HAARP ve bir deprem tahminin gerçekleşmesi

Users who are viewing this thread

JusdWeR

Banned
Üyesi olduğum başka bir forumdaki bir üyenin "Bu Gün Deprem Olabilir..!" başlığıyla açtığı konunun içeriği ve sonrasında olan gelişmeler çok dikkatimi çekti.( HAARP araştırıldığı zaman çok sayıda bilgiye rahatlıkla ulaşılabileceği için şuan açıklamasını yapmıyorum, fakat gelen cevaplarda bu yönde bir istek olursa bir derleme yapabilirim. Bu konuda en güvenilir kaynaklar genelde İngilizce ama yeterli sayıda Türkçe kaynak da var.)  Uzun zamandır incelediğim bir konu olduğu için daha da etkilendim ve burada da paylaşmak istedim. (o konu 11 mayısta açılmıştır)
-----------------------------------------------------------------------------
Öncelikle söyleyeceğim, yanlış çıkarsa forumun yalancısıyım.

Nasıl bu tahmini yaptığımı aşağıdaki grafiklerden siz de anlıyacak ve hak vereceksiniz.

Aşağıda vereceğim grafikler http://maestro.haarp.alaska.edu/cgi-...disp-scmag.cgi sitesinden alınmıştır. Aslında burasıydı kapattılar gizlediler ( http://www.haarp.alaska.edu/ ) Linkte de dikkat edeceğiniz gibi HAARP'ın resmi sitesidir. Grafikler deprem ile alakalı fakat tam olarak ne olduğunu anlamadım.

Bunlar sallama bir tarihin grafikleri
                                                        7-9 Mayıs 2011
bbbra.gif

Yine sallama bir tarih
                                                  24 Aralık 2003
azzz.png

Şimdi Sizi Japonya Depremine götürücem.

7 Mart 2011 ,Temiz

7mart.gif

8 Mart. Sonlara Doğru hareketlenme başlıyor.

8mart.gif

Ve öncü deprem gerçekleşiyor;  9 Mart

84005091.gif

Büyük depremden 1 gün önce; 10 Mart

byka.gif

Deprem günü; 11 Mart

depremgn.gif

Depremden 1 gün sonra. Her şey düzeliyor.

1gnsonra.gif

Haiti Depremine gidelim
                            2 gün önce

haiti2gnnce.gif

1 gün önce

1gnnce.gif

Deprem günü

depremgn.gif

Ve her şey normale dönüyor

normalj.gif

1999 Depremine bakalım bir de
                                        2 gün önce

1999.gif

1 gün önce

1gnnce1999.gif

Deprem günü. Ops bu da nesi?

depremgn1999.jpg

Depremden sonraki gün

depremdensonrakign.gif

Abiler ablalar. soruyorum size. Her gün raporu tutulan şey neden sadece 1999 depreminde errör veriyor?

Ve bugün Bakalım ne oluyor? (Göremeyenler olabilir sorun var)

vebugn.gif

Evet konu bu kadar. Şimdi işin en etkileyici kısmına gelelim, dün gece (Türkiye'de akşam saatleri olması lazım). İnternette haberleri takip ederken İspanya'da deprem olduğunu öğrendim. Bilmeyenler için :
http://www.haberturk.com/dunya/haber/629710-ispanyada-deprem-10-olu
http://www.cnnturk.com/2011/dunya/05/11/ispanyada.deprem.4.olu/616376.0/index.html

"""" Bu haberden sonra konuya yapılan yorumlar şöyle :
-İspanya'da deprem olmuş,cidden ilginç geldi şimdi.
-İspanya'da deprem.
cnnturk.com/2011/dunya/05/11/ispanyada.deprem.4.olu/616376.0/index.html
-İspanyada deprem oldu 4 ölü var. yıkılan ve hasar gören binalar var.
-bak bununla dalga gecmeyecegin,bunda gerceklik payi var.
-vay anasını deprem oldu ispanyada harbiden
-Ölü sayısı 10 oldu
-bakın deprem gerçekleşmiş
http://haber.mynet.com/detay/dunya/4...an-aldi/570462
ben konnuyu pek okuyamadım da nereden bildiniz derem olacağını ?
-Gerçekden Şoke edici ! Allah ölenlere rahmet eylesin ! """"

Bir kişi de karşı tez öne sürmüş cevap olarak , karşıt tezin öne sürüldüğü mesaj ve konuyu açan kişinin verdiği cevap şöyle:

Karşıt mesaj:

Hayır bu kadar da desperate housewife kıvamında paranoya yapmaya gerek yok.

