Krallığımla ilgili sorunum var

Users who are viewing this thread

krosemo

Sergeant at Arms
Arkadaşlar krallığımı kurdum svadyayı yıktım ve 18 tane lordum var birinci sorunum bütün şehirlerde durum fakir diyor ve zengin yapamıyorum ayrıca lordlarımı kendime nasıl bağlı tutmam gerekiyor söylermisiniz

1)Fakirlikten kurtarmak için sık sık ticaret yap.
2)Eğer bol bol ziyafet düzenlersen ve sofran zengin olursa ziyafete katılan lordlarınla ilişkin arttığı gibi namda kazanırsın.

şehirlerinin etrafındaki haydutları vb. şeyleri öldür bildiğim kadarıyla kervanlara saldıranları vardır lordlarla aranıda arkadaşın dediği gibi ziyafet yap onlara savaşta yardım et

18 lord nasıl topladım ilk önce kiralık asker oldum svadya ya sonra bol bol görev yaptım savaşlarına katıldım ve 8-10 tane lordla aramı düzelttim sonra derebeyi olup evlendim en son ihanet edip bol bol savaştım praveni aldım kralı esir aldım 1-2 tane geldi sonra iyice yüklendip hepsini her yerde yendim esirleri serbest bıraktım sonra toplu toplu gelmeye başladılar şu an 20 derebeyi var nam idare hakkı falan iyi olunca başka krallıklardan pravene gelip sadakat ediyolar ilişki çok etkili

Kansome said:
1)Fakirlikten kurtarmak için sık sık ticaret yap.
2)Eğer bol bol ziyafet düzenlersen ve sofran zengin olursa ziyafete katılan lordlarınla ilişkin arttığı gibi namda kazanırsın.
ayrıcaa lordlarına kale şehir köy falan verirsende ilişkin coğalır.. :grin:

krosemo said:
18 lord nasıl topladım ilk önce kiralık asker oldum svadya ya sonra bol bol görev yaptım savaşlarına katıldım ve 8-10 tane lordla aramı düzelttim sonra derebeyi olup evlendim en son ihanet edip bol bol savaştım praveni aldım kralı esir aldım 1-2 tane geldi sonra iyice yüklendip hepsini her yerde yendim esirleri serbest bıraktım sonra toplu toplu gelmeye başladılar şu an 20 derebeyi var nam idare hakkı falan iyi olunca başka krallıklardan pravene gelip sadakat ediyolar ilişki çok etkili

evet bende swadyadan biri çıkıp vaegire sadakat yemini etti yani taraf değiştirebiliyorlar onun için ilişkini yükseltmeye çalış herkesle hatta düşmanına bile sevdir kendini  :grin:

Karadağ said:
bilgehantaha said:
ayrıcaa lordlarına kale şehir köy falan verirsende ilişkin coğalır.. :grin:

Bazı lordlarlada ilişkin düşüyor diye biliyorum

evet düşüyor çünkü mesela bir kale aldın kaleyi birine vereceksin ve kaleyi hepsi istiyor ama sen birine veriyorsun verdiğin derebeyi seviniyor fakat diğerleri kızıyor normal olarak

Back
Top Bottom