Kalradya İmparatorluğu - 1750

Users who are viewing this thread

Svadya'nın bir köyünde alim olan Robin adında bir gayri meşru çocuğun değişik sanatlar üzerine eğitim verdiğini duyuyorsunuz. Bu sanatların çoğu savaşta size lazım olabilir ordu mühendişliği olarak düşünün.

Elbette Robin paragözdür ancak vatan sevgisi bir Svadyalı olarakta fazladır damardan girmenizi öneririm.

İlk olaya izin verdim saydım ve bir daha bana danışmasını istedim, 2. hareket de benden onay alınmadan yapıldı :facepalm:

Sarranid Topraklarında yoğun huzursuzluğa sebep olan General Kamarow'un görev yeri colombos ile değiştirilmiştir. Sarranid Çöl orduları colombos tarafından yönetilecek ve sıkı yönetim kaldırılacaktır. General Kamarow'un yaptıkları ise cezasız kalmayacaktır.

Mareşal Prosperus'un imzası bulunan ve Çaler-i Cedd'in generalliğini onaylayan kağıda mührümü basmış bulunmaktayım.

Oyunda Event Gibi İsyanlar Çıksa Veya Daha Değişik Şeyler Olmamı? Şuan Ordular Yerinde Öyle Oturuyor.

Arkadaşlar hepinizden özür diliyorum.  Oyun çok ayrıntılı olduğu için uzun bir uğraş gösteriyor. Fakat derslerden dolayı vakit ayiramadigim için güçlük çekiyorum yönetmekte. Oyunu daha ileri bir tarihte baştan başlatmayı planlıyorum. Anlayışınız için teşekkürler.

Back
Top Bottom