Tarih: 26 Aralık 2004 Yer Sumatra 9 büyüklüğünde deprem ve 300 bin kayıp bu da haarp resmi
26eyll.gif

Sizin konuda verdiğiniz resimlere göre yorumda bulunıursak bu resimde 9 büyüklüğünde bir depremi andıracak bir durum yok.

Tarih 27 Temmuz 2004
27haziran.gif

Herhalde bu resme göre dünyanın yerle bir olması gerekirdi ama hatırladığım kadarıyla o tarihte bir deprem yok.

Konuyu açan kişinin cevabı:

1.'si doğal deprem. Doğal depremleri fark edemez. Böyle bir icat yok çünkü.

2. sen o resmi nasıl yorumlayıp ta dünyanın yerle bir olması yorumunu yapıyorsun?
http://neic.usgs.gov/cgi-bin/epic/epic.cgi?SEARCHMETHOD=1&FILEFORMAT=4&SEARCHRANGE=HH&SYEAR=2004&SMONTH=7&SDAY=27&EYEAR=2004&EMONTH=7&EDAY=28&LMAG=&UMAG=&NDEP1=&NDEP2=&IO1=&IO2=&CLAT=0.0&CLON=0.0&CRAD=0.0&SUBMIT=Submit+Search
6.5 şiddetinde deprem olmuş işte.

Not : Van depremide bunlara benziyor paylaşmama gerek yok onlarında tam olarak ayarlandımmı yayınlayabililirim.

Cahil baskını.

Fesatlığınızı ve cehaletinizi başka yerlerde gösterin, sıkıldım cidden.

Tatar_Han said:
Cahil baskını.

Fesatlığınızı ve cehaletinizi başka yerlerde gösterin, sıkıldım cidden.
Okumadan yorum yapacaksan yürü git konudan senın gibi beyinsizlere açmadım konuyu.
okadar araştırma yaptık insan inceler okur. Orda gerçekler kanıtlar var inanmıyacaksan daha sus ve terket.

Cahilliğinizden bıktım, yettiniz artık. Haarp da İlluminati de yetti.

Tatar_Han said:
Bunlar kanıtlar ister inanın ister inanmayın. Bunların hepsi rastlatıysa sizlerde rastlantısınız. Kardeşim önce düşün. 40 gün sonra ulliminatiyi de beraber görecez gerçek mi ? Ben inanıyorum veya inanmıyorum demiyorum oturup beraber görecez. Ya gülecez ya da şaşıracaz... Sabızlıkla bekliyorum geri sayımı...  :!:

Adamlar deprem yapıyorlar,milyar dolarlarla oynuyorlar.Ve bunu meydan okurcasına internete koyuyorlar.Ama 3-5 günün hesabını yapıyorlar.Kusura bakmayın hiç inandırıcı gelmedi bana.

Tatar_Han said:

bana orta çağdaki papazları anımsattın. "Cahilliginizden bıktım artık,dünya güneşin etrafında dönüyormuşta yuvarlakmışta. Düz len işte,yürü git cahil,yuvarlak olsa aşagı düşerdik."  der gibi olmuşsun. Var ise de yok ise de %100 bilmiyorsan kimseye hakaret edemezsin.. Varsa başka bildiğin söyle adamda bilsin.

Bay Kurnaz said:
Adamlar depremleri bakın bu depremi biz yaptık. buda kanıtı gibi bir şey yapmıyorlar. sadece haarpın çalışma verilerini yayınlıyorlar.
Evet HAARP gayet düzgün bir bilimsel proje zaten siz uyduruyorsunuz yok deprem yaratıyor yok aurora var diye

Noventa said:
Bay Kurnaz said:
Adamlar depremleri bakın bu depremi biz yaptık. buda kanıtı gibi bir şey yapmıyorlar. sadece haarpın çalışma verilerini yayınlıyorlar.
Evet HAARP gayet düzgün bir bilimsel proje zaten siz uyduruyorsunuz yok deprem yaratıyor yok aurora var diye

Anlamadığım,nasıl bu kadar eminsiniz? Adamlar diyorki,böyle böyle tesadüfler var, belki depremi tetikliyor "OLABİLİR". Çıkıp diyorsunuz ki sallamayın atmayın,bitarafınızdan uydurmayın.
Sormak istediğim,projenin başındamısınız? Projede yetkilimisiniz? Ya da sadece dergilerden,makalelerden okuduklarınızla mı konuşuyorsunuz? Ne bu,ben her şeyi bilirim tavrı.. Nasıl kesin konuşabilirsiniz?
Sonuçta insanlar sadece varsayımsal konuşuyor,kesin ABD yaptı demiyor ve insanları aşağılamıyorlar.

