LoTR: Blood in the West [SP ve MP][v0,25]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Fountain Guard çalışmam miğfer ve zırh. Zırh referansı için BoromirofGondor a teşşekür ediyorum.
2wg9i84.jpg
Zırh riggi üstünde çalışılıyor.....

ismail zaten bir modcu idi, BitW ile kendin ortaya koymuş.

bu arada ismail mod SP için ise başlığn soluna , MP içinse [M] koysan iyi olur. Mod olduğu anlaşılsın.

Örnek:
Blood in the West

Birde [The Lord Of The Rings] i sil artık herkes biliyor ne oldğunu :cool:

Lord_Achilles said:
Evet Sp için sanırım.
her 2si içinde basit bir şekilde koyucaz mp ye 2 zırh 1 kılıç bi ok bi yay öyle yani
Sniper15 said:
Fountain Guard çalışmam miğfer ve zırh. Zırh referansı için BoromirofGondor a teşşekür ediyorum.
2wg9i84.jpg
Zırh riggi üstünde çalışılıyor.....
Neden göğüsleri var ya :grin: sanki öyle gibi kadın charamı koydun

AcG said:
1 Kodcu Daha Bulmanızı Tavsiye Ediyorum Kodlarla Uğraşın Güzel Modlar Kodlarla Uğraşılınca Çıkıyor Genelde Modellerle Değil
2 kodcu var neyine yetmiyor söylermisin

Ne gibi kodlamalar yapacaksınız?
*Gondorla Rohan savaşacak mı mesela?
*Mordorla Elf orduları barış yapacak mı?
*Elf orduları olacak mı? Ya da cüce orduları?
*Bana sığır getir, şunun bana 500 para borcu var onu getir gibi görevler olacak mı?
*Gondor Tahtı aslında benim, beni destekle gibi tahtta hak iddia edenler olacak mı?
*Goblinlern lordları, kasabaları falan mı olacak? Aynı şekilde cüce lordları, ordular falan olacak mı? Ya da Dunedain orduları olacak mı Dunedain lordlarının emri altnda savaşa giden?

abi harika mod ya modellerden belli oluyo şimdiden hiçbir moda benzemiyecek şu çıksında oynayak keşke kodlama model yapmayı falan bilsemde size yardım etsem :grin:

goblin mağaraları olur benim bildiğim.bide yani harbiden dunedain-gondor ayrı olacaksa hiç yapmayın abiler daha iyidir yani.yüzük savaşlarından önce aragorn dunedain lideriydi de kalesi falan yoktu.

Lord_Achilles said:
goblin mağaraları olur benim bildiğim.bide yani harbiden dunedain-gondor ayrı olacaksa hiç yapmayın abiler daha iyidir yani.yüzük savaşlarından önce aragorn dunedain lideriydi de kalesi falan yoktu.

şu anda  modda : Gondor Rohan Elfler Cüceler Mordor ve İsengard var. DUnedain ve Goblinleri eklemek konusunda karar veremedik hala.

ismail.karakose said:
Lord_Achilles said:

şu anda  modda : Gondor Rohan Elfler Cüceler Mordor ve İsengard var. DUnedain ve Goblinleri eklemek konusunda karar veremedik hala.

Dunedain'i eklemeyin bence.Aragorn kolcu olarak kalsın.Goblilnlerde haydutlar gibi dolaşır ortalıkta.Veya kıraç topraklarda ufak bi kale falan verin.Çünkü Esgaroth tarafında bi kaleleri olması gerekiyordu onların hatırladığım kadarıyla.

Lord_Achilles said:
ismail.karakose said:
Lord_Achilles said:

Dunedain'i eklemeyin bence.Aragorn kolcu olarak kalsın.Goblilnlerde haydutlar gibi dolaşır ortalıkta.Veya kıraç topraklarda ufak bi kale falan verin.Çünkü Esgaroth tarafında bi kaleleri olması gerekiyordu onların hatırladığım kadarıyla.
Aragonu gondor kralı yaptık yani o yüzden duendain yerine angband ı koyuyoruz angband goblin krallığı dunedainle savaş iinde dunedaini düşürmüş olacak kısacası örümceklere binmeye hazırlanın

Kleidophoros said:
*Bana sığır getir, şunun bana 500 para borcu var onu getir gibi görevler olacak mı?
*Gondor Tahtı aslında benim, beni destekle gibi tahtta hak iddia edenler olacak mı?
*Goblinlern lordları, kasabaları falan mı olacak? Aynı şekilde cüce lordları, ordular falan olacak mı? Ya da Dunedain orduları olacak mı Dunedain lordlarının emri altnda savaşa giden?
Cevap vermeyeceksiniz galiba.

