Krallık Olmak ?

Users who are viewing this thread

lied

Knight at Arms
Güney İmparatorluğunun paralı askeriydim. Birlikte bir Sturgia şehrini aldık sonra ben sözleşmeyi bozup Güney İmparatorluğunun ordusuna sonrada aldıkları şehre saldırdım.
Şuan o şehir bende fakat bir krallık değilim. Krallık olmak için ne yapmam lazım?

(Bide ben baya bir lordu infaz ettim Neretzes'in Budalalığını sorcak kadar adam kaldı mı bilmiyorum)

Neretzes budalalığı görevini tamamlanan gerekiyor. Sonra seni oyun yönlendiriyor krallık kurma açısından. 1-2 görev daha yaptıktan sonra sana krallık kurma görevi verecek.

Neretzes budalalığı görevini tamamlanan gerekiyor. Sonra seni oyun yönlendiriyor krallık kurma açısından. 1-2 görev daha yaptıktan sonra sana krallık kurma görevi verecek.
Paralı askerlik zamanında 5 kral 1 kraliçe ve yaklaşık 20 lord infaz ettim o görevi tamamlayabileceğimi sanmıyorum .

Bu modu yükleyebilirsin
aynı sorun bende de var ben de güney imparatorluğunda paralı askerim ama krallık kuramıyorum çünkü sancağı başka krala teslim ettim. Bu mod ile krallık kurarsam şu anda bende olan 1 kale ve 1 şehir benim mi olacak ve krallık kurabilecek miyim ?

Back
Top Bottom