Hancı ve şehir ile ilişki geliştirme hakkında

Users who are viewing this thread

brk1125

Recruit
Merhaba hancılar ve şehirle ilişkimizi geliştirdiğimizde ( Hancıya içki ısmarlamak - Lonca görevleri yapmak vs. ) bunun bizim için avantajı nedir ? Yani ilişkimiz + 100 olursa ne gibi kazanımlarımız oluyor ?

brk1125 said:
Merhaba hancılar ve şehirle ilişkimizi geliştirdiğimizde ( Hancıya içki ısmarlamak - Lonca görevleri yapmak vs. ) bunun bizim için avantajı nedir ? Yani ilişkimiz + 100 olursa ne gibi kazanımlarımız oluyor ?
İşletmek için daha fazla toprak alabilirsin.*Belki handa ki askerler daha iyi olur.Barınma ücretini daha az verebilirsin diyicem de bu tahmin.*

Bu konuyu Google'da araştırdım ama neredeyse hiçbir şey bulamadım, teşekkürler.

Konuyu net bilen bir arkadaş yazarsa aydınlanacağız.

Şehirle ilişkin azken haydut saldırısına uğraman, hana girince kavgacı sarhoşun doğrudan saldırması gibi olasılıklar artıyor. Ayıca ilişki negatifse işletme de alamıyorsun. Şehrin sahibi isen isyan çıkma olasılığı artıyor. Ama yüksek ilişki ne işe yarar bilmiyorum. Viking conquestta daha kaliteli gönüllüler geliyordu şehirden.

Bu konu gerçekten karanlık duruyor, umarım tam cevap verilebilir. Oysa 100 e kadar ilerleme yaptığın da herhangi faydası olmaması çok saçma.

Back
Top Bottom