Ganimet alamıyorum

Users who are viewing this thread

ocak2000

Regular
Başlıktada belirttiğim gibi arkadaşlar savaş sonrası alınan ganimetler yok bnde, daha önceden alabiliyordum ama şimdi o ekran bile gelmiyor yağmacılık gücüm 6 ayrıca Marnıd ve Katrın'nin de 10 yinede son 10-15 savaştır alamıyorum.Yardımlarınızı bekliyorum

bazen kalabalık bazen değil ama yinede çok az kişiyle dalmayıda denerim bu arada sabırsız davrandığım için özür dilerim.

Savaştaki üstünlüğünüz, nam ve ganimeti etkiler. Ayrıca kazandığımız ganimet esirlerin eşyalarını aldığımız ekranda çıkıyor biliyorsun değilmi?

Karşı taraf ne kadar azsa o kadar az para çıkar. 40-50 kişilik orduya karşı 500 kişiyle savaşırsan zırnık alamazsın.

Nam'da aynı şekilde. Mesele şudur;

Sen>Düşman - 0 nam, ganimet
Sen=Düşman - +1 nam, ganimet
Sen<Düşman - +2 nam, ganimet

yani böyle bir ayarlama var. Büyük bir çoğunlukla yenersen düşmanı, taş çatlasa 2-3 nam, cüzzi miktarda ganimet kaldırırsın. Taş çatlasa... Ki sende çatlamamış işte.

Sonuç bu yani. Oyunda bir sorun yok...

söyle anlatayım o ekranı biliyorum şimdiyee kadar hep karşıma çıktı ama nedense belli bir süre sonra çıkmamaya başladı bide bn yarım saat 360 kişilik ordumla 540 kişilik nord birliğine daldım birsürü lord birleşmişti ama yine bişey olmadı.

Back
Top Bottom