Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Favori haneniz hangisidir?

• Arryn Hanesi

Votes: 13 3.7%
  • Baratheon Hanesi

Votes: 15 4.2%
  • Greyjoy Hanesi

Votes: 7 2.0%
  • Lannister Hanesi

Votes: 35 9.9%
  • Stark Hanesi

Votes: 155 43.9%
  • Targaryen Hanesi

Votes: 47 13.3%
  • Tully Hanesi

Votes: 5 1.4%
  • Tyrell Hanesi

• Martell Hanesi

Votes: 12 3.4%
  • Özgür Şehirler (Bravos, Qarth, Valyria vs.)

Votes: 17 4.8%
  • Yabanıllar

Votes: 12 3.4%
  • Dothrakiler

Votes: 21 5.9%
  • Diğer (Lütfen Mesaj ile Belirtiniz!)

• Total voters
    353

Users who are viewing this thread

Bu adam HBO yetkilisi mi yoksa herhangi bir hayran mı? Bayağı bayağı böyle yazılmışsa biz gerçekten boş yere ciddiye almışız bu diziyi.

Cioss Julius U.X. said:
Bu adam HBO yetkilisi mi yoksa herhangi bir hayran mı? Bayağı bayağı böyle yazılmışsa biz gerçekten boş yere ciddiye almışız bu diziyi.
Youtubedaki en iyi geek kanallarından biri. Comic book olayları konusunda baya tecrübeli. Çok comic okumuş biri. Ağır GoT fanı. Çok içli dışlı o yüzden açıklamaları doğru oluyor genellikle.. Etkinliklere falan da katılıyor, yapımcılarla, yazarlarla falan konuşuyor. En güzel kısmı çoğu detayı hatırlıyor ya da bir yere not alıyor. Nasıl yaptığını bilmiyorum ama easter egg buluyor eski 60-70lerdeki alakasız bir comicten falan ve o easter eggi ilk bulan da genelde o oluyor. Kısacası adamın işi nerdlük.

59542472_10156691473736633_7314177873131077632_o.jpg

Beyler salın artık teorileri, videoları filan valla manyak olursunuz bak 3 bölüm kalmış oturun zevk alın abi.

Dizinin son sezonlarına doğru millet öyle teoriler kastı ki bazılarının doğru tahmin edildiğini gördük, ben şu aşamada şaşırtıcı bir şeyle karşılaşsak bile bunun muhtemelen saçma bir şey olacağını düşünüyorum. Sonuçta herkes teori üretiyor mantık yürüterek.

Çok değil geçen sezon Spoils of War bölümü bile kendi içinde güzeldi sezonun saçmalıklarına bulaşmazsak veya Jaime'nin suya atladığı yeri saymazsak.

Back
Top Bottom