll:

Bence Türklerin ilk yurdu olan asya da geçen bir mod olsa fena olmaz.Dünya haritası üzerinde asyadaki türk devletleri ve çinliler ile ilgili.

Mesela Tarihe damgasını vurmuş türk devletleri ile çinlilerin şehir ve kaleleri olabilir.

tlgklz said:
TR-CESURAKINCI said:
şöyle bir anadolu ve avrupa haritasında 13-14.yy anadolu beylikler ve avrupadaki krallıklarla savaşabilecegim bir mod var mı ? :grin: :grin: :grin:
Yüzyıl Ve Devletler Uymayabilir ama Harita Olarak Saltanı Selçuklu Diyorum Türkiye, Asyanın Batısı Ve Avrupa Var.

biliyorum o modu oynadım fazla özenilmemiş çok kotü :sad:

Back
Top Bottom