Haydut sayılarını düzenledim (min:10 max:20)

Users who are viewing this thread

üç beş kişilik haydut grupları spawnlanıp duruyordu. ben de xml dosyalarıyla oynayıp en az 10, en fazla 20 kişi ve her grupta en az bir şef olacak şekilde düzenledim. isteyenler deneyebilir, "modules" klasörüne atmanız yeterli. burdan indir

Buz, şuanki haritalar bize en azından 1500er askeri aynı anda konumlandırmaya yetecek şekilde imkan sağlayabilir mi? Sanki 500v500 de kısıtlanmış gibi geldi bana. Fazlası spawn olmuyor gibi..

Videonun ikinci kısmında hele, 140 civarı adam spawn oldu. Spawn sayısını basit bir yolla müdahale edip genişletme imkanımız var mı?
@buz

Last edited:
xml dosyalarında spawn sayısıyla ilgili bişey bulamadım. dll dosyası oluşturarak belki düzeltme yapılabilir ama şu an o konuda hiç bilgim yok benim.

Modules'in içinde ki ModuleData'ya attım, ve diğerini de Modules'e attım aga oyun açılmadı, tam olarak neyi nereye atacağız :smile:

Launcher geliyor, sonra da kapanıyor. Önbelleği doğruluyorum şu anda :sad:

Buz, şuanki haritalar bize en azından 1500er askeri aynı anda konumlandırmaya yetecek şekilde imkan sağlayabilir mi? Sanki 500v500 de kısıtlanmış gibi geldi bana. Fazlası spawn olmuyor gibi..

Videonun ikinci kısmında hele, 140 civarı adam spawn oldu. Spawn sayısını basit bir yolla müdahale edip genişletme imkanımız var mı?
@buz

Ayarlarda performans sekmesinde olması lazım, ekranda tek seferde en fazla kaç asker görünecek default olarak 500 ayarlı bu sayıyı artırıp azaltabiliyorsunuz.

Back
Top Bottom