Moğol Kabileleri (Mongolian Tribes) Modu (ÇIKTI)

Users who are viewing this thread

eline sağlık kardeşim yükledim güzeldi ama eksikleri var ben söyliyeyim :smile:
1 senaryo eklenmeli şu kardeş bul 5 adam topla görevlerinden bıktık :grin:
2 askerler güzel ama sanki 1/2 asker düzenlenmeli kıyafetler gibi
3 keşke haritayı sırf moğalistan deilde asyanın bir kısmı olarak yapsaydın daha iyi olurdu sanki :=)
4 altta biraz çin kalesi/şehirleri ve köyleri  olsaydı daha iyi olurdu
5 eğer bu modda guncelleme gelirse ve söylediklerim olursa çın askerlerinin gözlerini Çinliler gibi yap aynı zamandada kıyafetlerinide o döneme uygun olarak yap
ONUN DIŞINDA HERŞEY GÜZEL :=)
                                                                          BAŞARILAR

Şehirlerin Lordlarının Tarafını Değiştirirsen Şehirlerin Tarafı Değişir Kale İçin Maalesef Ama Bazı Kaleler Var Mesela Asugan Kalesi Hep Asugan Noyanın Asugan Noyanın Tarafını Değiştir Asugan Kalesinin Tarafı Değişir Yardım Ettiysem Birşey değil Benim Bir Modum Var Haritada Kale Ve Şehirler Gözükmüyor Yaklaşınca Gözüküyor Uzaklaşınca Kayboluyor Böyle Kalsınmı Oyuncular Severmi

SİZDEN BİR RİCAM VAR BEN YENİ BİR MOD YAPIYORUM VE DİPLOMASİ ÖZELLİĞİNİ EKLEMEK İSTİYORUM MODULE SYSTEMLE AMA MALUM MODULE SYSTEMDE NATİVE KODLARI OLDUĞU İÇİN BUİLD YAPTIĞIMIZ ZAMAN DİPLOMACY NORMAL MODA DÖNÜYOR SİZDEN İSTEĞİM DİPLOMASİ MODUNUN KODLARI VARSA ATSANIZ YADA NASIL YAPILACAĞINI ANLATSANIZ YAPMAK İSTEDİĞİM DİPLOMASİ MODUNA YENİ ÖZELLİKLER GETİRMEK LÜTFEN YARDIM EDİNSİZDEN BİR RİCAM VAR BEN YENİ BİR MOD YAPIYORUM VE DİPLOMASİ ÖZELLİĞİNİ EKLEMEK İSTİYORUM MODULE SYSTEMLE AMA MALUM MODULE SYSTEMDE NATİVE KODLARI OLDUĞU İÇİN BUİLD YAPTIĞIMIZ ZAMAN DİPLOMACY NORMAL MODA DÖNÜYOR SİZDEN İSTEĞİM DİPLOMASİ MODUNUN KODLARI VARSA ATSANIZ YADA NASIL YAPILACAĞINI ANLATSANIZ YAPMAK İSTEDİĞİM DİPLOMASİ MODUNA YENİ ÖZELLİKLER GETİRMEK LÜTFEN YARDIM EDİN

Back
Top Bottom