Krallığa Kimse Gelemiyor [çözülmüştür]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Denizellow

Recruit
Öncelikle selam ben warbandda norddan ayrılıp kendi krallığımı kurdum şu anda 5 tane lordum var fakat bunlar sadece yoldaşlarım.
Nord krallığının lordlarına gittiğimde neredeyse tüm lordlar ömrü uzun olsun diyor ve bu sadece Nord için değil svadyadada kimse gelmiyor Sarraniddede Kergittede neden böyle oluyor hepsi ömrü uzun olsun diyip duruyor 500.güne geldim ama hala aynı.

(Diplomasi mod kullanıyorum)

Ömrü Uzun Olsun Dediklerine Göre Kralla ilişkisi 30un üzerinde veya çok mülkü vardır. Bunun Diplomasiyle alakası yok Sen Kralla İlişkisi Kötü Olan Lordları almaya Çalış. Mesela Kont Klargus Mareşal + 2 Şehri Varsa Sana Gelmez

Shift+" bas, açılan konsola cheatmenu yaz , Hile menüsü yazan yere gir Update political notes de, Sonra haritaya dön Karakterler sekmesini aç ordan karakterlerden istediğine bas, en altta kralla ilişkisi yazar,

Kardeşim sen bir kaç lordun ömrü uzun olsun dediği için mi kimse gelmiyor diyorsun? Diğer lordlarla da konuştun mu? Eğer bir kaç lord bunu dedi diye gelmiyorsa oyunda bir problem yok.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Oradan Lordlara falan bak, hepsinin ilişkisi yüksekse, hiç ilişkisi düşük lord yoksa,
cheatmenu açıkken raporlar yerine girip en üstteki yazana tıkla,
Krallıklarla ilgili yerler gelcek, Ordan cause all lords out their liege gibi bişey yazıyo ona bas,
Ona basınca Svadyanın tüm lordlarının kralları ile ilişkileri bozulacak,

Nogay.San said:
Oradan Lordlara falan bak, hepsinin ilişkisi yüksekse, hiç ilişkisi düşük lord yoksa,
cheatmenu açıkken raporlar yerine girip en üstteki yazana tıkla,
Krallıklarla ilgili yerler gelcek, Ordan cause all lords out their liege gibi bişey yazıyo ona bas,
Ona basınca svadyanın tüm lordlarının kralları ile ilişkileri bozulacak,

Bu oyunu çıkmaza sokar mı? Eğer saveyi bozmazsa kullanacağım.

Madrøx said:
Bu oyunu çıkmaza sokar mı? Eğer saveyi bozmazsa kullanacağım.
Bozmaz merak etme, Sadece Svadyanın lordları azalır, bug vs. olmaz,
O menude seçili tarafı değiştir yazana basıp diğer krallıkların da lordlarının ilişkilerini bozabilirsin ama bence yapma
Günah insanların ilişkilerini bozmaya çalışmak :lol: ,

Kardeşim sen bir kaç lordun ömrü uzun olsun dediği için mi kimse gelmiyor diyorsun? Diğer lordlarla da konuştun mu? Eğer bir kaç lord bunu dedi diye gelmiyorsa oyunda bir problem yok.

Hayır çoğu lordla konuştum ve çoğu ömrü uzun olsun diyor sormadık nord bırakmadım çünkü tüm nord lordlarıyla neredeyse ilişkim iyiydi şimdi svadyayla savaştayım fakat onlarında çoğusu ömrü uzun olsun diyor.

Shift+" bas, açılan konsola cheatmenu yaz , Hile menüsü yazan yere gir Update political notes de, Sonra haritaya dön Karakterler sekmesini aç ordan karakterlerden istediğine bas, en altta kralla ilişkisi yazar,

Dediğini yaptım ve neredeyse kral ile 20 den aşağı ilişkisi olan yok,düşürmek zorunda kalacağım sanırım.

Denizellow said:
Dediğini yaptım ve neredeyse kral ile 20 den aşağı ilişkisi olan yok,düşürmek zorunda kalacağım sanırım.
Aynen hileyle düşür sen hile sayılmaz bence bu durumda, çünkü normal bir modda öyle olmaz ilişkiler hiç,

Denizellow said:
İlişkilerini bozabiliyoruz fakat ilişkilerini arttırabiliyor muyuz?
Oyunun normalinde ilişkilerini arttırma hilesi yok bildiğim kadarıyla,

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom