GÜNCELLEME ÇOK KÖTÜ

Users who are viewing this thread

ibrahimtok

Recruit
Nolur lütfen son güncellemeyi geri kaldırın kafayı yicem yada oyunu silicem çok kötü olmuş bütün dünya bana savaş açtı kuşatmadayken birliğim dağıldı kuşatmadayken krallığa müdehale edemiyorum pusu dedikten sonra mecbur savaş başlama oluyordu kaldırmışsınız kuşatma 1 ay sürüyor ve ben oyun akışına hiçbir müdehale edemiyorum eski sürümü istiyorum !!!

Nolur lütfen son güncellemeyi geri kaldırın kafayı yicem yada oyunu silicem çok kötü olmuş bütün dünya bana savaş açtı kuşatmadayken birliğim dağıldı kuşatmadayken krallığa müdehale edemiyorum pusu dedikten sonra mecbur savaş başlama oluyordu kaldırmışsınız kuşatma 1 ay sürüyor ve ben oyun akışına hiçbir müdehale edemiyorum eski sürümü istiyorum !!!
bu oyunun algoritmasında var. krallığınız çok fazla güçlenirse bütün krallıklar savaş açıyor. bu noktada derebey sizin işinize çok yarar. çekebiliyorsanız krallığınıza klanları çekin, eğer çekemiyorsanız 500 nufuz karşılığı kendi yoldaşlarınızı yerkeşke teklif etmek karşılığında lord yapabilirsiniz.

Back
Top Bottom