Diyelim ki böyle bir alet geliştirildi. Çıkıp da biz deprem yapan makine yaptık olelele diye halay mı çekicekler CNN de filen,yoksa kimsenin haberi olmadan kullanıcaklar mı?
Neyse,size göre dünyada hiçbir gizli şey yok,her şey ortada.Bulsalardı da açıklarlardı zaten.

HAARP hakkın da kitap okudum.Yani kısa yazılar yazılar falan değil bildiğiniz kapaklı kalın olan kitaplardan.
Kitapta önce HAARP'ın neler yapabileceği,yapılan deneylerden bahsediyor.

HAARP'ı inkâr edenler hiç araştırdı mı acaba?

HAARP'ın anlamı "Yüksek Frekanslı Aktif Aurora Araştırma Programı'dır." ABD'yi doğal olarak büyük bir deprem vurursa ekonomi çok kötü etkilenir.Bu yüzden adamlar faydaki basıncı "kendi yaptıkları patlatmalarla" küçük küçük açığa çıkararak büyük depremleri engellemeye çalışıyorlar.Bu proje uygulanan bir projedir.Hayâl veya uydurma değildir.

Kitapta bu projenin ilk zamanların da deney olarak birkaç yerde kullanılması gerektiğinden bahsediyordu.Afrika ülkerin de çeşitli deneyler yapılmış.

"Kitaba ve onunda kanıtlarına göre" Gölcük(Marmara) depremi de HAARP'ın deneylerinden birisi.Kanıt olarak bir sürü şey öne sürüyorlar İsrail deniz altıları,depremin merkezinin "Tam olarak" Gölcük Donanma komutanlığı olması,İsrail denizaltılarının parçalanan aletlerin hemen toparlanıp ülkeden ayrılmaları daha bir sürü şey var.

"Ben inanmıyorum" deyip kestirip atmayın derim.Önce yazılan şeyleri özellikle kitabını okuyun.Bilmediğiniz bir şeyi nasıl yalanlaya biliyorsunuz?

fatihistan said:
HAARP hakkın da kitap okudum.Yani kısa yazılar yazılar falan değil bildiğiniz kapaklı kalın olan kitaplardan.
Kitapta önce HAARP'ın neler yapabileceği,yapılan deneylerden bahsediyor.

HAARP'ı inkâr edenler hiç araştırdı mı acaba?

HAARP'ın anlamı "Yüksek Frekanslı Aktif Aurora Araştırma Programı'dır." ABD'yi doğal olarak büyük bir deprem vurursa ekonomi çok kötü etkilenir.Bu yüzden adamlar faydaki basıncı "kendi yaptıkları patlatmalarla" küçük küçük açığa çıkararak büyük depremleri engellemeye çalışıyorlar.Bu proje uygulanan bir projedir.Hayâl veya uydurma değildir.

Kitapta bu projenin ilk zamanların da deney olarak birkaç yerde kullanılması gerektiğinden bahsediyordu.Afrika ülkerin de çeşitli deneyler yapılmış.

"Kitaba ve onunda kanıtlarına göre" Gölcük(Marmara) depremi de HAARP'ın deneylerinden birisi.Kanıt olarak bir sürü şey öne sürüyorlar İsrail deniz altıları,depremin merkezinin "Tam olarak" Gölcük Donanma komutanlığı olması,İsrail denizaltılarının parçalanan aletlerin hemen toparlanıp ülkeden ayrılmaları daha bir sürü şey var.

