Europa Universalis III Divine Wind-I. Forum Eventi[BUGÜN 21'de]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bohemya: Agresifliğinizle Avrupa'yı bölüyorsunuz.Bir barış harekatı mı isiyorsunuz?

RP Out: Şuanda gaza gelip böyle konuşuyoruz da her şey oyun günü belli olur :grin:

Avusturya: Biz hiç bir Katolikle savaş istemiyoruz.Sadece uyarıyoruz.Ancak tehditkar mesajlarınızı bize vurmayın.İleride gelecek Türklere saklayın.

RPD: 1. Dünya Savaşı Erken başlamasın :razz:

Şu konuda sadece rp yapın artık. Bu gibi şeyleri özel mesaj ile halledebilirsiniz.

Şuan da zaten öyle 5-6 kişilik bir bloklaşma yok. Ama bu ileride doğurmayacağı anlamına gelmiyor tabi. İlk oyunu oynayalım hele bir. Ondan sonra biraz daha şekillenir. Ona göre bir şeyler yaparız.

Edit : İlk dört mesajı sürekli takip edin. Bazı güncellemeler yapılıyor , eksik kalmayın.

Avusturya:

Tüm dostlarımız ve düşmanlarımız duysun ki yüce Avusturya Krallığı İsveç, Polonya ve Kastilya ile müttefiklik anlaşmaları imzalamıştır!

Barış abi saygılar , bana Paradox'tan bir mesaj gelmişti de geçen gün ,

Your unique Europa Universalis III: Chronicles code is: *****-*****-*****

sanırsam bütün oyunları barındırıyor , huh ?​

Kalsiyum said:
Barış abi saygılar , bana Paradox'tan bir mesaj gelmişti de geçen gün ,

Your unique Europa Universalis III: Chronicles code is: *****-*****-*****

sanırsam bütün oyunları barındırıyor , huh ?​

Yeri burası değil.Europa Universalis Platformuna yazacaktın.Ve evet  hepsini kapsıyor.

RP Dışı : Saçma sapan iletileri buraya atmamanızı rica ederim. Event dışındaki , her şeyi oyunun platformunda konuşabilirsiniz.

Bundan kelli kara liste uygulaması yer alacak. Oyunculara çeşitli cezalar verilebilecek. Cezaları 3 kişilik kurul verecek.

Antlaşma tekliflerinizi buradan yapmayın , özel mesajı kullanın. Antlaştıktan sonra konuya yazın. Şaçma sapan şeylerle dolmaya başladı sayfa iyice.

Rollerinizi düzgün yapın , 2 kişi kendi arasında bu konu üzerinde mesajlaşmasın bundan böyle. Özel mesajı kullanın.

Her türlü kötü davranışınız (İğrenç RP , küfür vb.) size eksi puan olarak geri dönecek. Eksi puanlarınız bir sonraki eventlere yansıyacak. Listeye alınırsanız , oyuna tekrar alınmazsınız.

Birde , oyundakiler steamımı eklerse iyi olur. ( mehmetkanli1907 )

Gelen gelsin , gelmeyen gelmesin. Kimseyi zorla sokmuyorum.

15 kişi ile oynadığım zamanlar oldu , hemde çok. Hiç birinde synch hatası alan olmadı. Adam akıllı oynarsanız , lag yapacak şeyleri kapatırsanız ne lag sorunu yaşarız ne de synch.

Güzel bir oyun oldu. Gelen arkadaşlara teşekürler. Yarısı gelmedi zaten. Milan'ı alıp topraklarımı ikiye katladım. Brave ise İngiltere'yi alıp enflasyon ile boğuştu. 2 tane toprak kaybı yaşadı :smile: Genel olarak zevkli bir oyun oldu. Yarın bir kaç tane ss koyarım artık.

Edit : Artık Rp yapmayacağız , resmen hevesimiz kursağımızda kaldı zaten.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom