[LOTR] Blood In The West Mod Download Link

Users who are viewing this thread

oh be sonunda ya teşekkürler link kırılmış 99 aydır yenilemiyolar şimdi gördüm konuyu teşekkürler

Oyundaki itemler falan müthiş de.  Kodlarla sanki hiç uğraşmak istememişsiniz gibi bir hal var. Şehirlerin ismini değiştirme mişsiniz? Falan filan... Yada benim oyunda sorun var.

ben indirdim kurdum oynadım ama guzel deildi bole ugrasılmamıks gibi tmm suratlar falan fena deilde ne bilim savaşırken falan kasıodu şehirler uygun deil bide LOTR la duzenlersen ve yayınlarsan super olur

Children of Bodom Tr said:
ben indirdim kurdum oynadım ama guzel deildi bole ugrasılmamıks gibi tmm suratlar falan fena deilde ne bilim savaşırken falan kasıodu şehirler uygun deil bide LOTR la duzenlersen ve yayınlarsan super olur
ilk betasıydı zaten bi önceki mesaja bakarsan anlarsın :grin:

Glaber said:
Children of Bodom Tr said:
ilk betasıydı zaten bi önceki mesaja bakarsan anlarsın :grin:
Tamam pardon :grin: devam nese eksiklikleri solemis oldum :grin:

Konu olmada et bendede aynı hata var modun betası da hoşuma gitmişti birde rapid dışında bir yerede edebilirsen iyi olur

Süpersin dostum bunu bulduğum iyi oldu :grin: Nickimden de anlaşılacağı gibi Lotr hayranıyım ve mod geliştirilirse oynamayı çok isterim :smile:

Back
Top Bottom