günlerdir aradığım mod !!!

Users who are viewing this thread

Merhabalar bu foruma uzun süredir üyeyim lakin araya askerlik iş evlilik gibi sebepler girdiği için uzun zamandır girmiyordum aklıma birden oynadığım bi mod geldi ismini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
modun özelliği ;
harita üzerinde sayıları 100lerin üzerinde olan gezen köyler vardı
grubumdaki askerleri kastırmak için onlara saldırıyordum hatırlayanınız mutlaka olacaktır
yardımlarınız için şimdiden hepinize teşekkürler

ben bu oyunu lise sonda keşfetmiştim üniversitede evdeki arkadaşlara öğrettim bağımlısı olmuşlardı yaş 25 öğretmenim bu oyun aklıma geldi güzel modlar buldukça oynuyorum diğer arkadaşlarda mühendis oldular geçen mod soruyorlardı bana :smile: gerçekten güzel oyun

Yani olay aslında warbandla alakası yok oyun oynamanın yaşı yok

oyunu sadece 10 yaşındaki çocuklar oynamaz

bütün insanlar içlerinde çocuk ruhu barındırır, şartlar uygun olsa o çocuk ruhlarınıda yaşarlar rahatlıkla şartlara uygun davranıyorlar sadece

Tek gıcık kaptığım aa 25 yaşındasın aa 30 aa 40 oyun mu oynuyorsun

evet ? yani böyle soruları soran insanları ciddiye almıyorum eski nesil ve beyni eskiye adapte olmuş insanlar sorar(sözüm meclisten dışarı sadece toplumda olan sorunu söylüyorum)

sanal dünya çağı daha başlayacak biz hala oyun oynamaya yaş filtresi getirme peşindeyiz askeriyede bile vr gözlüklerle öğreniyorlar askerler haberde gördüm

Konuya gelirsek, o modu daha farklı yapan bir özellik varsa veya bir kaç özelliğini söylesen, hangi devletlerin olduğunu veya nasıl bir senaryoya sahip olduğunu ,  daha rahat bulabiliriz

MB her yaştan insanın oynayabileceği bir oyun. Pes veya Fifa'yı nasıl her yaş düzeyindeki insanlar oynuyorsa bu da öyle.

Sorduğun moda gelirsek. Bir çok mod oynadım ama senin anlattıklarından bir şey çıkaramadım. Başka şeyler hatırlıyor musun modla ilgili?

valla modun başka bi özelliğini hatırlasam direk ilk mesaja yazardım
hatırladığım sadece haritada 10-12 kişilik köylü çiftçiler yerine köy şeklinde sayıları 100 ila atıyorum 500 arasında değişen köyler (dikkat köy dedim ev şekli var insan şekli yerine ) dolaşıyodu yanımdaki askerlere seviye atlatmak için onlara saldırıyordum
harita normal haritaydı
tek hatırladıklarım bunlar üzerinden 8 sene geçmiş kaldırılmış da olabilir

Back
Top Bottom