BoromirofGondor said:
Lord_Achilles said:
ismail.karakose said:
Lord_Achilles said:

Aragonu gondor kralı yaptık yani o yüzden duendain yerine angband ı koyuyoruz angband goblin krallığı dunedainle savaş iinde dunedaini düşürmüş olacak kısacası örümceklere binmeye hazırlanın

O zaman yüzük savaşlarından sonra.Öyleyse mordor olmayacak karışık bi durum o zaman :mrgreen: Mod yönetimi karar verir konuya ben karışamam.  :grin:

Kleidophoros said:
Kleidophoros said:
Cevap vermeyeceksiniz galiba.
Böyle hatalar ve o tür görevler olmayacak örnek görev:
Aragorn:Osgiliath yakınında büyük bir düsman ordusu var topraklarımıza girmeden önc onlara saldır.
(Eğer askerimiz yoksa)Lordum bunu yapmak için gücüm yok.
Aragorn:Sana 50 Gondor Atlısı veriyorum bu yeterlimi
Siz:Tabii ki lordum bu görevi onurlu bir şekilde yerini getireceğim ve getirirken onurluca ölmeye hazır olacağım,saygılar.
Gibi görevler olacak ve cüceler elfler tabii ki olacak
Oyun başladığında geçerli devletler birbiriyle müttefik olacak bunun süresini çok uzun yapacağız yani kimsenin oynayamacağı kadar uzun mesela 999.999.999 gün
Dunedain yok.Yani yıkılmış olacak kısa süre içinde senaryomuzu o şekilde değiştireceğim.Onun yerine Angband var goblin krallığı Dunedaini yıkmış olacak.O bölgede kolcu gurupları olacak(henüz kesin değil ama)onlara katılabileceğiz.

Başka sorun varmıydı Klei?
ismail.karakose said:
Lord_Achilles said:
BoromirofGondor said:
Lord_Achilles said:
ismail.karakose said:
Lord_Achilles said:

O zaman yüzük savaşlarından sonra.Öyleyse mordor olmayacak karışık bi durum o zaman :mrgreen: Mod yönetimi karar verir konuya ben karışamam.  :grin:

Hayır. Fİlmi anlatıyoruz. Fakat tek değişiklik yüzük kardeşliğini lord olarak yapıyoruz ve Aragorn'u kral yapıyoruz. Bu kardeşlik yerine yeni bir kardeşlik yapacağız (NPC). Bunlarada fantastik vs itemler vereceğiz

Ya kardeşim nasıl mordor olmuyor asıl kardeşlik olmayınca mordor oluyor :wink:

Filmin konusunu takip ediyorsanız Elf ya da cüce lordlarını ve ordularını nasıl yapacaksınız?
Yüzük Savaşı sırasında cücelerin hiçbr şeyle ilgisi yok ve Elfler de aynı şekilde kendi içlerine kapalılar ve Orta Dünya'yı terk etmeye başlıyorlar.

Kleidophoros said:
Filmin konusunu takip ediyorsanız Elf ya da cüce lordlarını ve ordularını nasıl yapacaksınız?
Yüzük Savaşı sırasında cücelerin hiçbr şeyle ilgisi yok ve Elfler de aynı şekilde kendi içlerine kapalılar ve Orta Dünya'yı terk etmeye başlıyorlar.
O zaman mod çok sıkıcı ve cılız olur onların olmaması herkesin kafasını karıştırır ve mod tutmaz ayrıca cüceler hep goblinlerle savaştılar yüzük savaşı sırasında goblinlerinde Rohan'a giriş yapmamasının nedeni budur(teori)

[ S] Blood in the West (parantezi kapa)

ismail bunu düzeltsen iyi olur. Ayrıca görevlerin ayıklanma taktiği ile düzenlenmesinden yanayım. Yani uyumsuz görevlerin kodlarını etkisiz hale getirme.
2 kodcunuz varmış yaparlar herhalde.  :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom