FETİH 1453 MODU [SP]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
HomeOffice said:
Keşke bu ekibe katılmasaydım adamlara forum sitesi yaptım benim forumdaki üyeliğimin şifresini bile değiştirmişler nasıl bir zihniyet var arkadaş.

Forumdaki üyeliğinin şifresini başkasıyla paylaşırsan bu olur,doğrudur. Değiştirenin adını da yaz da bi bakılsın, yönetim olarak ilgilenelim.

Ottoman_Padisah^^ said:
PunisHimenT said:
Profesyönel Tarihci bulup napıcaksınız. ?
Profesyonelden kasıt tarihi iyi bilen ve görüş ayrılığı olan konularda uyarabilecek kapasitede olan demek istedik.

"Profesyonel"in sözlük anlamı o işten kazanç sağlayan demektir, yani hayatını ilgilendiği işle kazanan.
Bu tür bir kişinin sizin modunuza yardım edeceğini sanmıyorum.Eğer yakın varsa o başka...

Hedeflerinizi değiştirin bence.

Hadi buyrun; yapıcı eleşiri...

Caliph said:
HomeOffice said:
Keşke bu ekibe katılmasaydım adamlara forum sitesi yaptım benim forumdaki üyeliğimin şifresini bile değiştirmişler nasıl bir zihniyet var arkadaş.

Forumdaki üyeliğinin şifresini başkasıyla paylaşırsan bu olur,doğrudur. Değiştirenin adını da yaz da bi bakılsın, yönetim olarak ilgilenelim.
Taleworlds forum'da değil mod forumunda.

modun kodlamasını bitti sayılır sadece troops düzenlenecek ve şehir eklenecek. harita,modeller,tr dil ve yeni font vs gibi şeyler olunca mod bitiyor şu anda sadece %90 kodlama bitti. model %10 diğerleri %0 okul kapanıncaya kadar bitirme ihtimali yüksek şu aralar lider gergin çünkü hesabı gereksiz yere yine banlandı ve herseferinde uğraşları boşuna gidiyor

Matador43 said:
modun kodlamasını bitti sayılır sadece troops düzenlenecek ve şehir eklenecek. harita,modeller,tr dil ve yeni font vs gibi şeyler olunca mod bitiyor şu anda sadece %90 kodlama bitti. model %10 diğerleri %0 okul kapanıncaya kadar bitirme ihtimali yüksek şu aralar lider gergin çünkü hesabı gereksiz yere yine banlandı ve herseferinde uğraşları boşuna gidiyor

Tebrikler siz devam edin başarılar diliyorum.

DarqLoRD said:
Matador43 said:

Tebrikler siz devam edin başarılar diliyorum.

Teşekkürler.  :wink:

Matador43 said:
Duyun adminler bi banlamayın hiç olmazsa modu çıkartması için süre verip sonra banlayın.

Breelander said:
Matador43 said:
Duyun adminler bi banlamayın hiç olmazsa modu çıkartması için süre verip sonra banlayın.
Bu kadar saçma birşey olamaz adam saydırsın küfür etsin forum kurallarına uymasın,adminler banlamak için modun bitmesinimi bekleyecek.SAÇMA.

Anasayfa güncellenip oyun içi resimler ve modun ilerlediğine dair daha net bilgiler görünceye kadar konuyu kilitliyorum.

Bkz: Mod geliştirme bölümü kuralları

Mod geliştirme bir post kasma yeri değil, modlama yeridir.

Haritanın bir kısmı.
mbwarband20120416180611.jpg

Negatrm said:
Elbette çıkacak bunun garantisi için görüntüleri koymaya başladık. Hala kaplama konusunda sıkıntımız var. Ekibimizde kaplamacı olmasına rağmen model kaplarken, kaplamanın kayması gibi sorunlar var. Ayrıca ekip içi alınan karara göre, mod with fire&sword'a da yapılacak. Nasıl mı?
şu anda sağlam bir karar almadık ama haritaya anadolu eklenecek ve sadece osmanlı ile anadolu üzerinde bulunan krallıklar eklenecek. Senaryo eklenmeyecek. Model konusuna gelince belli bir karar yok.

Edit: konu güncellenmiş, herkesin bilgisine...

Ya bak işte bu kötü oldu wfasa olması,senaryo eklenmeyecek ama biz krallık kurabılecekmiyiz ?

wfasdan aldık diyorsunda ben bu mod işlerinden anlamam yanlışım varsa özür dilerim baştan söyliyeyimde bunu,wfastaki sistemler modeller vb lisanslı olduğu için kullanımı yasak diye biliyorum yanlışmı ?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom