Mod İstek ve Fikirleri

Users who are viewing this thread

Henüz foruma yeni katıldım yanlış bir şey diyorsam kusura bakmayın.
Arkadaşlar ben Game of Thrones hastasıyım eminim aranızda da vardır benim gibi olanlar.Bu forumda gördüm Game of Thrones modu indirdim fakat işe yaramadı.Ben böyle bir mod yapılmasını öneriyorum.Konusu hakkında modçu arkadaşlara yardım edebilişrim her şeyini bilirim.Kale modellemeleri harita gibi şeyleri önceki moddan aynen aladabilirsiniz tanıtım videosunda gördüğüm kadarıyla gayet güzeldi.
Tabi benim ki bir fikir,Beğenen modcu arkadaşlar olursa  :grin:

mertsert09 said:
SuqLaT said:
Hatayı yazsan belki çözeriz  :???:
Aynı moda çok daha fazla şey ekleyip,daha çok geliştiremez misiniz bide Türkçe yapamaz mısınız
O modu bir çok kişinin bilgisayarı kaldırmıyor moddaki harita dünya haritası gibi ama onun türkçe olması zor çünkü eskisi gibi çeviri yapanlar yok başlıyor 1 hafta sonra ölüyor.

mertsert09 said:
Henüz foruma yeni katıldım yanlış bir şey diyorsam kusura bakmayın.
Arkadaşlar ben Game of Thrones hastasıyım eminim aranızda da vardır benim gibi olanlar.Bu forumda gördüm Game of Thrones modu indirdim fakat işe yaramadı.Ben böyle bir mod yapılmasını öneriyorum.Konusu hakkında modçu arkadaşlara yardım edebilişrim her şeyini bilirim.Kale modellemeleri harita gibi şeyleri önceki moddan aynen aladabilirsiniz tanıtım videosunda gördüğüm kadarıyla gayet güzeldi.
Tabi benim ki bir fikir,Beğenen modcu arkadaşlar olursa  :grin:
bi ara yapılcakdı öyle bi mod ak gezenler falanda vardı ama sonradan iptal edildi

arkadaşlar ses efektleri iyi, itemleri yeni ve kaliteli, yeni askeri birlikleri ve şu bi komutanın ordusuna asker olarak katılabilme özellikleri bulunduran bi mod önerebilir misiniz?
a clash of kıngs modunu oynadım ona benzer işte. teşekkürler

Ragnar Lothbrok said:
arkadaşlar ses efektleri iyi, itemleri yeni ve kaliteli, yeni askeri birlikleri ve şu bi komutanın ordusuna asker olarak katılabilme özellikleri bulunduran bi mod önerebilir misiniz?

Bunu dene istersen.

http://u1309.hizliresim.com/1f/g/sq13c.jpg

Kurgusu Batı Hun İmparatorluğunun  Avrupa'nın neredeyse tamamını işgal etme sürecini anlatacak.

Mod  ADI : M.Ö 350 

Bu modu hemcinslerinden  ayıran özellik modun tamamının Hun İmparatoru  Attila'nın Gözünden oynanacak        olması .

Ama modun başlangıcı Hunların Avrupaya ilk girdikleri sıralarda olucak ve zamanla bu topraklarını kazanacaksızın .

Düşman kavimlerin korkulu rüyası haline gelmek sizin elinizde olucak.

http://t1309.hizliresim.com/1f/g/sq115.jpg

http://t1309.hizliresim.com/1f/g/sq0z9.png

Bu modu yapmama yardım edin güzel fikir ziyan olmasın .  :roll:

Samdomanld said:
Ragnar Lothbrok said:

Bunu dene istersen.

teşekkürler denicem

Modern savaşları içeren mod önerileri:

1. Artık kaleler merdiven ve kuşatma kulesi ile kuşatılmıyor. Kale mapleri yerine normal modern şehir haritalarında savaşmak daha gerçekçi olur.

2. Helikopter olmalı. Full Invasion 2 oynarken Lotr haritalarında dev fillerin ve uçan yaratıkların olduğunu gördüm. Uçan yaratıklar yerine helikopter modeli olursa ve helikopterden el bombası atabilirsek tam anlamıyla oyuna helikopter ekleyebiliriz. Helikopter dörtnala koşacaktır orası ayrı.

3. SMG'ler arbalet gibi veya flintlock silahlar gibi teker teker atmamalı. Birisi WFaS için taramalı misket yapmıştı. Böyle olabilir.

4. Daha iyi AI kullanılmalı. Bloc'un WW3 modunu arasıra tek kişilik botlara karşı oynuyorum ve botlar ellerindeki arbaletmiş gibi davranıyor.

5.Daha iyi silah doldurma animasyonları. 1915 Napoleonic modundaki silah doldurma şekli normal silahlarda kullanılabilir.

6.Warband bir WW3 mdu için uyumlu bir oyun değil. Ancak bu hızlı savaş modun da sağlanabilir.

GuardianofIsengard said:
aslında değişik bir mod yapılabilir , yüzüklerin efendisi modu güzel savaş sahneleri , orta dünya haritası yapılır , birlikler buna göre dizayn edilir falan :grin: çok hoş olabilecegine inanıyorum
var zaten ''Blood in the West'' moddb.com da bulabilirsin hem yeni versiyonu cikti ama tek hatasi at disindaki binebilecegimiz hayvanlarda at sesi cikariyor:smile: (her modda var bu) ve yapımcısı türk.

Arkadaşlar bildiğiniz silahlı mod varmı biraz 1.dünya savaşı gibi olsun istiyorum hem silah hemde bazı kılıçlar olsun diyorum sizin bildiğiniz böyle bir mod varmı yani gelişmiş olsun biraz silahlar olsa call of duty 1 gibi felan :grin:

merhaba arkadaşlar

oyundaki tüm askerlerin yapay zekası rezalet bunu düzeltmek için bir mod ( kota dostu ) veya bir kod bilen var mı lütfen yardım!  :!: :!: :!: :!: :!:

şöle romalılar gibi kaplumbağa pözisyonu gibi bişey ler kodlarla oynayarak yapa bilir mi yiz

@üst

Oyunun zorluk seviyesini artırmayı deneyebilirsin. Orneğin, strateji yapay zekasını ve dövüş zekasını artır.

AfsınBey said:
@üst

Oyunun zorluk seviyesini artırmayı deneyebilirsin. Orneğin, strateji yapay zekasını ve dövüş zekasını artır.

sanki zorluk sonda olunca botlar çok akıllı oluyordu canım  :razz: :razz: :razz: :razz:

kalkan7 said:
AfsınBey said:
@üst

sanki zorluk sonda olunca botlar çok akıllı oluyordu canım  :razz: :razz: :razz: :razz:
MP de bir profesional biriyle dövüşmek kadar zorlu oluyor cnm

Back
Top Bottom