Kralıklar yıkılmıyor

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar oyunda swadianları yıktım. fakat kral harlus mareşahlimde esir. Rodokların hiç toprağı yok ama uzun bir süredir yıkılmıyorlar tüm lordları yendim. Lordlar tek başlarına haritada gezip  köyleri yağmalıyorlar. Neden yıkılmıyor bu krallık ?

Bütün lordları yenmen gerek.Lordların hepsini temizledikten sonra biraz bekle.Mesela Rodokları temizlersen ''Taraf elendi.Rodok.''diye yazı görürsün.

Banada öyle olmuştu.Rodoklari tumden yikmistim çok daha sonra kral graveth vede bir lord gittiler.rivacheg ele geçirdiler .Daha sonra orada ele geçirdim.ve kralıda lorduda tutsak aldım.Krallık yikildi.

Edit:Telefondayım,imla için özür dilerim.

Lordlar yenilgi sonrası kalelerine çekilip adam toplarlar. Eğer tüm toprakları aldıysan, yani hiç kale yoksa, lordlar yenilgi sonrası asker toplayamaz ve elenirler. Eğer tüm toprakları aldıysan ve hala yıkılmadılarsa, dışarda askeri olan bir lord bulunuyor demektir.

her şeyi yaptım yıkıl mıyor ... toprak falan yok ellerin de yarısı esirim . Kalanları da bir askerle yani tek başlarına geziyorlar mapta

Tarafları çok yıktım işimi sağlama almak için esir alıyorum ve direk bitiyorlar.Sende öyle yap bence. :smile:

Back
Top Bottom