Mod İstek ve Fikirleri

deep.kaan

Recruit
Best answers
0
Florsis modunun 2.55 versiyonu için TR yama göremedim. Modlara nasıl türkçe yama yapılır o konudada düzgün bir kaynak yok direk oyunun türkçe yamasını çevirmekten bahsediliyo genelde. Yardımcı olabilicek hevesli olan varsa yapalım şu modun türkçe yamasını

Kırca

Recruit
Best answers
0
deli43 said:
Aslında son kalan modcular birleşip bir Hun modu yapsak çok güzel olur. Her detaya girilmiş o dönemi yansıtan güzel bir iş ortaya çıkartabiliriz.
güzel fikir

Nadir Shah

Squire
WBNWVCWF&S
Best answers
0
Artık Türk tarihi ile ilgili modlar bırakılmalı bence. Şöyle fantastik veya sağlam seneryolu bir mod olsa iyi olur.

BerkayKrmn

Recruit
Best answers
0
Arkadaşlar Bakıyorum da herkes Farklı Bir Mod Arayışında Ben Güzel Bir Mod Bulmuş Durumdayım Adı  ''İn The Name Of Jerusalem''. Moda Bakabilirsiniz Benim İlgimi Çekti Ve Türkçe Çevirisini Yapıyor Bulunmaktayım sizinde ilginizi Çekeceği kanaatindeyim, mod kısmından konuyu inceleyebilirsiniz. En Yakın Zamanda Çeviriyi Tamamlamayı Planlıyorum Ayrıntılı Bilgi Konuda Yer Alıyor. Herkese İyi Oyunlar Dilerim. :smile:

Anoraks

Recruit
Best answers
0
Aslında gece gece aklıma bir fikir geldi. Böyle han işletme modu falan olsa mal tedarik etsek çiftçilerle anlaşıp sonra da onlarla pazarlık yapabilsek,müşterilere yanlış içkiyi getirdiğimizde ya da içkiyi sıcak getirdiğimizde azar yesek, sarhoşlarla uğraşsak ve arada sırada hanı basan adamlar olsa da zamana karşı yarışıp kolluk kuvvetlerini çağırsak, kara para aklasak, kumardan deli gibi para kazansak gibi gibi pek çok şey daha eklenebilir. Tabi bunu yapabilecek bir babayiğit modcu varsa  :smile: