karavan birlik limiti sorunu

Users who are viewing this thread

sedo_tr

Recruit
iyi oyunlar arkadaşlar, karavan kurarken 15000 altına 29 kişilik karavan yerine, 22500 ödeyerek 49 kişilik oluşturma seçeneğini seçiyorum ancak oluşturduğum karavan yoldaş ile birlikte yine 30 kişilik oluyor, ben mi yanlış birşey yapıyorum yoksa bu da sürüsüne bereket olan buglardan biri mi?

Bende de aynı sorun var ama yabancı forumlardan öğrendiğim kadarıyla bu bir sorun değil yani aslında sana 49 adam diye sunduğu seçenek çeviri hatasından başka bir şey değil. İngilizce olarak oynarsan 49 askerli seçenek sunmuyor daha iyi askerlerlerle kervan oluşturmayı soruyor.

Bu kervanların sayısını neden arttırmak istiyorsunuz? yanlış anlaşılmasın merak ettiğimden soruyorum.Haydutlar zaten alamaz onları diğer lordların savaş halinde yağmalamaları da gayet doğal bence yağmalayamasalar saçma olurdu bence.

Bu kervanların sayısını neden arttırmak istiyorsunuz? yanlış anlaşılmasın merak ettiğimden soruyorum.Haydutlar zaten alamaz onları diğer lordların savaş halinde yağmalamaları da gayet doğal bence yağmalayamasalar saçma olurdu bence.
Parasını verip, sahip olduğum mal varlığıma üst düzey koruma sağlamayı istememin neresi saçma?

neyse amacım tartışma çıkarmak değil sadece sebebini öğrenmek istedim.Ayrıca senin düşüncene de saçma demedim yanlış anlama lordlar tarafından yağmalanamamasına saçma dedim.Bence şöyle bişey daha mantıklı olur: kar-güvenlik limiti koysalar kara göre asker sayısını belirlesek daha mantıklı olur gibime geliyor zira tek seferde para verip asker sayısını arttırmak bana mantıklı gelmiyor sonuçta askerlerin de giderlerinin olması lazım.

Açıkçası ben yeni kervan sistemini çok beğendim. İlk halinde tek bir kervanın bile 4k altın getirdiği oluyordu. Sonrasınad milyonlarca altın sahibi olunuyor ve br işe yaramıyordu. Şimdi altın kazanmak için biraz daha mücadele etmek gerekiyor.

neyse amacım tartışma çıkarmak değil sadece sebebini öğrenmek istedim.Ayrıca senin düşüncene de saçma demedim yanlış anlama lordlar tarafından yağmalanamamasına saçma dedim.Bence şöyle bişey daha mantıklı olur: kar-güvenlik limiti koysalar kara göre asker sayısını belirlesek daha mantıklı olur gibime geliyor zira tek seferde para verip asker sayısını arttırmak bana mantıklı gelmiyor sonuçta askerlerin de giderlerinin olması lazım.
Saçma olan zaten dostum savaşta olduğumuz yerden kervanın geçmesi bizim bölgemize girerler gafil avlanır eyvallah ona ama hadi beni yatırın diye düşman şehirlerine uğraması saçmalık.İkinci ise savaş veya barış ekstra içerik lazım bunlara düz barış savaş değil diplomasi istiyoruz gerçekten.30-50 arası olsun zaten sonra sorun yok tabiki rakamda.

Saçma olan zaten dostum savaşta olduğumuz yerden kervanın geçmesi bizim bölgemize girerler gafil avlanır eyvallah ona ama hadi beni yatırın diye düşman şehirlerine uğraması saçmalık.İkinci ise savaş veya barış ekstra içerik lazım bunlara düz barış savaş değil diplomasi istiyoruz gerçekten.30-50 arası olsun zaten sonra sorun yok tabiki rakamda.
Orası da doğru evet

Back
Top Bottom