GrandTURK [GT] - İnaktif

Users who are viewing this thread

Video beklentilerimin üzerinde güzel bir oyun bizleri bekliyor sabırsızlık arttı iyice, yalnız sistem gereksinimleri ne olacak acaba Kaan öğrenirsen atıver sana zahmet aldığım laptopta i5 işlemci 4 gb ram gtx 850 2 gb ekran kartı var asus karşılar diye düşünüyorum yoksa masraf var demektir :smile: gelelim esas mevzuya; bütün personele duyurulur oyun için kendinizi hazırlayın zira çıkınca klan aktif hale getirilecektir.Mazereti olan bana özelden ulaşsın ne yapabileceğimize bakarız. Özel durumlar haricinde mazeret kabul etmiyorum eski ve yeni Grandlar kaynaşmamız gerekiyor tek vücut olmalıyız, işte bu yüzden hep destek tam destek diyorum hepinizden elinizden gelenin en iyisini istiyorum, emeğinizi istiyorum, zamanınızı istiyorum, özveri istiyorum bu şartlar altında siz varsanız bende varım her zamanda yanınızdayım sizlere inanıyor ve güveniyorum bundan öncede bir an olsun sizlere olan inancım ve güvenim azalmadı yeni bir maceraya ben hazırım peki ya Grandlar siz hazırmısınız?          GrandTURK lideri Battal_MalkoC

Hazırız Şevket. :smile:
Eskiler yeniler hepsi bekliyor. Nasıl bir kadro olacak merak ediyorum.
Başlarda kuşatmada takılan 3-5 kişiydik. Şimdi onbinlerce saat beraber oynamış 40-50 belki daha kalabalık bir topluluğuz. Gelen gidenle belki 200 kişiyi bile geçmişizdir. Belki çok daha fazlası.
Bunları da düşünerek kadromuzu mümkün olduğu kadar adil bir şekilde dengeleyeceğiz.

Banner Lord hakkında az bilgi verseler de bir heyecan oluştu.
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,337080.0.html
Buradan takip ediyorum. Benim bildiğim de o kadar.

Sahara said:
Klana alım yapılıyor mu? Abim yıllar evvel bu klandaymış kendisi önerdi bana.

Yıllar evvel lafı bana kendimi tuhaf hissettirdi üzüleyimmi sevineyimmi bilemedim  :roll: şu bakımdan sevindim, 4 yıl oldu nerdeyse ve öncesi GrandTURK WFAS için kilometre taşı oldu diyebiliriz hatta Kaan'ın bir sözü var "WFAS'ın nöbetçileri" diye yönetimi oyuncuları maçları antremanları etkinlikleri vs vs ortada büyük bir emek var işte "yıllar evvel" sözü bana verdiğimiz emeği çabayı zamanı hatırlattı gururlandım sevindim niye üzüldüğüme gelince, bu kadar büyük bir birlikteliğin birbirine daha sıkı bağlanmaması ve şu anki durumunun böyle olması, burda kendimize bir eleştiri ve sitemde bulunmamız lazım çok üyemiz oldu gelen giden sayı yüzlercedir klan kurduk kurmasına çok iyi işlerde yaptık ancak hiçbir zaman istediğim seviyeye gelemedik bundan dolayı üzgünüm bunun temel nedenlerinin hepsini biliyorum Bannerlord çok farklı olacak bizim için WFAS tan çok tecrübeler kazandık bu yüzden bekle bizi Bannerlord diyorum.

Donjuan_dejavu said:
Sahara said:
Klana alım yapılıyor mu? Abim yıllar evvel bu klandaymış kendisi önerdi bana.

Yıllar evvel lafı bana kendimi tuhaf hissettirdi üzüleyimmi sevineyimmi bilemedim  :roll: şu bakımdan sevindim, 4 yıl oldu nerdeyse ve öncesi GrandTURK WFAS için kilometre taşı oldu diyebiliriz hatta Kaan'ın bir sözü var "WFAS'ın nöbetçileri" diye yönetimi oyuncuları maçları antremanları etkinlikleri vs vs ortada büyük bir emek var işte "yıllar evvel" sözü bana verdiğimiz emeği çabayı zamanı hatırlattı gururlandım sevindim niye üzüldüğüme gelince, bu kadar büyük bir birlikteliğin birbirine daha sıkı bağlanmaması ve şu anki durumunun böyle olması, burda kendimize bir eleştiri ve sitemde bulunmamız lazım çok üyemiz oldu gelen giden sayı yüzlercedir klan kurduk kurmasına çok iyi işlerde yaptık ancak hiçbir zaman istediğim seviyeye gelemedik bundan dolayı üzgünüm bunun temel nedenlerinin hepsini biliyorum Bannerlord çok farklı olacak bizim için WFAS tan çok tecrübeler kazandık bu yüzden bekle bizi Bannerlord diyorum.
Bannerlord çıktığı zamanda değişen bişey olacağını sanmıyorum.Ama başarılar dediğim gibi oyun bu sene çıkacak gibi ve geçen sene dediğim gibi daha iyi çalışıp gelin.

Daha oyun çıkmadı kim hangi klana girecek diye tartışmalar çıkıyor.Alemsiniz valla.Ben oyunun çıkacağını düşünmüyorum.İşallah ben yanılırım. :mrgreen:

VanHelsing said:
Daha oyun çıkmadı kim hangi klana girecek diye tartışmalar çıkıyor.Alemsiniz valla.Ben oyunun çıkacağını düşünmüyorum.İşallah ben yanılırım. :mrgreen:
Valla ben de emin değilim kaldı şunun şurasında 3 ay bu sene içinde çıkacak olsa Viking Conquest'e durmadan güncelleme getireceklerine Bannerlord'a çalışırlardı diye düşünüyorum.

Tüfekçi Başı said:
Bu sene değil. Armağan bey 2016 içinde dedi diye hatırlıyorum. Onun bir ropörtajı var. Onu dinleyin tavsiye ederim. 27 Eylül'de paylaşım yapacaklardır.
Bari alfa ya da beta sürümü çıksaydı bu sene

Back
Top Bottom