Kendim köyüm kalem olsun ama kültürüde benimkinden olsun.

Users who are viewing this thread

Kültür Asimilesi bence de olmalı. Elimizde ki şehir farklı kültürden diye şehrin güvenliğinde felan düşüş oluyor. Topladığımız askerler de ilk başta hangi krallığın şehriyse o krallığa ait askerler oluyor onların da değişmesi lazım bence. Köy felan Kasaba yada Sehir felan olma olasılığı bile eksik maalesef.

Paradox oyunlarında bu durumu misyoner göndererek çözüyorduk. Taleworlds'ün bu konuya el atması gerektiğine inanıyorum bende. Özellikle oyunun ilerleyen safhalarında krallık bana çok uzaktaki bir şehri verdiğinde -ana topraklara- dönmek istemiyorum ve orada da ana topraklardaki güçlü ve sevdiğim askerleri yetiştiremiyorum. Bakarsınız ilerleyen zamanlarda asimile etmek, kültür değiştirmek için bir seçenek sunulur.

Eğer bu bir opsiyon olarak sunulursa, bize kalacağından isteyen istediği gibi yöntebilir bu seçeneği. Bence 10/10 :smile:

Paradox oyunlarında bu durumu misyoner göndererek çözüyorduk. Taleworlds'ün bu konuya el atması gerektiğine inanıyorum bende. Özellikle oyunun ilerleyen safhalarında krallık bana çok uzaktaki bir şehri verdiğinde -ana topraklara- dönmek istemiyorum ve orada da ana topraklardaki güçlü ve sevdiğim askerleri yetiştiremiyorum. Bakarsınız ilerleyen zamanlarda asimile etmek, kültür değiştirmek için bir seçenek sunulur.
örneğinle gerçekten bunun gerekli olduğunu anlattın. bence de kesinlikle olmalı.

Back
Top Bottom