Intel + Bannerlord Çekilişi

Users who are viewing this thread

Büyük bir heyecanla bekliyorum, işim için çok ihtiyacım var. Lütfen aramızdan birine çıkarsa belirtsin en azından bekleyişimiz son bulur ve sizin adınıza seviniriz.

Vallaha ben ilk olarak hayatımda ilk defa herhangi bir oyunu Pc kaldırır mı acaba diye düşünmeden alıp yükleyebilmek için istiyorum :grin: Sonrasında da Unity 3D çalışırım biraz yalan yok :grin: Her yeni gönderide de kalp ritmim 150'ye vuruyor Taleworlds'ten mail geldiği için :lol:

Genel hükümler 11.9 a göre:

"... makrolar veya diğer otomatikleştirilmiş araçlar üzerinden yapılan başvurular... diskalifiye edilecektir."

"... , birden fazla e-posta adresi kullanılması, ... açık ise söz konusu katılımcılar ve ilgili hane diskalifiye edilecektir ve kazanılacak her türlü ödül geçersiz sayılacaktır. "

Bu hükümlere göre:

Aynı e-posta ile birden fazla katılım sağlamak diskalifiye olmamıza neden olmuş olabilir(net değil).
Fakat, ikinci kısım net bir şekilde birden fazla e-posta ile katılımın diskalifiye olma sebebi olduğunu belirtiyor.

Yani aynı internet adresi üzerinden birden fazla katılım veya birkaç e-posta ile katılım diskalifiye olabilir. Tekrar okumadım tüm sayfaları kaçırdığım yerler olabilir.

Genel hükümler 11.9 a göre:

"... makrolar veya diğer otomatikleştirilmiş araçlar üzerinden yapılan başvurular... diskalifiye edilecektir."

"... , birden fazla e-posta adresi kullanılması, ... açık ise söz konusu katılımcılar ve ilgili hane diskalifiye edilecektir ve kazanılacak her türlü ödül geçersiz sayılacaktır. "

Bu hükümlere göre:

Aynı e-posta ile birden fazla katılım sağlamak diskalifiye olmamıza neden olmuş olabilir(net değil).
Fakat, ikinci kısım net bir şekilde birden fazla e-posta ile katılımın diskalifiye olma sebebi olduğunu belirtiyor.

Yani aynı internet adresi üzerinden birden fazla katılım veya birkaç e-posta ile katılım diskalifiye olabilir. Tekrar okumadım tüm sayfaları kaçırdığım yerler olabilir.
İnşallah aynı adresle ikinci katılım diskalifiye olmuyordur. Ben bu konularda takıntılıyımdır. İlk katılımdan sonra katılımla alakalı maili görmediğimden ve sonrasında emin olmadığımdan ikinci kez birebir aynı bilgilerle girmiştim :sad:

O kadar saçma sistem yapmışlar ki kayıt oldum mu olmadım mı belli değil. İnsan bir tebrikler falan yazar. Ben de acaba olmadı mı diye düşünüp gmailden tekrar kayıt oldum. Artık iptal olursa çokta umursamıyorum zaten çıkma ihtimali çok düşük.

O kadar saçma sistem yapmışlar ki kayıt oldum mu olmadım mı belli değil. İnsan bir tebrikler falan yazar. Ben de acaba olmadı mı diye düşünüp gmailden tekrar kayıt oldum. Artık iptal olursa çokta umursamıyorum zaten çıkma ihtimali çok düşük.

Yok bana sonradan Intel'den bir mesaj geldi kaydınız alınmıştır diye. Geç geldi ama geldi.

Artık çıkana çıkmıştır gibi geliyor o yüzden ben beklemiyorum. 31 Ağustos son tarihti, bugün 11 Eylül; yani 14 gün olacak neredeyse.

Üstelik şöyle bir sıkıntı da vardı, Pasifik saatine göre 31 Ağustos gecesi bitecekti fakat bitmesine rağmen bir süre daha kayıt açık kaldı. Pek özenmemişler gibi.

Saçmalık en azından kazanana mail gitti dense konu kapanacak. Gereksiz yere bekliyoruz kimsenin hiçbir şeyden haberi yok

Saçmalık en azından kazanana mail gitti dense konu kapanacak. Gereksiz yere bekliyoruz kimsenin hiçbir şeyden haberi yok
Böyle olacağını pek sanmıyorum ama belki çekilişe katıldığımız linkte belirtilebilirdi. Pek uğraşacaklarını sanmıyorum, hayırlısı olsun. Kime çıktıysa veya çıkacaksa güle güle kullansın.

14 eylül çekilişin açıklanacağı son tarih dimi
Öyle bir tarih yok bildiğim kadarıyla, 7 gün içinde çekiliş olacak ve sonraki 14 gün içinde kazanana mail gidecek. Bir çekiliş için uzun süre olduğunu düşünüyorum, o yüzden 14. günde mail geleceğini zannetmiyorum. Tabii belli de olmaz. Bakarsınız bir sabah mail kutunuzda canavar bir pc belirebilir :smile:

Arkadaşlar hala ses yok hiçbir yerden bu konuyla ciddi manada ilgilenen biri yok mu iletişime geçebileceğimiz bir insan yok mu

Olay çekiliş değil ki. Olay bir iş yapılıyorsa akıllarla dalga geçilmeden yapılsın. Canlı yayında çekilsin ya da ne bileyim çıkmadığı hakkında bir mail gitsin bu gibi şeyler. Yapılan olay intelin data oluşturması o kadar reklam maili geliyor başka bir şey değil.

Uygunsuz Davranış
olur öyle şeyler. imam osurursa cemaat sıçar misali ülkede seneleeerdir yılbaşı çekilişlerinde pişkin pişkin hile, hurda döndürüyorlar ancak üstünü örtmekle bile uğraşmıyorlar. ayrıca bu tür şans oyunlarına kafa yormak mental ve moral kodu olarak insanı zayıflatır. başka şeyler yapmak lazım.

Back
Top Bottom