GrandTURK'e katılmaya davet ediyorum!!!

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar herkese merhaba WFAS GrandTURK birliği lideriyim, birliğimiz WFAS' ın en köklü, kaliteli ve başarılı birlikleri arasındadır hakkımızda detaylı bilgiye https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/grandturk-birliği.228858/ linkinden ulaşabilirsiniz, bu konuyu davet amaçlı açıyorum henüz erken olduğunu biliyorum ancak hedeflerimiz büyük bundan dolayı çalışmalara erken başlamak istedim, birliğimize bazı üye dostlarımız bu sene katıldıkları Gamescom da sağolsunlar Bannerlord Beta katılım şifresi gönderdiler bana, bende bir heyecanla oyunu indirip kurdum haliyle yıllardır beklenen an gelip çatmıştı, Beta kullanıma açıldığından beri aktif olarak kullanıyorum ilk günlerde oyun beni pek sarmasa da oynadıkça müthiş bir şekilde sarıyor ve içine çekiyor, şu an kendimi bayağı geliştirmiş durumdayım özellikle oyun mekanikleri konusunda, uzun lafın kısası tüyolarınız benden :smile: gelelim konuyu esas açma sebebime arkadaşlar oyun müthiş bir şekilde birlik savaşları yaşanmasına ön ayak olacaktır, bu savaşları yurt içi ve yurt dışı müsabakalar olarak ikiye ayırmak lazım diye düşünüyorum yurt içinde de başarı hedeflerimiz arasında ancak esas hedefi yurt dışı müsabakaları ve turnuvaları olarak koyduk. Bundan dolayıdır ki haliyle güçlü, disiplinli ve kaliteli bir kadroya ihtiyacımız olacak, kemik bir kadromuz var ancak bahsettiğim gibi hedeflerimiz çok büyük bu yüzden elimizdeki kadronun yeterli olmayacağını düşünüyorum. Burdan bizim gibi Mount and Blade oyunu serilerine gönül vermiş herkese sesleniyorum davetimdir 18 yaş üzeri, Milletimizin örf, adet,saygı ve sevgi kurallarına duyarlı, oyuncu kalitesi anlamında kendine güvenen herkesi birliğimize davet ediyorum beni Steam üzerinden ekleyerek iletişime geçebilirsiniz yukarıda saydığım niteliklere sahip ve oyuncu kalitesi olarak benden daha kaliteli her oyuncuyu birliğe dahil etmeyi düşünüyorum, dediğim gibi hedef Avrupa da bir numara olabilmek, ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmek, oyunun hakkını layıkıyla verebilmek, sizlerde bu hedefler doğrultusunda bizimle yol yürümek isterseniz Steam adresim donjuan_dejavu oyun içindeki adım GrandTURK_BattaL_MalkoC' tur.

ağolsunlar Bannerlord Beta katılım şifresi gönderdiler bana, bende bir heyecanla oyunu indirip kurdum haliyle yıllardır beklenen an gelip çatmıştı, Beta kullanıma açıldığından beri aktif olarak kullanıyorum ilk
bu savaşları yurt içi ve yurt dışı müsabakalar olarak ikiye ayırmak lazım diye düşünüyorum yurt içinde de başarı hedeflerimiz arasında ancak esas hedefi yurt dışı müsabakala
Hocam ben oyunu Epic Games üzerinden alacağım. bu bir sorun teşkil eder mi?
sorun teşkil edeceğini sanmıyorum ancak steam üzerinden alınmasını tavsiye ederim.

warband multiplayer oynamadim ama bannerlord da oynamayi dusunuyorum eglenceli olacaktir. basarilar dilerim ? yazacagim steam'den

Back
Top Bottom