FETİH 1453 MODU [SP]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Yüklenmeyin beyler. Mod çıkınca verilen emeği görürüz zaten , tartışmak gereksiz. Başarılar bu arada. Haritayı biraz daha iyileştirebilirsiniz.

Tatari_Okan'la görüşüp model bilgisinden yararlanabilirsiniz. İslam kılıcı yapmıştı bir tane. İşlemesi falan mükemmeldi , dersler çıkarabilirsiniz.

Negatrm said:
Burak. said:
Harikulade olmuş merakla bekliyorum kolay gelsin.
JusdWeR said:
Haritayı yapan arkadaş gerçekten çok güzel yapmışsın eline sağlık.
facuk95 said:
İyişallah Çıkar Sabırsızlıkla Bu modu bekliyorum.Başarılar Kolay gelsin

hepinize teşekkürler. Kaynak bana ait, haritayı yapan ottoman_padisah^^
Artık dayanamayacağım.Resmi gösterilen harita ad 1257 modundan alınmış, niye insanları biz yaptık diye kandırıyorsunuz.
Ad 1257'nin haritası grafiği geliştirildiği için farklı görünüyor ama bakarsanız anadolunun tamamını ve çevresini bozkır yapmışlar.
mbwarband20120323173022.png

Hızımı geçtin, grkngr. Tamda ben SS alıp yayınlayacaktım, hatta upload ediyordum. :grin: Evet, o haritanın sizin tarafınızdan yapılmadığını biliyordum. Nereden mi anladım? O modu epey oynadım, Ege tarafındaki adalar hep dikkatimi çekmiştir, orada da görünce "Kesin bunu siz yapmadınız" dedim ama hangi moddu o işte o an aklıma gelmemişti. :smile: Belkide izin bile almamışsınızdır.

Utanın be kendinizden! Milletin modundan haritaları yürütüp buraya, biz yaptık diye koyuyorsunuz...Bu olay bu forumda ciddiye alınan bir konu, bunun için üyeler banlanıyor, rapor ediyorum hemen.

Modunuz çok tutulsa, -ki bu imkânsız- yerlere göklere sığdırılamasa, dört bir yanda reklamı bile geçse düşünüpte bu modu oynamam. Herşeyiniz ya alıntı, ya da çalıntı. Tek yaptığınız şey birşeyleri araya getirip ortaya sıradan bir çalışma koymak ve bu modu sizin yaptığınız anlamına da gelmez. Hadi onuda geçtim, madem kullanıyorsunuz, niye izin almıyor ya da "Biz yaptık, takımımızdan o yaptı" diyorsunuz? Utanın, alın size emek hırsızlığının en büyük örneklerinden biri.

Keşke ilk sayfadaki haritayı kullansaydınız,en azından sizin emeğiniz olurdu.

Kaira said:
Keşke ilk sayfadaki haritayı kullansaydınız,en azından sizin emeğiniz olurdu.
O harita OSP.
Bakın http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,131564.msg3170745.html#msg3170745

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom