Forumla büyüyenler

Users who are viewing this thread

Yok çizim değil. Lust ile beraber.

Düzeltme : pardon ince yapmışsın. Sonra düştü jeton :smile:

Nihbrin said:
~Templar said:
Nihbrin said:
Ben söyleyeyim. Aklınızda nasıl bir tip varsa Göker hakkında, emin olun o tipte birisi değil. :grin:
Ben böyle zayıf, gözlüklü, ince dudaklı, ufak burunlu, keskin çeneli sakalsız bi tip düşünmüştüm. Eğer öyle değilse tüm hayallerim yıkılır. Fantezilerim bozulur. :ohdear:
AJKJLAKSŞDLİAŞKGSJBALSNKGLMASGİŞASG. Ay, pardon. Seni üzmek istemezdim yamuk kardeşim ama maalesef, düşüncelerin hiç doğru değil. Bu tarifin daha çok bana Erozbey'i anımsattı. Ona daha uygun.
Ya kardeş şimdi sen bana göker zayıf gözlüklü ince dudaklı ufak burunlu sakalsız değil mi diyorsun?

Dostum hemen sevinme. İnternet üzerinde gördüğün her şeye kolay kolay inanma bu kadar. O gerçek Göker değil. Gerçek Göker, 2010 senesinde havaya attığı leblebinin boğazına kaçması sonucu vefat etti.

Nihbrin said:
Dostum hemen sevinme. İnternet üzerinde gördüğün her şeye kolay kolay inanma bu kadar. O gerçek Göker değil. Gerçek Göker, 2010 senesinde havaya attığı leblebinin boğazına kaçması sonucu vefat etti.
Leblebi nâmırın

Nihbrin said:
Yoo. Aslında Göker diye biri hiç olmadı. Onu, TW yönetimini ele geçirmeye çalışan bir kaç forumdaş yaptı ve şuan mod oldu.

Modların resimlerini koyup en yakışıklı mod anketi açsam ceza alırmıyım?

Biz insanlar korkmasın, forumdan uzaklaşmasın diye uğraşıyoruz. Böyle her sırrı paylaşacak değiliz. Arkadaşlar daha fazla uzatmayalım yani son olarak diyebileceğim tek şey, leb demeden leblebi yiyen birisiydi.

Elrohir Oronrá said:
Nihbrin said:
Yoo. Aslında Göker diye biri hiç olmadı. Onu, TW yönetimini ele geçirmeye çalışan bir kaç forumdaş yaptı ve şuan mod oldu.

Transit said:
Alırsın, çünkü modlarımızın hepsi yakışıklı. Forumda kargaşaya sebep vermekten perma yiyebilirsin, uyarayım.
Gizlilik İhlali
Forumda herhangi bir kullanıcının forum dışı bilgilerini veya görsellerini, ilgili üyeden izinsiz yayımlamak veya paylaşmak yasaktır.

Özel ileti atan bir üyenin iletisini;  ileti sahibi üyeden izinsiz paylaşmak yasaktır.

15 Temmuz Şehitleri Batunor said:
Transit said:
Alırsın, çünkü modlarımızın hepsi yakışıklı. Forumda kargaşaya sebep vermekten perma yiyebilirsin, uyarayım.
Gizlilik İhlali
Forumda herhangi bir kullanıcının forum dışı bilgilerini veya görsellerini, ilgili üyeden izinsiz yayımlamak veya paylaşmak yasaktır.

Özel ileti atan bir üyenin iletisini;  ileti sahibi üyeden izinsiz paylaşmak yasaktır.

İzin alırım ya sorun olmaz. En çirkini seçeriz o zaman :smile:

Back
Top Bottom