Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Favori haneniz hangisidir?

• Arryn Hanesi

Votes: 13 3.7%
  • Baratheon Hanesi

Votes: 15 4.2%
  • Greyjoy Hanesi

Votes: 7 2.0%
  • Lannister Hanesi

Votes: 35 9.9%
  • Stark Hanesi

Votes: 155 43.9%
  • Targaryen Hanesi

Votes: 47 13.3%
  • Tully Hanesi

Votes: 5 1.4%
  • Tyrell Hanesi

• Martell Hanesi

Votes: 12 3.4%
  • Özgür Şehirler (Bravos, Qarth, Valyria vs.)

Votes: 17 4.8%
  • Yabanıllar

Votes: 12 3.4%
  • Dothrakiler

Votes: 21 5.9%
  • Diğer (Lütfen Mesaj ile Belirtiniz!)

• Total voters
    353

Users who are viewing this thread

En mantıklı cevap adamın Castle Black'e döndükten sonra kaçmış olması. Kaçtığıyla ilgili kuzgun falan da yolluyorlar çünkü. Adam kuzeye devriye gezmeye gidip bir şekilde duvarın güneyine kaçsa nereden haberleri olacak? Dahası adamın Stark askerlerince yakalanması için de kaleden bilgi gelmesi lazım.

Bütün o olayların hiçbir öneminin olmaması da çok şukela. O dönem nasıl karnımızı ağrıtmıştı adama inanmıyorlar diye. Gerek yokmuş çünkü. Yanlış yapmadın Ned, iyi ki kurallara uymuşsun.

8 sezon yatırım yaptıkları adam tek yedi ya la, bende diyodum taht maht yalan bu night king 7 kingdom un anasını ağlatır diyodum öyle kalakaldım bu ne biçim finaldi ya olmamış bu

Başka bir videonun içinde izlemiştim artık onlar mı buradan aldı yoksa bunlar onu alıp kırpıp mı koydu bilmiyorum. WTF Edition videolarında görmüştüm sanırım.

Göndermeden edit: Aynen doğru bilmişim, şu videonun içinden almışlar onu:

1_-eX.png

Finally it is here.

https://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/bqqcw9/spoilers_main_jon_snow_is_azor_ahai_and_the/

Bunu daha önce okuyan oldu mu? Rastgele çıktı önüme. Dizi bitti gerçi ama hikayenin sonu, Azor Ahai ve Jon karakteri için kabul edilebilecek en iyi hikaye bu galiba. Dizi bunu anlatamadığı için yeterince sövdük zaten. Bakış açısı olarak en iyisi bu şimdiye kadar gördüğüm.

Cioss Julius U.X. said:
https://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/bqqcw9/spoilers_main_jon_snow_is_azor_ahai_and_the/

Bunu daha önce okuyan oldu mu? Rastgele çıktı önüme. Dizi bitti gerçi ama hikayenin sonu, Azor Ahai ve Jon karakteri için kabul edilebilecek en iyi hikaye bu galiba. Dizi bunu anlatamadığı için yeterince sövdük zaten. Bakış açısı olarak en iyisi bu şimdiye kadar gördüğüm.

Bence birkaç fanın diziyi kurtarmak için ortaya attığı bir teori. Ha gerçekse bile dizi halen aynı seviyede kalır.

Back
Top Bottom