"Ben inanmıyorum" deyip kestirip atmayın derim.Önce yazılan şeyleri özellikle kitabını okuyun.Bilmediğiniz bir şeyi nasıl yalanlaya biliyorsunuz?
Zaten bilim adamları ilk olarak bu gibi şeyleri yararlı amaçlı kullanıyor. Ve sonradan bunu kötü amaçta kullanan başta amerika gibi devletler diğer devletleri tehdit unsuru oluşturuyor. En çarpıcı örnek Atom'un bulunması ve sonrasında atom bombasının ortaya çıkması... Ama bazı arkadaşlar amerikanın sütten çıkmış akkaşık olarak görüyorlar.
Araştırmalarımda görüldüğü gibi herşey açık. Bunları Harrp yapıyor...

altolgali said:
Anlamadığım,nasıl bu kadar eminsiniz? Adamlar diyorki,böyle böyle tesadüfler var, belki depremi tetikliyor "OLABİLİR". Çıkıp diyorsunuz ki sallamayın atmayın,bitarafınızdan uydurmayın.
Sormak istediğim,projenin başındamısınız? Projede yetkilimisiniz? Ya da sadece dergilerden,makalelerden okuduklarınızla mı konuşuyorsunuz? Ne bu,ben her şeyi bilirim tavrı.. Nasıl kesin konuşabilirsiniz?
Olabilir demiyorlar derpremlerin nedeni HAARP diyorlar ve kaynak olarak HAARP'ın kendi verilerini koyuyorlar. İnternette hiçbir Türkçe kaynak HAARP hakkında bilgi vermiyor sadece yok şöyle deprem yaratıyor yok böyle yangın çıkartıyor demekle yetinmiş. Mesela 12.12.2065 depreminde HAARP frekanslarını veriyorlar. Ama HAARP hakkında okuduğum makalelere göre HAARP'ın amaçlarından biri de depremleri o değişen frekanslar sayesinde depremin gerçekleşeceğini anlamak. (Tesla'nın elektrik iletim konusundaki geliştirmelerini ilerletmek vb. birçok alanda deneniyor) Gizlenen veriler vardır, projeyi silah olarak kullanmaya çalışıyor çalışılıyor OLABİLİRler fakat buna bir kanıt sunamıyorken iddia etmeniz sadece paranoyak duygularınızı tatmin etmeye çalıştığınızı gösteriyor.

HAARP'ın amacı depremi önceden tahmin etmek değil.Bin önceki mesajımı okusaydın anlardın.HAARP'ın küçük küçük "kontrollü" depremler yaparak büyük bir depremin olmasını engellemek.
Türkçe kaynak istiyorsanın HAARP hakkında kitap yazılmıştır ben okudum biraz uzun gelebilir.

Google'a "HAARP kıyamet teknolojisi kitap" yazın gelir.Para vermek istemiyorsanız e-kitabını indirin.

fatihistan said:
HAARP'ın amacı depremi önceden tahmin etmek değil.Bin önceki mesajımı okusaydın anlardın.HAARP'ın küçük küçük "kontrollü" depremler yaparak büyük bir depremin olmasını engellemek.
Türkçe kaynak istiyorsanın HAARP hakkında kitap yazılmıştır ben okudum biraz uzun gelebilir.

Google'a "HAARP kıyamet teknolojisi kitap" yazın gelir.Para vermek istemiyorsanız e-kitabını indirin.
Kitaba gerek yok http://www.haarp.alaska.edu/haarp/index.html About ve Technical kısımlarını oku bilgi sahibi olursun isimden içerik tahmini zor olmayan kitapları okumana gerek yok

Noventa said:
Kitaba gerek yok http://www.haarp.alaska.edu/haarp/index.html About ve Technical kısımlarını oku bilgi sahibi olursun isimden içerik tahmini zor olmayan kitapları okumana gerek yok

Anlamadın galiba?Türkçe kaynak pek demişler bende Türkçe kaynak olarak Kitabı önerdim.Bir sürü ingilizce kaynak olduğunu herkes biliyor.

CERN'de anti-madde çıkardılar siz burada HAARP deprem yapamaz diyosunuz. Yapar kardeşim. Ha ben de emin değilim yaptığından ama yapabilir ne de olsa elektromanyetik dalgalarla falan ilgili işler bunlar.

fatihistan said:
Anlamadın galiba?Türkçe kaynak pek demişler bende Türkçe kaynak olarak Kitabı önerdim.Bir sürü ingilizce kaynak olduğunu herkes biliyor.
O kitabın pek de güvenilir bir kaynak olmadığından bahsediyorum
Quiksilver said:
CERN'de anti-madde çıkardılar siz burada HAARP deprem yapamaz diyosunuz. Yapar kardeşim. Ha ben de emin değilim yaptığından ama yapabilir ne de olsa elektromanyetik dalgalarla falan ilgili işler bunlar.
CERN'de ışık hızını geçtiler demekki Marsta üsleri var demekle aynı şey söylediğin

Back
Top Bottom